darkheshu udało Wam się bardzo to biwakowanie z ogniskiem i piękną Babią w tle
, że już o wschodzie i polowaniu na fioletowe nie wspomnę
.
Ta poza jest mi skądś znana …
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Forum Beskidu Małego » Posty przez nena
darkheshu udało Wam się bardzo to biwakowanie z ogniskiem i piękną Babią w tle
, że już o wschodzie i polowaniu na fioletowe nie wspomnę
.
Ta poza jest mi skądś znana …
Nie żebym się czepiał Panowie, ale dlaczego na "nowej" panoramce nad Pasmem Policy jest info, że to Beskid Makowski??? IMO to kardynalny błąd!!!
Ja się bardzo cieszę, że jest nowa tablica z panoramą na szczycie Leskowca, oraz z tego, że znaleźli się dobrzy ludzie, którzy ją tam wytaszczyli na górę i naprawdę super mocno przytwierdzili do podłoża, ładnie pomalowali. Prezentuje się pięknie. Jeszcze raz bardzo za to dziękujemy Panowie. ! Wiem, że nie mam prawa się czepiać, ani tym bardziej narzekać na coś, ale kurczę … skąd wzięto tę panoramę i tak jak pisze darkheush, kto ją opisywał … . Jest tyle bardziej wyraźnych i pięknych panoram w necie, ale zapewne też w archiwach zdjęć, chociażby naszych forumowiczów, zapalonych łowców panoram, że myślę wystarczyłoby słówko, a porządne zdjęcie by się na pewno znalazło. Chodzi o to, że wydano na nią, z tego co pisał MK, wcale niemałą kasę i szkoda, że za taką kasę stoi taka, nie oszukujmy się, „marna panorama”. Przepraszam, jeśli kogoś uraziłam, co absolutnie nie było moją intencją, tylko takie miałam po prostu odczucie, jak przed nią stanęłam
.
W sobotę 1 kwietnia na szczycie Leskowca było, z tego co nam sprocket73 pokazał na zdjęciach, bardzo dużo osób.
A w niedzielę 2 kwietnia, wieczorem, na szczycie spotkaliśmy tylko jedną osobę, za to, zarówno na Groniu JP II, jak i Leskowcu, pełno wszędzie walających się śmieci …
. Bardzo smutny obrazek … .
fot: nena
To jest pułapka feromonowa, albo jak kto woli dyspenser feromonowy, a pod linkiem mechanizm działania https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Pu%C5%8 … #/editor/0 Ta akurat na zdjęciu to typu ekranowego.
Dziękuję za info sprocket73 .
Cudny weekend trwa... temperatury jak w lecie. Beskid Mały został odwiedzony.
Najpierw poszukiwałem krokusów na polanach powyżej Rzyk. Niestety albo odwiedzałem niewłaściwe polany, albo co bardziej prawdopodobne, tutaj po krokusach nie ma już śladu.
Ale jest i tak ładnie
sprocket73 byłeś na tej Polance u Zielińskiego ?
Czy to znaczy , że na Semikową nie ma się już po co wybierać ?
Jolu dzięki za zimowe focie ze szczytu WR – pikne !
Miło było sobie przypomnieć sierpniowe wspinanie i piękny zachód słońca ![]()
Piękne te diery również zimą.
Lodospady prześliczne, ale rzeczywiście istnieje ryzyko, że któryś może się odłamać … ![]()
to może z Gibasów ?
Dokładnie, zaraz z lewej (nie widać na zdjęciu) stoi wszystkim chyba znana kapliczka ![]()
sprocket73 Twoja kolej ! ![]()
179 - sprocket73
140,5 - kisiel
61,5 – jolanta
56 - Cyberniok
52 - Gustek
50,5 - nena
43,5 - baca,
35,5 - MF
30,5 - Eugeniusz Kępiński
27,5 - Darek Tlałka,
22 - darkheush
19,5 - MK
19,0 - Tomrod
18,5 - łysy z łysiny
19 - tomkos
17,5 - rufi, Bisqp
12,5 - harnaś wołoski
12 - Karo
11,5 - 740715
10 - bcFan
9 - mały pikuś
7- teksanski,
6,5 - Miluś, lowell79, Klimek, Staszek
5,5 - Skorpion
5 - Macieks
4,5 - marekk500
4 - kruwad
3,5 - jardo
2,5 - wizjoner
2 - cwiartka11
1,5 - kris_61
1 - Inga, Paweł, piotr, jasiomateuszek
0,5 - Janusz
Bardzo Wam dziękujemy Panowie
Piękna nowa tablica, piękna inicjatywa. Nie pozwólmy, żeby praca i zaangażowanie tych ludzi poszło na marne. Miejmy czujność na każde przejawy wandalizmu czy innych niewłaściwych zachowań w górach i zgłaszajmy je od razu w powołanych do zwalczania tego typu zachowań, odpowiednich instytucjach.
i jeden i drugi strzał - niecelne ![]()
Tylko się cieszyć z takich wiadomości !
