Stawiam że będzie średnio z 30 cm i mokry ![]()
151 2015-03-19 22:38:58
Odp: Warunki na szlakach (586 odpowiedzi, napisanych Warunki w Beskidzie Małym)
152 2015-03-17 22:53:03
Odp: Kalendarz 2016 - odsłona szósta (maj) - GŁOSOWANIE i WYNIKI (21 odpowiedzi, napisanych Quizy i Konkursy)
1
3
6
153 2015-03-14 09:15:10
Odp: Babia na zimowo ! (11 odpowiedzi, napisanych Beskidy (polskie, czeskie i słowackie))
Najlepiej samemu sięwybrać gdyż myślę że większej pokrywy już w tym roku tam nie będzie a warto zobaczyć to ![]()
154 2015-03-13 21:34:03
Odp: Babia na zimowo ! (11 odpowiedzi, napisanych Beskidy (polskie, czeskie i słowackie))
Nie mam, to telefonem zrobiłem ![]()
155 2015-03-13 20:17:07
Temat: Babia na zimowo ! (11 odpowiedzi, napisanych Beskidy (polskie, czeskie i słowackie))
Dzisiaj wyskoczyłem na kilka godzin na Krowiarki aby sprawdzić jakie warunki są na Babiej.
Na parkingu byłem tylko ja.Nie spotkałem ani jednej osoby.
Szlak na Babią w zasadzie przetartu gdyż szły 2 osobyw rakietach więc się idzie ok ale już od Sokolicy jest tyle śniegu że jak zejdziecie metr ze szlaku to wpadniecie w zaspe tak miejscami wielką że człowieka widać w niej nie będzie !!!
Pierwszy raz widze tam tyle sniegu , coś wspaniałego! Od niedzieli ma być piękna pogoda więc szczerze zachęcam w najbliższą niedziele się wybrać gdyż taka ilość śniegu przy słoneczku stworzy baśniowy klimat !
Ja dzisiaj doszedłem z 500m ponad Sokolicę,pruszył lekki suchy śnieg.
POLECAM !!!
Troszke powyżej Sokolicy jest już tak:
![]()
156 2015-03-12 09:25:50
Odp: Warunki na szlakach (586 odpowiedzi, napisanych Warunki w Beskidzie Małym)
Jak tam na szlakach bo podobno Zakopane , Zawoja zasypane.
157 2015-03-08 22:23:11
Odp: Wiosenne wycieczki (5 odpowiedzi, napisanych Relacje z wycieczek po Beskidzie Małym)
Ja dzisiaj ją z Gibasów obserwowałem i faktycznie widok i pogada dzisiaj były extra !!!
158 2015-03-05 21:06:57
Odp: Pochwal się swoja stronką :) (8 odpowiedzi, napisanych Nasze pasje)
A firmowe też można zamieszczać ?:D
159 2015-03-04 09:08:04
Odp: Warunki na szlakach (586 odpowiedzi, napisanych Warunki w Beskidzie Małym)
Ok prosze o info jak spadnie z 10 cm sniegu to sobie wyskocze polazic;)
160 2015-03-03 12:28:49
Odp: Warunki na szlakach (586 odpowiedzi, napisanych Warunki w Beskidzie Małym)
Ok dzieki;) pytam bo umnie z 10 cm spadlo.A wie ktos jak wyglada sytuacja w okolicach Andrychowa??
161 2015-03-03 09:12:44
Odp: Warunki na szlakach (586 odpowiedzi, napisanych Warunki w Beskidzie Małym)
Ktos ma info jaka pogoda w BM ?;)
162 2015-02-28 21:09:08
Odp: Zgadnij, co to jest / gdzie to jest ? (7,750 odpowiedzi, napisanych Quizy i Konkursy)
Bukowski Groń
163 2015-02-23 22:00:15
Odp: Warunki na szlakach (586 odpowiedzi, napisanych Warunki w Beskidzie Małym)
Hm czy to potwierdzone informacje ze maja byc opady jakies ?:)
164 2015-02-22 20:28:17
Odp: Warunki na szlakach (586 odpowiedzi, napisanych Warunki w Beskidzie Małym)
Ja dzisiaj szedłem zielonym z Muchrza na Jaworzynę (GJPII) i potem niebieskim do Ponikwi.
