126

(320 odpowiedzi, napisanych Flora Beskidu Małego)

Co to za paproć ? o ile paproć wink

http://www.beskidmaly.pl/pun/extensions/hcs_image_uploader/uploads/40000/3000/43483/thumb/p19r5pmtkj1bcjcpgjj1ge31aap2.jpg

http://www.beskidmaly.pl/pun/extensions/hcs_image_uploader/uploads/40000/3000/43483/thumb/p19r5pnengsm31k30bpv1mk1t0n3.jpg

127

(12 odpowiedzi, napisanych Beskidy (polskie, czeskie i słowackie))

.

128

(898 odpowiedzi, napisanych Przedstaw się!)

Na pocieszenie powiem że ja mimo iż po BM chodze od kilkunastu lat i średnio 2 razy w miesiącu to od Soły na zachód nigdy nie byłem aż wstyd się przyznać smile
Mój kres wędrówek w tamtym kierunku wyznacza Żar smile

129

(898 odpowiedzi, napisanych Przedstaw się!)

Hej a skąd jesteś Kafel ?

130

(2 odpowiedzi, napisanych Off-Topic)

Dzięki wielkie:) Mam właśnie ochote odwiedzić to miejsce gdzie Kurtyka dokonałtego przejścia bo to kawał historii.

131

(2 odpowiedzi, napisanych Off-Topic)

Zastanawiam się gdzie jest ta skałka któa od minuty 2:50 przechodzi ją Kurtyka ???
Bardzo bym prosil o informację.



https://www.youtube.com/watch?v=Jdu958e9kZE

132

(46 odpowiedzi, napisanych Flora Beskidu Małego)

Ta roślina na "liściach" ma takie kropeczki jakby nasionka.Może to jakiś paprotnik ????

133

(46 odpowiedzi, napisanych Flora Beskidu Małego)

Hm ale łosie rogi nie rosłyby w BM chyba;)

134

(46 odpowiedzi, napisanych Flora Beskidu Małego)

Proszę o odp.

http://www.beskidmaly.pl/pun/extensions/hcs_image_uploader/uploads/40000/3000/43028/thumb/p19k60ghfrhpj1eav1d379tf66k2.jpg

135

(7,750 odpowiedzi, napisanych Quizy i Konkursy)

Z Bliźniaków ?

136

(7,750 odpowiedzi, napisanych Quizy i Konkursy)

Sprocket73 i wszystko jasne smile





115 - sprocket73
87,5 - kisiel
42,5 - baca
40 - jolanta
33 - Gustek
24,5 - nena
23 - Cyberniok
21 - darkheush
20,5 - Dariusz Tlałka
18,5 - MK, MF
14 - Bisqp
13,5 - rufi
12,5 - harnaś wołoski
13 - łysy z łysiny, tomkos
10,5 - 740715
10 - Tomrod
6,5 - Miluś, lowell79, Klimek
5,5 -  teksanski
5 -  Macieks,
4,5 - marekk500
4 - kruwad,mały pikuś,
3,5 - jardo, Skorpion
3 - bcFan
2,5 - wizjoner,
1 - Inga, Paweł, piotr, Staszek, Karo
0,5 - kris_61, stary, wawri

137

(7,750 odpowiedzi, napisanych Quizy i Konkursy)

O miło wink Więc oto zagadka.
Gdzie znajduje się to potężne drzewo pomnik przyrody ?

http://www.beskidmaly.pl/pun/extensions/hcs_image_uploader/uploads/40000/2500/42869/thumb/p19ig0dob412se2e41s4sl14120n1.JPG

138

(1 odpowiedzi, napisanych Planowane wycieczki)

Właśnie wróciłem z Policy.Szedłem z Zawoji centrum gdyż na krowiarkach tyle śniegu że nie było gdzie auta zostawić.
Szlak od Śmietanowej do Policy i schroniska praktycznie nie przetarty.Cały czas sypał śnieg.Powrót zielonym po północnym stoku Policy.Trasa jeszcze gorsza.Śniegu z jakieś 1,5m szlak całkowicie nie przetarty aż się w pewnym momencie wystraszyłem gdy siły usiekły a ja byłem dopiero w połowie tego zielonego a do okoła sceneria jak na biegunie !!!
POLECAM bo klimacik niezły ale radze zabrać rakiety !

139

(7,750 odpowiedzi, napisanych Quizy i Konkursy)

Właściwie pomiędzy Potrójną a Czarnym Groniem przy szlaku czarnym.

140

(7,750 odpowiedzi, napisanych Quizy i Konkursy)

Czarny Groń.Poniżej Potrójnej

Pięknie smile

142

(1 odpowiedzi, napisanych Planowane wycieczki)

Czy ktoś z was planuje wędrówkę dzisiaj albo jutro ?
Ja wybieram się jutro w okolice Policy.Jeśli ktoś chciałby się dostać przy okazji w tamte strony to zapraszam bo mam wolne miejsca.
Oczywiście razem z powrotem.

143

(7,750 odpowiedzi, napisanych Quizy i Konkursy)

Ponikiew ?

144

(7,750 odpowiedzi, napisanych Quizy i Konkursy)

Sprocket73 jest debeściak smile
Tak jest to dokładnie szczyt Łamanej widokze szlaku w miejscu gdzie w dole widać Anulę.
Gratulacje !

Ps.Gustek zapytaj Sprocket73 czy strzelał ?:)
A tak poważnie to jest to wg.mnie dosyć charakterystyczne miejsce i ważne a nie jakaś zaspa w środku lasu.
Nie maż się idą święta smile


114 - sprocket73
86 - kisiel
42,5 - baca
40 - jolanta
32 - Gustek
24,5 - nena
23 - Cyberniok
21 - darkheush
20,5 - Dariusz Tlałka
18,5 - MK, MF
14 - Bisqp
13,5 - rufi
12,5 - harnaś wołoski
13 - łysy z łysiny, tomkos
10,5 - 740715
10 - Tomrod
6,5 - Miluś, lowell79, Klimek
5 -  Macieks, teksanski
4,5 - marekk500
4 - kruwad,mały pikuś,
3,5 - jardo, Skorpion
3 - bcFan
2,5 - wizjoner,
1 - Inga, Paweł, piotr, Staszek, Karo
0,5 - kris_61, stary, wawri

145

(7,750 odpowiedzi, napisanych Quizy i Konkursy)

kisiel napisał/a:

Pewnie gdzies w lesie big_smile


Hmmm jak nikt nie odp. dokładniej to dam Ci 0,1 punkta za bystrość smile)))

146

(7,750 odpowiedzi, napisanych Quizy i Konkursy)

Gdzie zostało zrobione to zdjęcie ?:)



http://www.beskidmaly.pl/pun/extensions/hcs_image_uploader/uploads/40000/2500/42779/thumb/p19hthg3vd1vfeumre331d6416h81.JPG

147

(586 odpowiedzi, napisanych Warunki w Beskidzie Małym)

Jaka sytuacja ?:)

148

(7,750 odpowiedzi, napisanych Quizy i Konkursy)

Wow nie spodziewałem się że wygram dla tego nie zamieściłem zagadki.Ale niebawem coś wymyślę.:)

149

(7,750 odpowiedzi, napisanych Quizy i Konkursy)

Zielony na Bukowski Groń.

150

(7,750 odpowiedzi, napisanych Quizy i Konkursy)

Często tędy wracam z Leskowca do Zawadki smile