151

(586 odpowiedzi, napisanych Warunki w Beskidzie Małym)

Stawiam że będzie średnio z 30 cm i mokry smile

1
3
6

153

(11 odpowiedzi, napisanych Beskidy (polskie, czeskie i słowackie))

Najlepiej samemu sięwybrać gdyż myślę że większej pokrywy już w tym roku tam nie będzie a warto zobaczyć to smile

154

(11 odpowiedzi, napisanych Beskidy (polskie, czeskie i słowackie))

Nie mam, to telefonem zrobiłem smile

155

(11 odpowiedzi, napisanych Beskidy (polskie, czeskie i słowackie))

Dzisiaj wyskoczyłem na kilka godzin na Krowiarki aby sprawdzić jakie warunki są na Babiej.
Na parkingu byłem tylko ja.Nie spotkałem ani jednej osoby.
Szlak na Babią w zasadzie przetartu gdyż szły 2 osobyw rakietach więc się idzie ok ale już od Sokolicy jest tyle śniegu że jak zejdziecie metr ze szlaku to wpadniecie w zaspe tak miejscami wielką że człowieka widać w niej nie będzie !!!
Pierwszy raz widze tam tyle sniegu , coś wspaniałego! Od niedzieli ma być piękna pogoda więc szczerze zachęcam w najbliższą niedziele się wybrać gdyż taka ilość śniegu przy słoneczku stworzy baśniowy klimat !
Ja dzisiaj doszedłem z 500m ponad Sokolicę,pruszył lekki suchy śnieg.
POLECAM !!!


Troszke powyżej Sokolicy jest już tak:


http://www.beskidmaly.pl/pun/extensions/hcs_image_uploader/uploads/40000/2500/42610/thumb/p19ga9guoetjlosuq791pc5o3f2.jpg

156

(586 odpowiedzi, napisanych Warunki w Beskidzie Małym)

Jak tam na szlakach bo podobno Zakopane , Zawoja zasypane.

157

(5 odpowiedzi, napisanych Relacje z wycieczek po Beskidzie Małym)

Ja dzisiaj ją z Gibasów obserwowałem i faktycznie widok i pogada dzisiaj były extra !!!

158

(8 odpowiedzi, napisanych Nasze pasje)

A firmowe też można zamieszczać ?:D

159

(586 odpowiedzi, napisanych Warunki w Beskidzie Małym)

Ok prosze o info jak spadnie z 10 cm sniegu to sobie wyskocze polazic;)

160

(586 odpowiedzi, napisanych Warunki w Beskidzie Małym)

Ok dzieki;) pytam bo umnie z 10 cm spadlo.A wie ktos jak wyglada sytuacja w okolicach Andrychowa??

161

(586 odpowiedzi, napisanych Warunki w Beskidzie Małym)

Ktos ma info jaka pogoda w BM ?;)

162

(7,750 odpowiedzi, napisanych Quizy i Konkursy)

Bukowski Groń

163

(586 odpowiedzi, napisanych Warunki w Beskidzie Małym)

Hm czy to potwierdzone informacje ze maja byc opady jakies ?:)

164

(586 odpowiedzi, napisanych Warunki w Beskidzie Małym)

Ja dzisiaj szedłem zielonym z Muchrza na Jaworzynę (GJPII) i potem niebieskim do Ponikwi.
Ludzi na całej trasie 8 smile Bardzo zle się chodzi. Śnieg bardzo mokry ale w słoneczku było super miejscami smile

165

(7,750 odpowiedzi, napisanych Quizy i Konkursy)

Kocierz

166

(10 odpowiedzi, napisanych Relacje z wycieczek po Beskidzie Małym)

Ciekawe kto po czyich sladach wczoraj tam chodzil... smile

http://www.beskidmaly.pl/pun/extensions/hcs_image_uploader/uploads/40000/2000/42311/thumb/p19e7cg5ba1gv16iufi8uhh1u1f1.JPG

http://www.beskidmaly.pl/pun/extensions/hcs_image_uploader/uploads/40000/2000/42311/thumb/p19e7ch80r19d21p9deql1usimrr3.JPG

http://www.beskidmaly.pl/pun/extensions/hcs_image_uploader/uploads/40000/2000/42311/thumb/p19e7chpuhv3u2qf161h54o14pe4.JPG

http://www.beskidmaly.pl/pun/extensions/hcs_image_uploader/uploads/40000/2000/42311/thumb/p19e7ci5677er986156aur91pgc5.JPG

