Co to za paproć ? o ile paproć ![]()
![]()
![]()
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Forum Beskidu Małego » Posty przez teksanski
Co to za paproć ? o ile paproć ![]()
![]()
![]()
.
Na pocieszenie powiem że ja mimo iż po BM chodze od kilkunastu lat i średnio 2 razy w miesiącu to od Soły na zachód nigdy nie byłem aż wstyd się przyznać ![]()
Mój kres wędrówek w tamtym kierunku wyznacza Żar ![]()
Hej a skąd jesteś Kafel ?
Dzięki wielkie:) Mam właśnie ochote odwiedzić to miejsce gdzie Kurtyka dokonałtego przejścia bo to kawał historii.
Zastanawiam się gdzie jest ta skałka któa od minuty 2:50 przechodzi ją Kurtyka ???
Bardzo bym prosil o informację.
Ta roślina na "liściach" ma takie kropeczki jakby nasionka.Może to jakiś paprotnik ????
Hm ale łosie rogi nie rosłyby w BM chyba;)
Proszę o odp.
![]()
Z Bliźniaków ?
Sprocket73 i wszystko jasne ![]()
115 - sprocket73
87,5 - kisiel
42,5 - baca
40 - jolanta
33 - Gustek
24,5 - nena
23 - Cyberniok
21 - darkheush
20,5 - Dariusz Tlałka
18,5 - MK, MF
14 - Bisqp
13,5 - rufi
12,5 - harnaś wołoski
13 - łysy z łysiny, tomkos
10,5 - 740715
10 - Tomrod
6,5 - Miluś, lowell79, Klimek
5,5 - teksanski
5 - Macieks,
4,5 - marekk500
4 - kruwad,mały pikuś,
3,5 - jardo, Skorpion
3 - bcFan
2,5 - wizjoner,
1 - Inga, Paweł, piotr, Staszek, Karo
0,5 - kris_61, stary, wawri
O miło
Więc oto zagadka.
Gdzie znajduje się to potężne drzewo pomnik przyrody ?
Właśnie wróciłem z Policy.Szedłem z Zawoji centrum gdyż na krowiarkach tyle śniegu że nie było gdzie auta zostawić.
Szlak od Śmietanowej do Policy i schroniska praktycznie nie przetarty.Cały czas sypał śnieg.Powrót zielonym po północnym stoku Policy.Trasa jeszcze gorsza.Śniegu z jakieś 1,5m szlak całkowicie nie przetarty aż się w pewnym momencie wystraszyłem gdy siły usiekły a ja byłem dopiero w połowie tego zielonego a do okoła sceneria jak na biegunie !!!
POLECAM bo klimacik niezły ale radze zabrać rakiety !
Właściwie pomiędzy Potrójną a Czarnym Groniem przy szlaku czarnym.
Czarny Groń.Poniżej Potrójnej
Pięknie ![]()
Czy ktoś z was planuje wędrówkę dzisiaj albo jutro ?
Ja wybieram się jutro w okolice Policy.Jeśli ktoś chciałby się dostać przy okazji w tamte strony to zapraszam bo mam wolne miejsca.
Oczywiście razem z powrotem.
Ponikiew ?
Sprocket73 jest debeściak ![]()
Tak jest to dokładnie szczyt Łamanej widokze szlaku w miejscu gdzie w dole widać Anulę.
Gratulacje !
Ps.Gustek zapytaj Sprocket73 czy strzelał ?:)
A tak poważnie to jest to wg.mnie dosyć charakterystyczne miejsce i ważne a nie jakaś zaspa w środku lasu.
Nie maż się idą święta ![]()
114 - sprocket73
86 - kisiel
42,5 - baca
40 - jolanta
32 - Gustek
24,5 - nena
23 - Cyberniok
21 - darkheush
20,5 - Dariusz Tlałka
18,5 - MK, MF
14 - Bisqp
13,5 - rufi
12,5 - harnaś wołoski
13 - łysy z łysiny, tomkos
10,5 - 740715
10 - Tomrod
6,5 - Miluś, lowell79, Klimek
5 - Macieks, teksanski
4,5 - marekk500
4 - kruwad,mały pikuś,
3,5 - jardo, Skorpion
3 - bcFan
2,5 - wizjoner,
1 - Inga, Paweł, piotr, Staszek, Karo
0,5 - kris_61, stary, wawri
Pewnie gdzies w lesie
Hmmm jak nikt nie odp. dokładniej to dam Ci 0,1 punkta za bystrość
)))
Gdzie zostało zrobione to zdjęcie ?:)
Jaka sytuacja ?:)
Wow nie spodziewałem się że wygram dla tego nie zamieściłem zagadki.Ale niebawem coś wymyślę.:)
Zielony na Bukowski Groń.
Często tędy wracam z Leskowca do Zawadki ![]()
Forum Beskidu Małego » Posty przez teksanski
[ Wygenerowano w 0.044 sekund, wykonano 5 zapytań ]