676

(1,026 odpowiedzi, napisanych Wyprawy pozagórskie)

Piękności !  cool

677

(7,750 odpowiedzi, napisanych Quizy i Konkursy)

Oczywiście, u Ani i Rafała. smile

212 - sprocket73
169,5 - kisiel
79,5 - Cyberniok, nena
76,5 - jolanta
71 - Gustek
65 - Eugeniusz Kępiński
52 - MF
43,5 - baca
28,5 - Darek Tlałka
22 - darkheush
19,5 - MK, łysy z łysiny
19 - Tomrod, tomkos
17,5 - rufi, Bisqp
18 – Karo
12,5 - harnaś wołoski, mały pikuś
11,5 - 740715
10 - bcFan
8,5 - Staszek
7 - teksanski
6,5 - Miluś, lowell79, Klimek
5,5 - Skorpion
5 - Macieks
4,5 - marekk500
4 - kruwad, pbsk
3,5 - jardo
3 - cwiartka11,
2,5 - wizjoner, kris_61

678

(7,750 odpowiedzi, napisanych Quizy i Konkursy)

Proste smile Gdzie wisi taki oryginalny karmnik ?

https://lh3.googleusercontent.com/Ay_-hWxYVW2sNcHGhOIP9QUK3ql94t1ygPd5Ut-2Ip25s3tgl1m3SuIBx5BcinQfXejgt54lamzXEUWVapnLgdnWVuk-v4UYTusupaHGOVObuMeyX5wsU4EWWXpC7vr2TUpB06tePGo9kYXo57To9qA1ToYk0_Vb5iyLkxIXOai-o_Nu48yLUSMUEDumKXU5CwhLRfpAd0RE0glP2qB7B7TIt5tHu94o__Ia2iRMllbKX_Jb_wpFaEfecWm9Sj5ZBIJJbt3sajZYDrpBcM_Kte6kx6Xky6s3549uO6DQCnE0b-jv46bum5Y6FB8Ubfa2NyB8_SB5OjuzcBtxtZz65MsNqjrGz7KfgmzKQoFJKP7DoQqZawH-AhJlrllUcyDbO0aqapFs2tQAAqsf4O71eYjx_XbFs1Jqv1d0Dy1VWlNpx4tSUwwu7IyMDEC9RjHf1gjk_BeVF0yPgMmCPwiSe8oyArocUm4b6RmAEqPqgDaP7UqcuoXJc2_gT_w2T_hb88Fe03Wpx6H_QaK8Qsy24_X_b-tmVGpfae1dTfR4pRAeW2OgeaLInph6hF9kP7yE4az_qtppMY4mfXgFpFx5Jx25Y2ZpSMGh78DaK5wakn2CJxVCBFSsL-evT66ZOQmPuWC_UCk9rH41ufa9L4nPjSb838_VgMNM=w1281-h722-no

679

(7,750 odpowiedzi, napisanych Quizy i Konkursy)

Kapliczka św. Antoniego w Brzezince Górnej, zwana Kaplicą Loretańską pod Złotą Górą lub "Kaplicą pod Dzwonem".

680

(7,750 odpowiedzi, napisanych Quizy i Konkursy)

Dokładnie, to one. Niestety tak wyglądają. Zdjęcie zrobione 20 września 2018 r.

212 - sprocket73
168,5 - kisiel
79,5 - Cyberniok
78,5 - nena
76,5 - jolanta
71 - Gustek
65 - Eugeniusz Kępiński
52 - MF
43,5 - baca
28,5 - Darek Tlałka
22 - darkheush
19,5 - MK, łysy z łysiny
19 - Tomrod, tomkos
17,5 - rufi, Bisqp
18 – Karo
12,5 - harnaś wołoski, mały pikuś
11,5 - 740715
10 - bcFan
8,5 - Staszek
7 - teksanski
6,5 - Miluś, lowell79, Klimek
5,5 - Skorpion
5 - Macieks
4,5 - marekk500
4 - kruwad
3,5 - jardo
3 - cwiartka11, pbsk
2,5 - wizjoner, kris_61

681

(7,750 odpowiedzi, napisanych Quizy i Konkursy)

Co to jest, albo co to za miejsce ?