Ludzi na całej trasie 8
Bardzo zle się chodzi. Śnieg bardzo mokry ale w słoneczku było super miejscami ![]()
165 2015-02-22 11:37:47
Odp: Zgadnij, co to jest / gdzie to jest ? (7,750 odpowiedzi, napisanych Quizy i Konkursy)
Kocierz
166 2015-02-15 20:53:44
Odp: Kamień na Kamieniu czyli... (10 odpowiedzi, napisanych Relacje z wycieczek po Beskidzie Małym)
Ciekawe kto po czyich sladach wczoraj tam chodzil... ![]()
167 2015-02-15 20:51:00
Odp: Kocierska - Leskowiec - Ponikiew - Zawadka 14.02.15 (3 odpowiedzi, napisanych Relacje z wycieczek po Beskidzie Małym)
168 2015-02-15 20:46:16
Temat: Kocierska - Leskowiec - Ponikiew - Zawadka 14.02.15 (3 odpowiedzi, napisanych Relacje z wycieczek po Beskidzie Małym)
Zapraszam na foto relację z wycieczki jaką odbyłem w dniu wczorajszym !
169 2015-02-15 09:12:56
Odp: Warunki na szlakach (586 odpowiedzi, napisanych Warunki w Beskidzie Małym)
Byłem wczoraj w BM waruni bajkowe, niebo tak niebieskie że coś pięknego !!! Babia wydaje się że jest jak rzut beretem... Tatry tak samo !!!
Polecam dzisiaj wszystkim wyjście na szlak bo jest pięknie !
Na zachętę ...:)
170 2015-02-12 22:17:11
Odp: Zgadnij, co to jest / gdzie to jest ? (7,750 odpowiedzi, napisanych Quizy i Konkursy)
Czarny Groń ?
171 2015-02-12 19:29:04
Odp: Warunki na szlakach (586 odpowiedzi, napisanych Warunki w Beskidzie Małym)
Hejka!!! Mam trzy pytania.
1. Orientuje się może ktoś jak wygląda stan tzw. "ścieżki Zielińskiego" na Leskowiec???
2. Jak wygląda podejście żółtym Praciaki-Anula??? Wiem, że szedłeś tamtędy teksanski kilka dni temu i chyba mógłbym liczyć na jakieś ślady.
3. Ma ktoś może namiar GPS na Jaśkową Arkę???
Za mądre odpowiedzi z góry dziękuję. Za te niemądre też
Wydaje mi się że obecnie warunki będą dużo lepsze gdyż śnieg już trochę "siadł" i będzie się człowiek mniej zapadał ![]()
172 2015-02-12 17:30:33
Odp: Warunki na szlakach (586 odpowiedzi, napisanych Warunki w Beskidzie Małym)
No moja to też nie kategoria
:D:D
173 2015-02-12 12:30:01
Odp: Warunki na szlakach (586 odpowiedzi, napisanych Warunki w Beskidzie Małym)
taki mały off-topik
![]()
http://www.decathlon.pl/rakiety-niene-i … 88877.html
te widziałem dzisiaj w Gliwicach po południu za 99 zeta, czyli taniej niż na stronie...
było ze 4-5 kompletów jeszcze...
Wyglądają interesująco podobnie jak ich cena ![]()
174 2015-02-11 22:55:35
Odp: Wszytko od nowa...reaktywacja (7 odpowiedzi, napisanych Wyprawy pozagórskie)
Silesia Miechowice...;)
175 2015-02-11 21:51:43
Odp: Zgadnij, co to jest / gdzie to jest ? (7,750 odpowiedzi, napisanych Quizy i Konkursy)
Gorzeń.