http://www.beskidmaly.pl/pun/extensions/hcs_image_uploader/uploads/40000/2000/42311/thumb/p19e7cijnl12c81jh71ao5mab3q76.JPG

http://www.beskidmaly.pl/pun/extensions/hcs_image_uploader/uploads/40000/2000/42311/thumb/p19e7cj3ti4ojq2u14d3gm0lkh7.JPG

http://www.beskidmaly.pl/pun/extensions/hcs_image_uploader/uploads/40000/2000/42311/thumb/p19e7cjj6r1qla1bqa1jir1faih3e8.JPG

http://www.beskidmaly.pl/pun/extensions/hcs_image_uploader/uploads/40000/2000/42311/thumb/p19e7ck1mk1te8nm3jb81j617579.JPG

http://www.beskidmaly.pl/pun/extensions/hcs_image_uploader/uploads/40000/2000/42311/thumb/p19e7cknjicgn1lu3mvuv7d1msia.JPG

http://www.beskidmaly.pl/pun/extensions/hcs_image_uploader/uploads/40000/2000/42311/thumb/p19e7cl4f91bc81v6n1p4c2151n66b.JPG

http://www.beskidmaly.pl/pun/extensions/hcs_image_uploader/uploads/40000/2000/42311/thumb/p19e7clhbiidu9memps19jk17auc.JPG

http://www.beskidmaly.pl/pun/extensions/hcs_image_uploader/uploads/40000/2000/42311/thumb/p19e7cm2dk1hkss60rsh1uu14cvd.JPG

http://www.beskidmaly.pl/pun/extensions/hcs_image_uploader/uploads/40000/2000/42311/thumb/p19e7cmjlgkcl1k6u1k22220h6ce.JPG

http://www.beskidmaly.pl/pun/extensions/hcs_image_uploader/uploads/40000/2000/42311/thumb/p19e7cmuh5mfd1162tk71v471koaf.JPG

http://www.beskidmaly.pl/pun/extensions/hcs_image_uploader/uploads/40000/2000/42311/thumb/p19e7cn81h1thi1tfo2lpt9a1lnug.JPG

http://www.beskidmaly.pl/pun/extensions/hcs_image_uploader/uploads/40000/2000/42311/thumb/p19e7cnh8geud1uprr1r1q3n1kalh.JPG

http://www.beskidmaly.pl/pun/extensions/hcs_image_uploader/uploads/40000/2000/42311/thumb/p19e7con8r1skv689uku1qm6r9s1.JPG

Zapraszam na foto relację z wycieczki jaką odbyłem  w dniu wczorajszym !

http://www.beskidmaly.pl/pun/extensions/hcs_image_uploader/uploads/40000/2000/42310/thumb/p19e7c47v42dk189cisj1ls01t1n1.JPG

http://www.beskidmaly.pl/pun/extensions/hcs_image_uploader/uploads/40000/2000/42310/thumb/p19e7c4ll5uqo16bd8pjf1017re2.JPG

http://www.beskidmaly.pl/pun/extensions/hcs_image_uploader/uploads/40000/2000/42310/thumb/p19e7c51lq1r1r5d4pbm1ol7s0o3.JPG

http://www.beskidmaly.pl/pun/extensions/hcs_image_uploader/uploads/40000/2000/42310/thumb/p19e7c5ddhfop4clnb11s7i1jdb4.JPG

http://www.beskidmaly.pl/pun/extensions/hcs_image_uploader/uploads/40000/2000/42310/thumb/p19e7c5r491ahg1ft266s2q118m55.JPG

http://www.beskidmaly.pl/pun/extensions/hcs_image_uploader/uploads/40000/2000/42310/thumb/p19e7c692s1kdug3bade13jsspc6.JPG

http://www.beskidmaly.pl/pun/extensions/hcs_image_uploader/uploads/40000/2000/42310/thumb/p19e7c6jfe1sk81j4c1dae1ehn11fg7.JPG

http://www.beskidmaly.pl/pun/extensions/hcs_image_uploader/uploads/40000/2000/42310/thumb/p19e7c6trq19m81h9m1tc31j7or498.JPG

http://www.beskidmaly.pl/pun/extensions/hcs_image_uploader/uploads/40000/2000/42310/thumb/p19e7c7b5kka251o5jb1qc96rm9.JPG