https://lh3.googleusercontent.com/nETsmHnz3xX8QBRGICEAV3LiX74-8PSklGBCQw9WKGIswu02vIUO_zMFCSuCXVf7Y6kW2gfxXGrucYsQ5yZIRvj0pKFZp0cOGHPUbalnsNvLCa8nQcvyEKx7e_KAxustJs7eH3BnWJwfFXICSY0w4orV1mqmJk3YEVG4Ytxb-sgW5jZtvXXZB9j6A7ff1eTv6MK7TgBxpamS1EDBMoffK5Z3wIr0cDqLe5nBE1TVHbB6VjjZxoQ1GfnPV82-tFTb1PAJtpvUU9hkiNumGSMh1NGvrH4lks_gTHgfNlgyUhphPM1s4FVQmRg0YN8hGinAfyA0LfaZ9LbRDMcdaCL-jhF7i0dGef-oShqOpwiaTBEre0cHEKu5dOk8_Qn2y6ULSWXVPPTjteQRjla71HuOrcY6XKILQdsConpGSLsHLeZ6UnW-8QLXLsjlNEirIH9O0nZl3jCbaIWMHVrE7myymB85CjkMpeC6glmhME2S9Ievz0Kw-fyTMtCYduPLKeWM_24T0uCqP5oTUnbaAih-52W8x5XpCOC9N7_2U98S4PQu6-fDK8r_3EDHOQBe9ayHojh4EDViTjVH35j53SkSKZPJLJxbCIzj1Qq_ZynQthLmTQcHCoviY2ySc7XPMvFB2liMCbiRO2h1NK204a8pCJOn9SAP8nU5=w1400-h900-no

682

(7,750 odpowiedzi, napisanych Quizy i Konkursy)

Tak, jest ! smile

683

(7,750 odpowiedzi, napisanych Quizy i Konkursy)

ze szlaku do schroniska przy Polanie Barglowej

684

(7,750 odpowiedzi, napisanych Quizy i Konkursy)

Z Leskowca ?

685

(80 odpowiedzi, napisanych Szczyty Beskidu Małego)

Hmm... czyli do końca nie wiadomo jak jest. Czy trzeba mieć jakieś zezwolenie, albo coś ...

686

(80 odpowiedzi, napisanych Szczyty Beskidu Małego)

Czy ktoś z Was się orientuje, czy w Wilamowicach spod Ośrodka Harcerskiego „Wilczysko” można wyjechać drogą Harcerską samochodem prywatnym na Magurkę Wilkowicką ? Będę wdzięczna za informacje.

https://lh3.googleusercontent.com/Eyf3mK0kKoQP-8SU7OpYvbqhzw4WkmLvsa3HzzrFBatj4igVMrvr82Aw0iBrOIDkcMI1VGHL2DDX78dAfbQ1j2ClFdcBNUmnVEOJH5LvVwjDt8N-jYdlcv8ds34eRXq1AtTFim_rS4xILO0JMQ_4C2yQEtHyqEGg3p1caAZ1tCCrvzWlI60Zv1lITjOhFJTTiRIE2ayqWT7BTjm2Iq-I7ZRli93pKVOcwDcqPEneKmkRaRAlfLCgKH-azfF7OSUDD5BsoBbhfCtzdQNtKh1Ui_-5nX7IBhK_GQKYsSOzOCY5qU-NckNTpLt460cqK57E3W-qyiPHJ4m_ThpZYxHmPahcZ9WfJSdKZmQ-nUBZeV9aitMdbYbYXAacS0FQkaIWm_Nr8crhXewBOKQMmzXAbCrcFEol6eBJSrO-64suQ-Y7sx8KWJTIwFX4VXrEs1Zdrvgom9UcHWWLfvBd77rlECbc90tjX0svk_3WkYkoKe7oWOpWfbLAHwHixV0HH2zO30QE0yCNWR5SWSsF864GQMk_qtwL4Jp11fq86rVIOyrE2uUASJ6iBhUG-VKR-09lAN46m7D39MvnxancVhZGfoXvXeTCFtD-ygCHGJaWX7toeG9-H6pv7XDFM7ke-FE2PF5XcgwEvz3oKVY2jT8gLgw2nItLDxU3=w1281-h722-no

