Namiot Minilite 2 High Peak Autor : Martens kategoria: Namioty
Produkt dostępny w sklepach:
Specyfikacja:


marka: High Peak
wodoodporność: 1000
tropik: 100% poliester PU
ilość osób: 2
wymiary: 200x120x100cm
wymiary po spakowaniu: 35x6,5x13
waga: 1


Namiot Minilite 2 marki High Peak jest znakomity jako namiot pełniący funkcję zapasowego. Znajdzie również zastosowanie w bagażu każdego turysty, który nigdy nie nocuje dwa razy w tym samym miejscu.


 Minilite 2 pozostał stworzony z trwałej tkaniny gwarantującej długą trwałość i wspaniały wygląd nawet po wielu użyciach. Oprócz tego materiał jest również wytrzymały na zmieniające się atmosferyczne warunki. Co powoduje że deszcz do 1000mm słupa wody nie będzie dla Ciebie stanowił problemu. Cała zawartość namiotu  pozostaje sucha, a Ty i współtowarzysz wyśpicie się nie ryzykując, że krople deszczu będą kapać Wam na głowy. Oprócz tego, wymiana powietrza jest szybka i stała. Zapewnia to wejście, które  chronione jest siatką. Gwarantuje ono stosowny przepływ powietrza i odświeżenie, jak również wpuszcza światło do środka, ale bez ryzyka odwiedzin nieproszonych gości, czyli insektów, a szczególnie komarów.

 Minilite 2 to głównie świetny namiot na szybkie wyjazdy. Mało waży i posiada niewielkie rozmiary. Waży tylko kilogram, dlatego rewelacyjnie zdaje egzamin w czasie pieszych i rowerowych wypraw , kiedy to każdy gram bagażu posiada znaczenie. Oprócz tego rozłożenie namiotu jest szybkie i bezproblemowe.