701

(129 odpowiedzi, napisanych Off-Topic)

O k@#$a!!! W mojej paczce z powietrzem są czipsy!!! lol

702

(7,750 odpowiedzi, napisanych Quizy i Konkursy)

Przy jakim szlaku (skąd-dokąd) stoi ta chałupka???

https://lh5.googleusercontent.com/-3yF3J8k_2Pg/Tcaptcv1w0I/AAAAAAAAJAE/A98o7jt3u5U/s800/DSCN7756.JPG

703

(7,750 odpowiedzi, napisanych Quizy i Konkursy)

Widok z (okolic lub samej) Warowni na Trakcie na Targanice-Nową Wieś. W tle Złota Górka  i Bukowski Groń???

nena napisał/a:

Podbiał i lepiężnik już jest, a ja w ogródkach widziałam kwitnące przebiśniegi czyli przedwiośnie mamy pełną gębą. big_smile Ciekawe, czy wyżej w Małym już się pojawiły ? Czy ktoś widział ? wink

Amigos mają zamiar jutro sprawdzić wink

705

(0 odpowiedzi, napisanych Off-Topic)

Witajcie!!!

Jeśli ktoś się jeszcze nie zdążył rozliczyć z podatku w tym roku, to może przekaże 1% podatku dla bielszczanina Sebastiana Nikiela.

Więcej szczegółów po kliknięciu w obrazek:

http://s-nikiel-mojegory.pl/baza%20danych%20wymiennych/leczenie/s.nikiel.baner_poziomy_650x161dpi_JPG.jpg

Pozdrawiam
darkheush

706

(10 odpowiedzi, napisanych Planowane wycieczki)

piotr napisał/a:

Nie wiem, czy moja wątroba to by wytrzymała, ale kusząca propozycja(...)

Ja swoją profilaktycznie zostawię w domu przed wyjazdem na (Z)Bereśnik big_smile

707

(35 odpowiedzi, napisanych Off-Topic)

piotr napisał/a:
lowell79 napisał/a:

Wielka Racza smile Ale to chyba nie ten konkurs smile

Nie ma to jak spostrzegawczość wink Jeden punkt dla Ciebie.

Nie ma to jak off-top w ............. Off-Topie lol

708

(35 odpowiedzi, napisanych Off-Topic)

lowell79 napisał/a:

Wielka Racza smile Ale to chyba nie ten konkurs smile

Zawsze taki dowciapny byłeś Ojcze założycielu, czy ostatnio Ci się tak porobiło??? lol

709

(35 odpowiedzi, napisanych Off-Topic)

Znalazłem jeszcze małe podsumowanie w necie.

Klik smile

710

(35 odpowiedzi, napisanych Off-Topic)

piotr napisał/a:

Nie zawiśniesz, bo nie wiemy której...

https://lh3.googleusercontent.com/-IULGsg2q-KE/TnIYtWMDdBI/AAAAAAAAL6s/1BwzfZ5c4-Q/s800/DSCN0324.JPG

Mówi Ci to coś??? lol

711

(35 odpowiedzi, napisanych Off-Topic)

piotr napisał/a:

Teraz przeczytałem, że Hajzer organizował tę wyprawę.

Pewnie za to zawisnę na najsuchszym smreku małobeskidzkim, ale mogę zdradzić, że Hajzer to sąsiad (dosłownie przez płot) pewnej naszej forumowiczki lol

712

(35 odpowiedzi, napisanych Off-Topic)

Są już w Base Camp smile

klik

713

(35 odpowiedzi, napisanych Off-Topic)

Może nie wszystkim wiadomo ale...

9 marca 2012 roku, około godziny 08:30 czasu lokalnego Adam Bielecki i Janusz Gołąb dokonali pierwszego zimowego wejścia na Gasherbrum I (8068m n.p.m.) w Karakorum, w Pakistanie.
Wejście odbyło się tak zwaną drogą japońską od strony północno zachodniej. Zdobywcy dokonali wejścia bez użycia aparatury tlenowej.