687

(7,750 odpowiedzi, napisanych Quizy i Konkursy)

Dokładnie to na os. Potrójna, tuż pod szczytem głównym, przy drodze do Chatki u Ani i Rafała. Kisiel był najbliżej smile

211 - sprocket73
166,5 - kisiel
78,5 - Cyberniok
76,5 - nena, jolanta
70 - Gustek
65 - Eugeniusz Kępiński
52 - MF
43,5 - baca
28,5 - Darek Tlałka
22 - darkheush
19,5 - MK, łysy z łysiny
19 - Tomrod, tomkos
17,5 - rufi, Bisqp
18 – Karo
12,5 - harnaś wołoski, mały pikuś
11,5 - 740715
10 - bcFan
8,5 - Staszek
7 - teksanski
6,5 - Miluś, lowell79, Klimek
5,5 - Skorpion
5 - Macieks
4,5 - marekk500
4 - kruwad
3,5 - jardo
3 - cwiartka11
2,5 - wizjoner, kris_61
2 - pbsk

688

(7,750 odpowiedzi, napisanych Quizy i Konkursy)

Nieee, ale ...

689

(7,750 odpowiedzi, napisanych Quizy i Konkursy)

Dodam, że bardzo znane i uczęszczane miejsce.  smile

690

(7,750 odpowiedzi, napisanych Quizy i Konkursy)

Gdzie jest taka zapuszczona kapliczka ?

https://lh3.googleusercontent.com/vWwKaOtMdfL4LMTqYQBYS_YpSQRXcc9_3uM-tBV3JI9OtTekntiMMdq3RjWNdJaZb76DOGD7bOhy8k9EMIkw8DMNYHw3RLd4sC_kNLyB35rLjKLzyG8TChl5gTCv1VpY4qgHb5jKAFjB1TrDUYyZICeddAaeA49prOV5Uuqe0pcUdYIKbdaFVaCiPbXerbmGy-BUQOH0PmZTstTrtOT3L2QlK0nCmsTvLdFU2yICYs6uhE_04dd9zr9WD7cL8-nJUQS1xKZHrKjPm1C32SR49Mg2aK18RGFijQKUB8qVhGYFPe-TBjUJaBz9e4vvaCrkltfXEP43NLDVAhUqS4B1-9DJG3sFHHwBEtVQI9L6YplbrMkG5hCsKRLOI5NTsmRXjH6GG0ZOl7CKu4ESrNc6Yl3GLbHwp248pbkDWmqEkkYs2KdV0HzvLWSrsR7zL5m5jnCSIi6AzyzWgMu8pcKhbveMoIH6UFDmcYLKvYkfSgAcQMYSdz4U71hSZ6gpIbt7usEKlXFxfZYvif9ccWSgCtB46H6zIcntld4jzgp53O-WRZ55uehatmrUvsKrokmg1MBihOZljxKSBIvQB8KkwVNsx2uXjk56t6gwSwgDd219PWkSjFH3zW_msO7-Yr5EYnXMxAQB9evFkFxRfI_wTy3EtF1l94jo=w1281-h722-no

691

(319 odpowiedzi, napisanych Flora Beskidu Małego)

Dariusz Tlałka napisał/a:

Na Pogórzu Wielickim koło Wadowic, u podnóża Beskidu Małego przypuszczalnie odkryłem wielką sensację botaniczną z unikatowych paproci.

Darek, jesteś szalonyyyyyy, mówię Ci ! big_smile To wspaniała wiadomość ! big_smile To czekamy i my i trzymamy kciuki za to potwierdzenie smile.

692

(7,750 odpowiedzi, napisanych Quizy i Konkursy)

Szlak buków / skałek

693

(7,750 odpowiedzi, napisanych Quizy i Konkursy)

Targoszów , z żółtego na Leskowiec ?

694

(39 odpowiedzi, napisanych Planowane zloty)

Honor Forum uratowany big_smile Było nas aż 6 – ciu plus pies big_smile. Jakże miło było się znowu zobaczyć i powspominać stare dobre czasy. Żałuję tylko, że nie udało się zebrać nas więcej. Może następnym razem ... smile Liczę na Was. big_smile !

