Tak Darku, była petycja, odbyły się też jakieś wstępne rozmowy, ale co z tego ostatecznie wyniknie - zobaczymy.
Informacja z radia Andrychów z 1.10.2020
https://radioandrychow.pl/rezerwat-mado … e-wiekszy/
Informacja Pracowni na Rzecz Wszystkich Istot z 16 października 2020 r. po petycji

"Gorąco dziękujemy wszystkim, którzy do tej pory wysłali maile i wykonali telefony do Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Katowicach. To właśnie Wasze zainteresowanie sprawiło, że RDLP i Nadleśnictwo zdecydowanie odcięły się od decyzji o wznowieniu wycinki w wydzieleniu, o jakie ma być poszerzony Rezerwat Madohora, o której poinformował nas dziś rano leśniczy Leśnictwa Rzyki. Nie wnikamy w to, w jaki sposób, cokolwiek zhierarchizowane Lasy Państwowe mogą funkcjonować przy takiej niespójności planów i ich wykonania. Miejmy nadzieję, że takich oderwanych od decyzji przełożonych strażników Teksasu nie ma tam więcej...
Wasze zainteresowanie sprawiło również, że temat Rezerwatu Madohora i Beskidu Małego był dziś jednym z problemów podniesionych na sejmowej Komisji Ochrony Środowiska, Zasobów Naturalnych i Leśnictwa. Bardzo dziękujemy też posłankom, dzięki którym w trakcie posiedzenia komisji głos dzikiej przyrody i Rezerwatu Madohora wybrzmiał, a w szczególności Daria Gosek-Popiołek, Gabriela Lenartowicz, Urszula Sara Zielińska, Dorota Niedziela i Anita Sowińska."