Więcej tutaj

P.S. Dlaczego tytuł "9/14"??? A dlatego, że dziewięć z czternastu ośmiotysięczników zdobyli zimą Polacy. smile

piotr napisał/a:

Nie daleko szukając każdy z was może go zobaczyć w Tatrach na drodze między Halą Gąsienicową a Czarnym Stawem Gąsienicowym na płycie pamiątkowej poświęconej  Mieczysławowi Karłowiczowi, który bardzo lubił ten znak (przypominam, że kompozytor zginął pod lawiną w 1909, czyli na długo przed dojściem do władzy nie tylko Hitlera, ale nawet Mussoliniego)

Przepraszam za lekki off-top. Mało tego Piotrze. Symbol ten można zobaczyć nie tylko na tatrzańskim głazie upamiętniającym Karłowicza. Przy okazji wizyty w Murowańcu polecam zwrócić uwagę na wykończenia zdobień schodów prowadzących na piętro.

http://www.swastika.cba.pl/galery/murowaniec.jpg

żródło

A i tu wspomniany przez Ciebie kamień pod Małym Kościelcem

http://static1.wpolityce.pl/site_media/pictures/2011/07/20/ydhkqzfsa.jpg

żródło

715

(10 odpowiedzi, napisanych Planowane wycieczki)

Nie ciesz się na zapas. Nie będę sam lol

716

(10 odpowiedzi, napisanych Planowane wycieczki)

Ja się (w)stawię. Obowiązkowo lol

717

(7,750 odpowiedzi, napisanych Quizy i Konkursy)

baca napisał/a:

Trzeba mieć czas i siedzieć na necie wink

Inaczej. Trzeba się nudzić na L4 w domu tongue

Sorry za O-T smile

718

(7,750 odpowiedzi, napisanych Quizy i Konkursy)

Targanice - Nowa Wieś??? Na stokach Jawornicy???

P.S. Strzał absolutny wink

719

(7,750 odpowiedzi, napisanych Quizy i Konkursy)

sprocket73 napisał/a:

W Zagórniku przy czarnym szlaku z Inwałdu do Rzyk.

Nie do końca jest to prawda. Z tego co mi wiadomo, znakowanie i konserwacja szlaku na odcinku Zagórnik-Rzyki została zarzucona przez wadowicki oddział PTTK. No ale w drodze wyjątku uznam odpowiedź tongue

8 pkt - sprocket73
4 pkt - MK
3 pkt - darkheush
2 pkt - jardo, MF, jolanta
1,5 pkt baca
1 pkt - teksanski, Inga
0,5 pkt - kisiel

Aha jeszcze jedno.

Ludziska!!!!!!!!!!!!!! Gonić leadera!!!!!!!!!!!! lol

720

(7,750 odpowiedzi, napisanych Quizy i Konkursy)

Gdzie, przy jakim szlaku (skąd - dokąd) znajduje się ta kaplica???

https://lh6.googleusercontent.com/-Ez8z8Rd22XY/SMPZfjjQziI/AAAAAAAAF2U/ooXz7k2rUSY/s640/S7302452.JPG

721

(7,750 odpowiedzi, napisanych Quizy i Konkursy)

sprocket73 napisał/a:

Niedobrze... powinieneś mieć pewność wink

Nigdy go nie widziałem w wersji "live". Skojarzyłem dzięki zdjęciom MK w jego picassie wink

Dobra idę szukać czegoś na zagadkę tongue

722

(7,750 odpowiedzi, napisanych Quizy i Konkursy)

Chyba Żurawnica, ale pewności nie mam.

723

(10 odpowiedzi, napisanych Off-Topic)

jardo napisał/a:

Dostałem powołanie na następne spotkanie tongue big_smile

Potwierdzam. Prawdopodobnie już w maju coś powalczymy wspólnie smile

724

(7,750 odpowiedzi, napisanych Quizy i Konkursy)

Dokładnie MF. Dajesz następną wink

4 pkt- sprocket73, MK
2 pkt- darkheush
1 pkt- teksanski, Jolanta, jardo, MF

725

(7,750 odpowiedzi, napisanych Quizy i Konkursy)

Gdzie znajduje się ta kapliczka???

https://lh6.googleusercontent.com/-vjJEYHDBOd0/TmuUqR5JXlI/AAAAAAAALvg/5nkE0AtBwek/s640/DSCN0124.JPG