Tak jak wcześniej pisałam, ruszyliśmy ok. 15.30 z parkingu na Kocierzu. Słońce jeszcze przyjemnie grzało i śnieg na szlaku był miejscami rozmiękły, zapadaliśmy się więc momentami po kolana. Wody na szczęście nie było.

https://lh3.googleusercontent.com/yvWe-sc1Dipwl8c9gQv5qyqEnUJdPvyz6g9LoTTyUs2wql3dYn8_XucCPsAypKgJ5HCNpBKN3bobdCoofM28iRquP4PDo6t9H7yuwRAEQb9IWzz3CQtrglmwkbDOJLf_ZJ6KBhfWF2fbSWnIDTgwnggHHhYQjyMx6RzpIh4-TSXO7BBRa5SzntAXs0DsG-AzRmvwWzjVEyUjNeL3zIEi788qofpWhtPWqvOiSEvx2KURjRshDCGr4y5Big7DDqF12pZ0uW4Nbh1GxRVUdV3iZkskXN3EgLCKBl0OH7HgHGM2d98pZ-2tq1AMtTG30CAv7joDWSJqSci2-il_q4HvC4Xjgy-7MyVMq0hVO4AlttDTJ1Iba-jaqUd0rUgLQqHM79i2vlztWLJufhj9VErT5Mes2x3O19fi3OK2pkgoJ7kovjg2H7Vk1dz2DNYTfBT2nYjSjicWaVKeD8xO638XD62caNWH8GhFy0ZSE4lH8I3og5pSRJPk_ptpVjA--gdR5pBU8ECtovdvUKhsiUqcECLQzRSlNGe_9k1HD77D07OKCXZ1_DssZJnN8adTDIQynRRa4z8Nkgop5jaqQP240xtMRpjsYknK2l-X7c7ZqoWqoTHZ2_oKXDsu9JwLKqwgU9iQDGvD31L4zc-U8BJnvFubJaYUK0YW=w1281-h722-no

https://lh3.googleusercontent.com/-EnrGTglTPxZro9a98OUCQ0CSooFSvwMLMh62S63or1seSsK2Czmr1hM3ngm2t9aNm0tPVo8PmGiL0MJrbZJSsM8V8PUHqA4mOPetALwkoCobKy4VhiNj2OKYif-hyzb08iAbz5IInVoWeUlKmLDSKZdE6dWp_17oxJxvPk5R61F8iYiJovjouUTnfRjfz_OKaZyr7Nj4jw8VXVDwDYqX-Cjn6PPdD4C5Bo3mIoDJkEl-VYCMbTpZ32bBrHvNTMErWfk5jUSlGoOeqxwJc-beOVs-VxS4fSzCv_HuYMAH6tShQd5OPU1Ut5HSvMTQxzDBukUNgjzLZnWHQHtP3Fs782k-Sg43eUdo6Qm4DgfhVcN0smI7Hw7NkaB3XLhB4Hzxg6vme2qBhrkkYEo5dY2sOFDaY7DiI2NtvbM3WUQpsVrhphThuir8sMooS08EpTTPt97LfJwWHw1BP_1IH4kKqwyadTaXhC6WEgBtqfqAMpzjBqpqfoCGAwgkOVOHAPfmOHgtr1ck6XnY6ftPPHkM8uppz-JTziT0ZqFUmozs7tPpSzwqrNIsPlvdKetaswPg_94DBTrqvVtKuUYb6FQSOdljmHSrbUd8p5sK6QhHNif3ISGnvH15FRKFKwToQXLJkIwqymNP1yDMKWmnqQGZ3QSLGaB_hBf=w1281-h722-no

Dopiero po zachodzie mróz nieco chwycił podłoże i szło się znacznie lepiej.

