5,526

(898 odpowiedzi, napisanych Przedstaw się!)

no widać masz dużą siłę przekonywania Darku big_smile, ale ja widzę , że też tongue

no i poległam hmm na starcie big_smile , zresztą to chyba było do przewidzenia tongue z piwem chciałam wygrać big_smile wink

Ja nie jestem zupełną abstynentką ale uważam , że w takich miejscach jak schroniska turystyczne alkohol nie powinien być sprzedawany, bo nie jest to odpowiednie miejsce do tego.  Pamiętam do niedawna nawet był całkowity zakaz sprzedaży alkoholu w schroniskach PTTK. W sumie dziwię się  GOPR –owcom , że nie protestują .
Wiem, powiecie mi zaraz , że czasy się zmieniły, że klient nasz pan itd. … Ale jak widzę tą rozmodloną chmarę ludzi wracających nieraz nieźle podchmielonych z Gronia to aż się chce zapytać po co oni tam wychodzą ? Osobiście byłam świadkiem nawet bójki przed schroniskiem (notabene przed mszą big_smile) między dwojgiem starszych ludzi , którzy sobie pili piwo właśnie kupione w schronisku. Maskara! Napatrzyłam się na to wszystko i odniechciało mi się mszy na Groniu. big_smile
Myślę, że wielu z tych pijanych (nie mówię wszyscy) wróciłoby na pewno trzeźwych, jeśliby nie mieli okazji kupić alkoholu . Ponadto, jeśli już to ma być miejsce związane z papieżem to nie róbmy z niego jakiejś pijackiej łąki a tych mszy jakiś biesiad przy piwie. Czytałam ostatnio, że zwyczaj organizowania pasterek na Groniu , został zniesiony właśnie z obawy o bezpieczeństwo ludzi, którzy wracali pijani w zimie z Gronia. A wiem , że dla wielu ludzi był to fajny pomysł , organizowania tam pasterek. Widać komercja zwyciężyła hmm

Oki chłopaki, poczytałam wszystkie Wasze tu wypowiedzi i mam do Was pytanie odnośnie sprzedawania alkoholu , obojętnie pod jaką postacią w schroniskach PTTK , np. takim na Leskowcu ? Jakie jest Wasze zdanie na ten temat ? Nie chodzi mi o picie np. przyniesionego w plecaku , tylko sprzedaż.

5,529

(9 odpowiedzi, napisanych Ciekawe miejsca)

No właśnie o tą skałkę by mi między innymi Darku chodziło , ale widzę ,że chyba nie ma jakiejś swojej nazwy ... ?

5,530

(51 odpowiedzi, napisanych Flora Beskidu Małego)

Nie wiem dlaczego tu tak pusto , czyżby nie było miłośników beskidzkiej flory ???<mysli>

5,531

(898 odpowiedzi, napisanych Przedstaw się!)

Witam , mam na imię Alicja , chętnie dołączę do Waszego grona smile , zwłaszcza wesprę tą mniej liczną tu płeć big_smile Dziękuję za zaproszenie chłopakom Marcinowi i Darkowi wink Mam nadzieję , że się od czasu do czasu na coś przydam big_smile  W Beskidzie Małym żyję od dziecka , więc jest mi szczególnie bliski smile