A tydzień później a dokładnie dzisiaj o 17:00 jest tak smile
http://www.beskidmaly.pl/pun/extensions/hcs_image_uploader/uploads/40000/4000/44023/thumb/p1a1ep024f1omo46q60l6t97pu1.jpg

102

(25 odpowiedzi, napisanych Bieganie w Beskidzie Małym)

https://www.endomondo.com/users/2111757 … p;o=course

Tym razem pobiegałem troszkę a raczej pochodziłem po Tatrach.

103

(25 odpowiedzi, napisanych Bieganie w Beskidzie Małym)

Ja staram sie nie robić kozaka smile dla tego pisze "bieganie" smile  prawdą jest że od dawna staram się szybko chodzić po górach żeby tracić zbędne kg bo swego czasu te 103 to było troszkę zbyt wiele wink a że teraz jest 10 mniej to staram się coś nowego włączać czyli właśnie bieganie chociaż mając 93kg i tak łatwo nie jest smile Jedno wiem że biegnąc wiele umyka dla tego wszystko z umiarem smile

104

(25 odpowiedzi, napisanych Bieganie w Beskidzie Małym)

Wiesz pod większe górki to pieszo z kijkami ostro, biegłem tyłko płaskie odcinki i z górki no i te stosunkowo mało nachylone smile
Jakby ktoś był chętny pobiegać razem w niedzielę albo w sobotę to zapraszam bo samemu to zawsze trudniej smile

105

(80 odpowiedzi, napisanych Off-Topic)

https://www.youtube.com/watch?v=tqqpbLu … mp;index=5

Moje obserwacje jeleni z ostatnich dni to samica stojąca na lewym pasie drogi jadąc w kierunku Suchej na drodze powyżej tamy na Skawie o 5:00 rano !!!

Oraz samica i ogromny samiec z ogromnym porożem widziany w niedzielę nieopodal Leskowca.

107

(25 odpowiedzi, napisanych Bieganie w Beskidzie Małym)

W ostatnią niedzielę troszkę pobiegałem granią Beskidu Małego smile
Udało się przebiec 30km w czasie 3:57:57

https://www.endomondo.com/users/2111757 … /608938484

108

(10 odpowiedzi, napisanych Zadaj pytanie)

Tak to dokładnie to smile No to chyba niezła obserwacja ? wink

109

(10 odpowiedzi, napisanych Zadaj pytanie)

Luszowice a widziałem to patrząc na prawo od Libiąża.

110

(10 odpowiedzi, napisanych Zadaj pytanie)

Czy to możliwe aby była to Łysa Hora ????

https://www.google.pl/search?q=%C5%82ys … i9WBtgM%3A

111

(10 odpowiedzi, napisanych Zadaj pytanie)

Cyberniok napisał/a:

Na pierwszym zdjęciu może być pasmo Hrobaczej a na drugim Skrzyczne, Magura...

Skrzyczne widzę bardziej na lewo od tej góry.Tak że to nie Skrzyczne chyba...?

112

(11 odpowiedzi, napisanych Beskidy (polskie, czeskie i słowackie))

Rekord poprawiony na 54 minuty smile

113

(10 odpowiedzi, napisanych Zadaj pytanie)

Chodzi mi oczywiście o te góry na głównym planie. Co to za szczyty.

114

(10 odpowiedzi, napisanych Zadaj pytanie)

Proszę o identyfikacje co to za widoki mam z okna smile

http://www.beskidmaly.pl/pun/extensions/hcs_image_uploader/uploads/40000/3500/43817/thumb/p19ve7pp0rtsc1ds21j9c1aeh175d1.JPG


http://www.beskidmaly.pl/pun/extensions/hcs_image_uploader/uploads/40000/3500/43817/thumb/p19ve7q3rp5bsjj31hji1j7p19g32.JPG

Pięknie smile

116

(7,750 odpowiedzi, napisanych Quizy i Konkursy)

Cybernio pyta a ja stwierdzam że to S.Leskowiec smile

117

(5 odpowiedzi, napisanych Szczyty Beskidu Małego)

Dla mnie to jest chore jak można wydaważ zezwolenia na budowę w takich miejscach ????
Zwykłemu człowiekowi będą mówić co do cm gdzie ma jego dom stanąć że tu może a tam nie ,jak ma wyglądać zeby pasował do otoczenia , jaki kolor ma mieć dach itp i to na wsi zabitej dechami a tutaj w takim miejscu taka samowolka !

Ktoś dał komuś nieźle w łapę.Cudów nie ma !

WIDOK ZE ŚWINICY DO DOLINY WIERCHCICHEJ



Taki tam spokój... Na gór zbocza

światła się zlewa mgła przezrocza,

na senną zieleń gór.



Szumiący z dala wśród kamieni

w słońcu się potok skrzy i mieni

w srebrnotęczowy sznur.



Ciemnozielony w mgle złocistej

wśród ciszy drzemie uroczystej

głuchy smrekowy las.



Na jasnych, bujnych traw pościeli

pod słońce się gdzieniegdzie bieli

w zieleni martwy głaz.



O ścianie nagiej, szarej, stromej,

spiętrzone wkoło skał rozłomy

w świetlnych zasnęły mgłach.



Ponad doliną się rozwiesza

srebrzystoturkusowa cisza

nieba w słonecznych skrach.



Patrzę ze szczytu w dół: pode mną

przepaść rozwarła paszczę ciemną -

patrzę w dolinę, w dal:



i jakaś dziwna mię pochwycą

bez brzegu i bez dna tęsknica,

niewysłowiony żal...

Kazimierz Przerwa Tetmajer

Ciekawe miejsce smile

Świnica smile

121

(4 odpowiedzi, napisanych Zadaj pytanie)

No właśnie, jestem ciekaw czy wolicie w góach wschody słońca czy zachody ? Taka mała ankietka smile

122

(11 odpowiedzi, napisanych Beskidy (polskie, czeskie i słowackie))

Czy ktoś z drogich forumowiczów bawił się w jak najszybsze wejście na szczyt Babiej z Krowiarek ? mój ostatni rekord to 58 minut smile

123

(7,750 odpowiedzi, napisanych Quizy i Konkursy)

Szlak z Ponikwii na Groń JPII z jakieś 1km od szczytu  smile

124

(422 odpowiedzi, napisanych Zwierzęta Beskidu Małego)

Ciekawe kiedy pojawi się Szakal Złocisty hmmmm

125

(320 odpowiedzi, napisanych Flora Beskidu Małego)

Dzięki za odp smile

To poproszę o identyfikację jescze tych... smile

http://www.beskidmaly.pl/pun/extensions/hcs_image_uploader/uploads/40000/3000/43486/thumb/p19r60652f1b86m4j1dphuuq1gi1.jpg