https://lh3.googleusercontent.com/WhgTRa_SzBqcVP_IuZBoisb4Esr0aMT0xUXGzklT23vj1lB3Uus277XA6RTJQQXYq7cbkmBmZW-Zto5H5wfaqF8r4L53zwVW4W5UvVt8N5Hsd9BBiaNS53zdpoPac13nlTW1fHzzrrmAw8clH3fW3P_iEjxA7_V-ozAkpZrGYZBS7oMPX8ACpHoYY_Iz5o9kNpGHhtB6ABFxwilS9OFCiS4pe6riQCeAjUX0XNuEB6rl8V9GuMDA52rwA8b3df_VIf17rdOg-HW5eiO2Mi0oILxGSfp5YFENTx1v498dCIhKDdApMMdI8GFIN-B4jSopMtuudk8DluEi76KuQqm2WKZDCdEClPfnaUrEFXrEbWDeEMW9y4uFAVRn0GpjCLzGCq29CS-XST5QgIRuzQtqrf8YnI3LPDEdkYVwdo0-A-Dj-fHFsru-1kkPPaAKpbic1Sk7lCgIWO31r0BAQv6hyyCKOgTG-I7fuhh5CjBRFnqiV-Oybmaoy_2i177y5M77_A1kIG4O7WxSoDFsZpqLFKgfOrPrzzZMYgV-WCzKRReI-lmzeh1VgjjgqsI_Yt2TQtwvmmlK33cBCIsjbohFXglADy8894Mi-AoBZn4Fj7PqYx-qoWkazYgvyutwmE4rWMLvASga4WP2Fc4QET7SxP_NBKhqNmo0=w1281-h534-no

Na szczycie focimy piękny zachód i Królową i pędzimy do Chatki, z nadzieją, że ktoś w niej na nas czeka. big_smile

https://lh3.googleusercontent.com/HusdbCE_qzRKBXEna8QMU-UCjWVNpUKzifoLszQKgF0KK71FXQLxKP0mAd-EubweGu8FMpPo8Kgaw2NDoT0wNuhYCoeti1PsFW_X26S0NvAQdSmsPmWgoOOaDQLi4lh6wRQGvau311Yz5_Ne4afQm-4WA-vQ-u8NElTI6e3CP1P4uxd89mOEQSfDHgdQsjQt846EUm1TTyIwN0T9aYPf16JUCCJeLsoKo1utWxanRp4PKwRaYrRUXaWJwamWbXMtUBGwNnhbdMsIYn1dNLKskCt2-VoWFVZsAOzQoCpE8WTNgCPy7BNwdqonIEXA_fB5uXwmjd7QdKoIC0VhQT9yTNG0-ndXu6PHqN2p8Cnjs6lp0-NnPlPjgpXgY2yRUAlsHdb72904EYDRAMPYCJMG5WshwLEz8tGYeP25impGsqT4yl86cyGSieuizaMxjSK7q4U6wgJ8_gMeLe8IYoz83DL5UIl24LCTIMxgO_gzNnpinYi1S-a-SPKUNci2_fwDBa-TXZzbHYGxfjOMlIYCJPT8JF01w7jElbLwrgDIS2jFAHuLNqC4UPb-QgR2bW3vV4dAA_BCCMDzKALYW6l8-W7UzG7OwU0UeZVYw5O7dm-oaWuKbqEgS4U7VWO5jdImSqbx34ZeG_SS_5DBEWhiDKO0zE04JGVb=w1281-h664-no

https://lh3.googleusercontent.com/RLfL6nds2oR4oSEg1KR4AStXZg9lXQu3slI1A4HS2oM8zpXX5KX-dVZTXxdSQTWPfmSLHG_Qe1pSWYeNuW4CwQdR1ZJuP8vr7jIHGiNBX1EQQAhd9nt_rQpN-uXWbPX6hTglPkIiX4UW610Tw1D9J4X3muFDhyPMyqdhn5Y6QBk2dvipj2UAW6RyPQ9W4Fc4XQg16WkNSgF2AGqEu7799ZOE5dIH6LLtGTF9oP3IXtB1ripF52IMEVaJ20F3Lv26JePyDe1HAPA5ZzDVBKR9ODThnrSyJhHlMK2buv2YLwSS4yfWezEFZmB-5M0nV20GXathCb4Sox-5IzY-0yH1iV87BshEHHgHOezz5Ku55can95oK39mmC9nEWXb678hFWW9i2oHD2C10NMfW3cfh3yB_dZNpef93FmvAXxtLQ4vptJoy3ykc2er68xBZYdEpSE9X4u_-0E8nBR8ptgJAxA_Xd6DvoXqD9KtsRKqVKLk1ugnfaILrNpLOcdQVbzWzUSIRFADigCCUqKoncMCCLkSP2TdBHf9h53YaFTaUavAxdArHO75ewt1MI3uFS_pH4GcEzduE7DSU4xuckLnyDmSUlFADhXfgw4UJX3Sp-2xzW70i9PGVUPW8_PmLV8IljIxdu3Hb70oXj2T6odXafYW7_ilfHbhH=w1281-h722-no