http://www.beskidmaly.pl/pun/extensions/hcs_image_uploader/uploads/40000/2000/42310/thumb/p19e7c804ak7k123615gpui4ik3a.JPG

http://www.beskidmaly.pl/pun/extensions/hcs_image_uploader/uploads/40000/2000/42310/thumb/p19e7c8f3s1tvcqilclr2srr4eb.JPG

http://www.beskidmaly.pl/pun/extensions/hcs_image_uploader/uploads/40000/2000/42310/thumb/p19e7c8tfv1gl2kf6146e18obvntc.JPG

http://www.beskidmaly.pl/pun/extensions/hcs_image_uploader/uploads/40000/2000/42310/thumb/p19e7c9cmkcfum4218cstuegb8d.JPG

http://www.beskidmaly.pl/pun/extensions/hcs_image_uploader/uploads/40000/2000/42310/thumb/p19e7c9s791at5dqio3lvrtllde.JPG
http://www.beskidmaly.pl/pun/extensions/hcs_image_uploader/uploads/40000/2000/42310/thumb/p19e7cbiqj1lkpp9r1n339mh43gi.JPG


http://www.beskidmaly.pl/pun/extensions/hcs_image_uploader/uploads/40000/2000/42310/thumb/p19e7caaer1br8b7m1hflo0hqhhf.JPG

http://www.beskidmaly.pl/pun/extensions/hcs_image_uploader/uploads/40000/2000/42310/thumb/p19e7camn6pva1fu21l301dg01d6rg.JPG

http://www.beskidmaly.pl/pun/extensions/hcs_image_uploader/uploads/40000/2000/42310/thumb/p19e7cb3p61ihb6591htonvha8h.JPG

http://www.beskidmaly.pl/pun/extensions/hcs_image_uploader/uploads/40000/2000/42310/thumb/p19e7ccfsf1emd17898q2ncg17cij.JPGhttp://www.beskidmaly.pl/pun/extensions/hcs_image_uploader/uploads/40000/2000/42310/thumb/p19e7cd349771e4r1uq615aa1raqk.JPG

http://www.beskidmaly.pl/pun/extensions/hcs_image_uploader/uploads/40000/2000/42310/thumb/p19e7ceh651s101vcbv1n1br3145lm.JPG

169

(586 odpowiedzi, napisanych Warunki w Beskidzie Małym)

Byłem wczoraj w BM waruni bajkowe, niebo tak niebieskie że coś pięknego !!! Babia wydaje się że jest jak rzut beretem... Tatry tak samo !!!
Polecam dzisiaj wszystkim wyjście na szlak bo jest pięknie !

Na zachętę ...:)


http://www.beskidmaly.pl/pun/extensions/hcs_image_uploader/uploads/40000/2000/42304/thumb/p19e7ctmnprn11d9kcmpo8nlic1.JPG

170

(7,750 odpowiedzi, napisanych Quizy i Konkursy)

Czarny Groń ?

171

(586 odpowiedzi, napisanych Warunki w Beskidzie Małym)

darkheush napisał/a:

Hejka!!! Mam trzy pytania.

1. Orientuje się może ktoś jak wygląda stan tzw. "ścieżki Zielińskiego" na Leskowiec???

2. Jak wygląda podejście żółtym Praciaki-Anula??? Wiem, że szedłeś tamtędy teksanski kilka dni temu i chyba mógłbym liczyć na jakieś ślady.

3. Ma ktoś może namiar GPS na Jaśkową Arkę???

Za mądre odpowiedzi z góry dziękuję. Za te niemądre też big_smile


Wydaje mi się że obecnie warunki będą dużo lepsze gdyż śnieg już trochę "siadł" i będzie się człowiek mniej zapadał smile

172

(586 odpowiedzi, napisanych Warunki w Beskidzie Małym)

No moja to też nie kategoria big_smile:D:D

173

(586 odpowiedzi, napisanych Warunki w Beskidzie Małym)

Akall napisał/a:

taki mały off-topik  big_smile

http://www.decathlon.pl/rakiety-niene-i … 88877.html

te widziałem dzisiaj w Gliwicach po południu za 99 zeta, czyli taniej niż na stronie...
było ze 4-5 kompletów jeszcze...


Wyglądają interesująco podobnie jak ich cena smile

174

(7 odpowiedzi, napisanych Wyprawy pozagórskie)

Silesia Miechowice...;)

175

(7,750 odpowiedzi, napisanych Quizy i Konkursy)

Gorzeń.