A tydzień później a dokładnie dzisiaj o 17:00 jest tak ![]()
![]()
101 2015-10-12 20:38:03
Odp: Trzy pokolenia na Babiej Górze (6 odpowiedzi, napisanych Beskidy (polskie, czeskie i słowackie))
102 2015-10-02 13:28:08
Odp: Moje "bieganie" (25 odpowiedzi, napisanych Bieganie w Beskidzie Małym)
https://www.endomondo.com/users/2111757 … p;o=course
Tym razem pobiegałem troszkę a raczej pochodziłem po Tatrach.
103 2015-09-29 17:28:17
Odp: Moje "bieganie" (25 odpowiedzi, napisanych Bieganie w Beskidzie Małym)
Ja staram sie nie robić kozaka
dla tego pisze "bieganie"
prawdą jest że od dawna staram się szybko chodzić po górach żeby tracić zbędne kg bo swego czasu te 103 to było troszkę zbyt wiele
a że teraz jest 10 mniej to staram się coś nowego włączać czyli właśnie bieganie chociaż mając 93kg i tak łatwo nie jest
Jedno wiem że biegnąc wiele umyka dla tego wszystko z umiarem ![]()
104 2015-09-28 21:12:52
Odp: Moje "bieganie" (25 odpowiedzi, napisanych Bieganie w Beskidzie Małym)
Wiesz pod większe górki to pieszo z kijkami ostro, biegłem tyłko płaskie odcinki i z górki no i te stosunkowo mało nachylone ![]()
Jakby ktoś był chętny pobiegać razem w niedzielę albo w sobotę to zapraszam bo samemu to zawsze trudniej ![]()
105 2015-09-28 20:36:22
Odp: Ulubiona muzyka forumowiczów (80 odpowiedzi, napisanych Off-Topic)
106 2015-09-28 19:30:51
Odp: Rykowisko jeleni szlachetnych w Beskidzie Małym (7 odpowiedzi, napisanych Zwierzęta Beskidu Małego)
Moje obserwacje jeleni z ostatnich dni to samica stojąca na lewym pasie drogi jadąc w kierunku Suchej na drodze powyżej tamy na Skawie o 5:00 rano !!!
Oraz samica i ogromny samiec z ogromnym porożem widziany w niedzielę nieopodal Leskowca.
107 2015-09-28 19:26:48
Temat: Moje "bieganie" (25 odpowiedzi, napisanych Bieganie w Beskidzie Małym)
W ostatnią niedzielę troszkę pobiegałem granią Beskidu Małego ![]()
Udało się przebiec 30km w czasie 3:57:57
108 2015-09-19 07:06:31
Odp: co widze z okna ???? (10 odpowiedzi, napisanych Zadaj pytanie)
Tak to dokładnie to
No to chyba niezła obserwacja ? ![]()
109 2015-09-18 22:16:28
Odp: co widze z okna ???? (10 odpowiedzi, napisanych Zadaj pytanie)
Luszowice a widziałem to patrząc na prawo od Libiąża.
110 2015-09-18 20:54:57
Odp: co widze z okna ???? (10 odpowiedzi, napisanych Zadaj pytanie)
Czy to możliwe aby była to Łysa Hora ????
111 2015-09-18 20:41:55
Odp: co widze z okna ???? (10 odpowiedzi, napisanych Zadaj pytanie)
Na pierwszym zdjęciu może być pasmo Hrobaczej a na drugim Skrzyczne, Magura...
Skrzyczne widzę bardziej na lewo od tej góry.Tak że to nie Skrzyczne chyba...?
112 2015-09-17 19:25:31
Odp: Babia na zimowo ! (11 odpowiedzi, napisanych Beskidy (polskie, czeskie i słowackie))
Rekord poprawiony na 54 minuty ![]()
113 2015-09-17 19:03:52
Odp: co widze z okna ???? (10 odpowiedzi, napisanych Zadaj pytanie)
Chodzi mi oczywiście o te góry na głównym planie. Co to za szczyty.