Nie zawiedliśmy się. big_smile W drzwiach wita nas głośne szczekanie Tobiego. Jest spracket73 z Ukochaną i kisiel smile. Dosiadamy się do stołu i wyciągamy wiktuały z plecaka. big_smile

https://lh3.googleusercontent.com/1sv6J_YX6mS2kJdgoY9CbCicKvbDQK1sSziA9JOAKbzHGxsgSZcl6ekD8twNLlV7Cp93Hppc4hDSx57XwPqHe2YcfhkQVd43aC6W3dPK-3ltV-Op8PQjpuThXq3qziNPns-JuwaI1cNpUXGfkJ-JDwZ8qkKV8pyqaUWZkASfgaHbsq6lwIA7vaszXEyJafdapyQxrzi5Z0WoBmkg5lYM-S5j3msPLKX_h5GAfPhSwXS-KpHWarjC4-uFE13Ug0HkW1az2t9foJo6XqGzvv3qCsKNngXHuAURvnKQUNARhy8hvmoxZDTXV0G2msf0Cg75wTNI21vwfM6Ddqsku4VQuJs_3ZsEj44b4ssM5SnIoE_-kRqZtGYYaPLCXnWqz0IMRRn4YNCOJikKFqkqba7YAJnNEQIOduzHxgGrak1ehWxyNnT1608tRYF1CGSUF9dTtOI2hpGbOAfsmxuE0rlqOeLepW6qlCTT5ZtVKbWGVdDp9CTI0Bdqtz8WWXsge4RsXVFU6Firvyu7kDTyDKDdIYe_t8pm9DDvKJ04oWiNx1_-2tFXDggRQTPkEvAXE79BelfD3V5ZfNxttjF2KZCX9MSKTvXjL47_tD4DlmeARXo0Vtyx6XehqSb4ef8LZ8_EBK2ut7DCNvGJtmFttmmdSerPvf_eQgwK=w1281-h722-no

Słodki piernik i pyszną czekoladowo – cynamonową roladę sprocketa popijaliśmy owocami kisiela i wspomnianą wcześniej miętówką … big_smile. Ali była lepsza. !!! big_smile

https://lh3.googleusercontent.com/NigNi-s3pfDclIF2MAlDtekBpmUdrQemhRRB9gzk4DD3HIA09BWAsNdyb1kGqjylYxSHKABNT1CsrbroR_IYMDhXTuE7xLQYFVLp6xMoAWv-yyKV9bjqcAD2vX5ZDT5F7XybxIslv_DHLhineco_7hLTfveqH7wBe-1k2lEoXuuH-7GVtpsnR9FQqr60Tgog19TNfgbQjQxTSB7KziVMSGa7oudVyv8kXmNLdtuEUMwzojsHLoOkB8R78Dp9_7HYj3KHTaD7MQ5sNqqOFbvc3V8P9rX_nV7wGa8h6C3ImViykNuKbZ034jUPkwKau2hiTK0Q2lIjcY7ajHGDd5z-CeMYLebfCpmy6gk_hvH7fZ6Oqdtrl-l0Pto1mEDy_BrT8jBl0alTsHyhHILihXOxeGktN3H_GNRjyMsjhvW7FdRlPgeM8F54UukRlYqNkJfoxTtUWROf1smzgKRfsuzU6qsXh_cBnuoZJ7E-W4KlarTtcWW88C0ZirI_ZcqSLXW__WkTzLn_jPOdUHJwebIsig95XtmpGWGR28Z1AMi4vrW4j0LcvnyoS-OYqhm51XO17YvVHEORQzP6vbiJ0aJSZlDIgeDVskoT1jy6_zGbeDNdQGDav7IiTYPgiqIvR5lzlt5UFl6sCtVcMXPD_cdn9fWDKbcBnc1e=w1281-h722-no

