Namiot 3-osobowy Beaver 3 High Peak Autor : trialman1990 kategoria: Namioty
Produkt dostępny w sklepach:Kupując namiot oczekujesz wygodnego odpoczynku na biwaku, i to nawet dla trzech osób? Namiot Beaver 3 firmy High Peak to najlepsze potwierdzenie na to, że biwakowanie może stać się przyjemnością w najlepszej formie.


Namiot Beaver 3 jest bardzo przestronny. Jedna obszerna sypialnia zapewnia bezproblemowy nocleg trzem osobom, a dzięki wykonaniu z materiału oddychającego możesz być pewien, że po nocy w środku nadal będzie świeżo, a temperatura pozostaje optymalna. Oprócz tego tropik wytrzymały jest na deszcz do 1000mm słupa wody, co powoduje, że Beaver 3 idealnie znajdzie zastosowanie w okresie wakacyjnym. Podczas letniego deszczu, możesz być pewien, że wilgoć nie dostanie się do środka. Również od spodu - podłogę stworzono ze sto procent polietylenu, który idealnie izoluje od podłoża. Koniec z dyskomfortem i zaziębieniem powodowanym wilgocią z ziemi!

Namiot Beaver 3 polecamy na piesze albo rowerowe wycieczki. Po spakowaniu posiada małe rozmiary, jego waga jest niewielka, dzięki wykorzystaniu nowych materiałów, np. szklanego włókna, a instalacja - nie powoduje problemów.

 

Kup w sklepie!