114 2015-09-17 19:02:45
Temat: co widze z okna ???? (10 odpowiedzi, napisanych Zadaj pytanie)
Proszę o identyfikacje co to za widoki mam z okna ![]()
115 2015-09-05 21:38:37
Odp: Bardzo qulturalny weekend w Beskidzie Żywieckim ;) (10 odpowiedzi, napisanych Beskidy (polskie, czeskie i słowackie))
Pięknie ![]()
116 2015-08-30 14:11:13
Odp: Zgadnij, co to jest / gdzie to jest ? (7,750 odpowiedzi, napisanych Quizy i Konkursy)
Cybernio pyta a ja stwierdzam że to S.Leskowiec ![]()
117 2015-08-24 20:47:08
Odp: Łysa Przełęcz (Siodło) (5 odpowiedzi, napisanych Szczyty Beskidu Małego)
Dla mnie to jest chore jak można wydaważ zezwolenia na budowę w takich miejscach ????
Zwykłemu człowiekowi będą mówić co do cm gdzie ma jego dom stanąć że tu może a tam nie ,jak ma wyglądać zeby pasował do otoczenia , jaki kolor ma mieć dach itp i to na wsi zabitej dechami a tutaj w takim miejscu taka samowolka !
Ktoś dał komuś nieźle w łapę.Cudów nie ma !
118 2015-08-21 16:32:15
Odp: Żółtym z Hali Gąsienicowej na Kasprowy, Beskid i )( Liliowe (8 odpowiedzi, napisanych Tatry (polskie i słowackie))
WIDOK ZE ŚWINICY DO DOLINY WIERCHCICHEJ
Taki tam spokój... Na gór zbocza
światła się zlewa mgła przezrocza,
na senną zieleń gór.
Szumiący z dala wśród kamieni
w słońcu się potok skrzy i mieni
w srebrnotęczowy sznur.
Ciemnozielony w mgle złocistej
wśród ciszy drzemie uroczystej
głuchy smrekowy las.
Na jasnych, bujnych traw pościeli
pod słońce się gdzieniegdzie bieli
w zieleni martwy głaz.
O ścianie nagiej, szarej, stromej,
spiętrzone wkoło skał rozłomy
w świetlnych zasnęły mgłach.
Ponad doliną się rozwiesza
srebrzystoturkusowa cisza
nieba w słonecznych skrach.
Patrzę ze szczytu w dół: pode mną
przepaść rozwarła paszczę ciemną -
patrzę w dolinę, w dal:
i jakaś dziwna mię pochwycą
bez brzegu i bez dna tęsknica,
niewysłowiony żal...
Kazimierz Przerwa Tetmajer
119 2015-08-20 11:40:02
Odp: Riła - Bułgarskie Tatry (4 odpowiedzi, napisanych Pasma pozakarpackie (Alpy, Kaukaz, Apeniny ect.))
Ciekawe miejsce ![]()
120 2015-08-20 11:23:16
Odp: Żółtym z Hali Gąsienicowej na Kasprowy, Beskid i )( Liliowe (8 odpowiedzi, napisanych Tatry (polskie i słowackie))
Świnica ![]()
121 2015-08-17 17:36:25
Temat: Wschody vs Zachody (4 odpowiedzi, napisanych Zadaj pytanie)
No właśnie, jestem ciekaw czy wolicie w góach wschody słońca czy zachody ? Taka mała ankietka ![]()
122 2015-08-17 11:11:04
Odp: Babia na zimowo ! (11 odpowiedzi, napisanych Beskidy (polskie, czeskie i słowackie))
Czy ktoś z drogich forumowiczów bawił się w jak najszybsze wejście na szczyt Babiej z Krowiarek ? mój ostatni rekord to 58 minut ![]()
123 2015-08-09 10:47:49
Odp: Zgadnij, co to jest / gdzie to jest ? (7,750 odpowiedzi, napisanych Quizy i Konkursy)
Szlak z Ponikwii na Groń JPII z jakieś 1km od szczytu ![]()
124 2015-08-08 15:18:57
Odp: Pozostałe zwierzęta (422 odpowiedzi, napisanych Zwierzęta Beskidu Małego)
Ciekawe kiedy pojawi się Szakal Złocisty hmmmm
125 2015-07-26 21:15:11
Odp: Paprotniki (320 odpowiedzi, napisanych Flora Beskidu Małego)
Dzięki za odp ![]()
To poproszę o identyfikację jescze tych... ![]()
![]()