https://lh3.googleusercontent.com/qc9qWJtEAuaFZ40pV-NjMFqrB2j_3dYFX6R_LaU3w-kIbo7PfYRSOE6mRYlqbPTIUCd_URUTYl2xDUfK-fRm2_HUUm05jdwC2FAKZlPPe5XxvzW7jhgzkPrCK50Arv-J0KfcMgnbiACeBpgRlpr39O5g1n2fuUpt7f-_MyvkmTABjJXsRIDVxvPRFNl5G__4iSzEToHPt3w5T3W5dK-1Sdj1st3l5-lpiOn_oJBzFAhqS0gn14xXwHlqFzXfSKVt-D1lAW2hKzRrU2T8919NTQnrVlZvROheIyn3Ur18D2wXktqwU5geqy1l4Mbx3Ql2Vke_KBtGKlfxd_1cLLvToV7KKDz68-hBT5a8xG1F-Vun4wcvcbquMGRRYCaDKTIaADI7XBdqCQZvo89XlO59hVdpgbBOSrkvPI0MxwU_WEcVeuiWegveMUezGjUONzmwPDeCt8xhDH7I4Ba-Ll3rAdIurnMOecg0qf4_0OOg-h3y9-TYGHUN2lxkgatYT0BcK7ObDB4wwPvsYL-0MtDc1H5l1mhoFSclEKMPkfCKC2MmuUR6nKFUXJsTjiVXoKlUPoDWr60O-M8Q5ZaKmDhvFhkUtpF6vWY4dxSjVo0q29tm24M5DEwh4PjpQHzCflzk1g38SLEP4y_4OSLfgXVIxjgCNMRXyxyI=w1281-h722-no

W tym samym czasie kuchnia zaserwowała smaczne kiełbaski z a’la grilla. big_smile

https://lh3.googleusercontent.com/BiUZ5KdfNF-kud8Vj3ZmI9g9NY10KUstNHsRe8HQmhZyUHuRCqFdlIZCtPy5TIX1rp4LYyb7J40KLz3EBtcB92OuXYguHUF6Mdyr_uCOy0BKADCs-gjzkqxulKW-Sqmn6fRIsBU10M2T7Sg3CxpJVzwBbgNX4fRSylqXr1QD2V3f5qr1VEGwJ-wwVcqM-5urTYxgoN_QOeSIyr8CHHgzn2UkyGae1XEExdR7R7Om94vimnottDBKS4_uRZFVPpsk4dk-ZlTNpDRLmrrauAJyBOr_6uAv15vRkkkUq5vLkpzBEOg3RkUrsJ_zL2Ma2tB3fERIhPBIPte1hiENj1CUMnILdMowLvSck4_QjRZ06SxeZshp7ooOMak03C6msrY2YnxTwyeAGdn92xN0J8QkVE7FLCV6Vm664Kch_UcMUTam6r3RoK9t1X_pYN9ALAoQuGvWgA89gMGJoCqzsF6dP4C6Jt-zyc3t7DZ0KC6sfcklD91VRbPKjPk19YbCOylx1jptzvzUeiEySxnF-ec5PNeAyOrT8SN5PsMw_ZgaQNRJz91TCR738f4NZC1peeornHKGk1NXdRXcRFObI8sL0cqW49ytvs4KhtCthmGTc5XgsVnWrWzqsYMsq6NyLjoRngw1qbjSNcCLupLuxKI0sW1wbIpqZMWo=w1281-h722-no

Stół się sam zastawił, czas mijał nam miło na pogaduchach. Było tak błogo i przyjemnie, że niektórzy nawet zasypiali na siedząco. big_smile wink