Formularze się przydadzą ! ![]()
Napisałem o osobie duchownej na pierwszym planie. Przy takim założeniu dzieci nie istnieją w opisie, nie są duchownymi.
Na pierwszym planie nie ma duchownych
, tylko dzieci. Nieważne, zostawmy to. ![]()
Dostałam o 1 pkt za dużo ! Do poprawy ! - powinno być 50,5 pkt.
Moja zagadka : Gdzie zrobiłam to zdjęcie ?
Prześliczne to zdjęcie Jolu ![]()
Dla mnie pierwszy plan na zdjęciu to te dzieci
. Był księciem siewierskim, kardynałem, arcybiskupem metropolitą krakowskim, nauczycielem JP II, a jeśli trzeba więcej to tu można sobie więcej poczytać https://pl.wikipedia.org/wiki/Adam_Stefan_Sapieha ![]()
Wiatka pięknieje
Brawo MK ! ![]()
Stawiam na kardynała Adama Stefana Sapiehę
Na zdjęciu jest dwóch duchownych
.
Mega fioletowy cud
Miałeś szczęście sprocket73, że mogłeś się urwać w tygodniu. Ominąłeś dzikie tłumy. W weekend tam będzie najazd, więcej ludzi niż krokusów , niestety ...
I nawet nocowaliśmy w jednym pokoju
Bardzo lubię takie spotkania - niespodzianki
Takie spotkania są najlepsze ![]()
A do mnie dzisiaj zagadał MK
, spieszył na Leskowiec naprawiać dalej wiatę. Jaki ten świat mały
! Bardzo dziękujemy za super robotę. Wiata prosiła się o naprawę.
Jaroszowicka Góra ?
Cudowna wiosenna impresja kisielu ze śpiewem trznadla.
Polanka u Zielińskiego się bardzo ładnie już ukwieciła.
Czy byłeś może na Semikowej ? Krzyża, jak widać, jeszcze nie naprawiono.
Świetna relacja i piękne czteropaki, chociaż chciałoby się bardzo te Twoje zdjęcia MF oglądać w większym rozmiarze i pojedyńczo
Mała Fatra jest piękna, ale też wymaga dobrej kondycji. Bardzo przyjemnie się czytało
. Prosimy o więcej i częściej
.
Oczywiście, że lepiej tyle niż nic !
To się rozumie samo przez się
. Domyślam się, że południe jest droższe od północy Argentyny.
Co zobaczyliście, a zobaczyliście przez te tylko 6 dni, jak piszesz, bardzo dużo, to Wasze, i nikt Wam tych wspaniałych wspomnień i przeżyć nie odbierze.
Zdjęcia Iguazu Falls podczas burzy niesamowite. Nie każdy ma szczęście oglądać je podczas burzy, Wam się udało „przeżyć” burzę i jeszcze zdjęcia zrobić
. Szczęściarze ! ![]()
Obejrzałam wszystkie focie
Kolejna super wyprawa !
Urzekły mnie przede wszystkim góry, są zjawiskowe
. Też chętnie poczytam o kulisach wyprawy, przygotowaniach
Czy był czas na jakieś wędrówki, czy była to typowa objazdówka ? Ile przeznaczyliście na tę wyprawę czasu ? Dlaczego właśnie ta część Ameryki Pd. ?
Mnie osobiście jednak zawsze kręciła Patagonia
.
Brawo teksanski ! ![]()
Tak Jolu dobrze Ci się kojarzy.
Byłyśmy tam razem 6 listopada 2010 r. ![]()
A tak wygląda w całej okazałości:
Zadajesz zagadkę !
178 - sprocket73
140,5 - kisiel
61,5 – jolanta
56 - Cyberniok
51 - Gustek
49,5 - nena
43,5 - baca,
35,5 - MF
27,5 - Darek Tlałka, Eugeniusz Kępiński
22 - darkheush
19,5 - MK
19,0 - Tomrod
18,5 - łysy z łysiny
18 - tomkos
17,5 - rufi, Bisqp
12,5 - harnaś wołoski
12 - Karo
11,5 - 740715
10 - bcFan
9 - mały pikuś
7- teksanski,
6,5 - Miluś, lowell79, Klimek, Staszek
5,5 - Skorpion
5 - Macieks
4,5 - marekk500
4 - kruwad
3,5 - jardo
2,5 - wizjoner
2 - cwiartka11
1,5 - kris_61
1 - Inga, Paweł, piotr, jasiomateuszek
0,5 - Janusz
Forum Beskidu Małego » Posty przez nena
[ Wygenerowano w 0.105 sekund, wykonano 5 zapytań ]