https://lh3.googleusercontent.com/ll3CFdSIJJZH_bXsygE-KPDCHDPZweHfJKIMeenYlTfkGoL7lLrJXS_VvLKSC6UG1NDS2WoaW6lJaQOsEu4gf-twJUwT5uPu3KXduSIbls2dHQBu3pHSJU_uCOMMHWu1WszRX0B_TqiSMuArDtInnTyrxCKZ_0vkzX0AjZrZFfMNEqRTC99sWKuruPVZLJrjwe1PRqIqtmq1PjOWaKsdgYwrLsTyX8IJXfmCGA_82oZuOHKd-_VvPldIYsAT-oyYTP7c-4DYlf9hDwShD04ykNM_l3ElJk_ZOK-Cnr0s2rZNHADiOAsgJrML-K0bZCwbgrIuSLZeRB48W4MaXVEK60cXszPxCoQn2S4RT7v-V8RBNLEqx8TwitgUaPI_aMIqTMPUVI-qq5Zz0KTIfvYi451kd8SNvuA7NhoVfITBFMtChQ_wYa0fmp4KoUY0SLAwhwdThD6JU8S2gVZRoKCgnKLarW8K9GkUHp9QB-k6kb0mB-O4BIKq_oW5R8CHTuyLK_st1HXbAiTLeZKHbkcAKJu6U7PS1sabU-S6q2LCBjjNSHfvB1lW5tL82cI2cS2rN3LN3Zbw1Gd6wEd8xhjn-sMNgckMuXob3y1zx0JYgXUVVutp8mYSnfd_e4pc-tJzzWHDY4CGW_mnB_h-7lnpIjc9ZMdpbsUw=w1281-h722-no

Dziękuję Wszystkim za kolejne fajne spotkanie. ! smile Do zobaczenia znowu. ! smile

https://lh3.googleusercontent.com/CXJ81a3Q3iq98nufooBXpPAgl22AGxcA0d1vZvHfhrwC79gwAMC8zBSbyNGh9ly8qm5TaA7MrSPLgR4cHSuz42cndh_xV2AjWWhxZL5dGshwSVCmeTsC85aD1Si_Oz52hEspn7YGqpswbW8tO00VCKcTzWZ9kUrQMX_oOVlqPzpVV5ExkAEDXAOhAlP-BzduJSrdMxPWgTX_WokHcTazjRHFbm3rdPxtwonuKqJ7CvKPSl-BleYHh-3KIBuwo89SvBEjbsbwfQLIGucckEwiZVh3BjHONgDFgkec6fK8Erz5vQiTXU0fD95MpRZPOj3Cf20XzgY2nClV1DHAqK4fFiWgMS53KRvThNlgam0TNks0ls1SpKJjIBZoqRGdCwyuXoApeRLqXcDLqdBfwkjXem_PUrOtbvOlBXsgFllrh2G1kXei4zdQMUmpK7tLb_f7O5kLc5Yim3MqWI1qfClzr_2J2scLkc9eUp7W0vnv03oYWlkhwKzcJZs93poQOpBgQokV94RZ66sraHrjb76NUolPPs5w-b0E5N8W-VOyjJaPuXIEch5lqFu3GbtYipkH_M47d3squkhXcMedRyIJqmRU_9GFvEBcYxV6hP6CelQGK0HuMP94Mqt_nv4Y-RPDTcej403T6ze_Um8AIpwRDuXvwy5rDQcJ=w1281-h722-no

sprocket73 fotki z trasy piękne smile, no a te makra niedzielne - miodzio. cool Wiosna się zbliża ! Strasznie się cieszę. ! big_smile

695

(39 odpowiedzi, napisanych Planowane zloty)

No to mam motywację, żeby piec pierrrrrnik ! big_smile

696

(15 odpowiedzi, napisanych Ciekawe miejsca)

Super pbsk . Dzięki ! smile

697

(39 odpowiedzi, napisanych Planowane zloty)

Ja Ala i Staszek najprawdopodobniej ruszymy w sobotę ok. 15.00 z parkingu na Kocierzu. smile Do zobaczenia w Chatce ! smile

PS. Wskazane zabranie ze sobą kiełbaski/ek, u Rafała jest fajny grill, możemy sobie upiec big_smile.

Wspaniałe widoki i oczywiści, jak zawsze - pogoda, a zdjęcia z zachodu bomba !  cool

699

(7,750 odpowiedzi, napisanych Quizy i Konkursy)

może Tatry, te z Beskidu Małego ?

700

(39 odpowiedzi, napisanych Planowane zloty)

Pytanie : Czy ktoś może planuje zostać na noc z soboty na niedzielę (16/17 lutego) w Chatce po spotkaniu ?