Piękności ! ![]()
676 2019-03-18 17:44:13
Odp: Nie ważne gdzie... ważne z kim :) (1,026 odpowiedzi, napisanych Wyprawy pozagórskie)
677 2019-03-12 21:12:40
Odp: Zgadnij, co to jest / gdzie to jest ? (7,750 odpowiedzi, napisanych Quizy i Konkursy)
Oczywiście, u Ani i Rafała.
212 - sprocket73
169,5 - kisiel
79,5 - Cyberniok, nena
76,5 - jolanta
71 - Gustek
65 - Eugeniusz Kępiński
52 - MF
43,5 - baca
28,5 - Darek Tlałka
22 - darkheush
19,5 - MK, łysy z łysiny
19 - Tomrod, tomkos
17,5 - rufi, Bisqp
18 – Karo
12,5 - harnaś wołoski, mały pikuś
11,5 - 740715
10 - bcFan
8,5 - Staszek
7 - teksanski
6,5 - Miluś, lowell79, Klimek
5,5 - Skorpion
5 - Macieks
4,5 - marekk500
4 - kruwad, pbsk
3,5 - jardo
3 - cwiartka11,
2,5 - wizjoner, kris_61
678 2019-03-12 20:11:20
Odp: Zgadnij, co to jest / gdzie to jest ? (7,750 odpowiedzi, napisanych Quizy i Konkursy)
Proste
Gdzie wisi taki oryginalny karmnik ?
679 2019-03-12 17:03:57
Odp: Zgadnij, co to jest / gdzie to jest ? (7,750 odpowiedzi, napisanych Quizy i Konkursy)
Kapliczka św. Antoniego w Brzezince Górnej, zwana Kaplicą Loretańską pod Złotą Górą lub "Kaplicą pod Dzwonem".
680 2019-03-09 15:27:29
Odp: Zgadnij, co to jest / gdzie to jest ? (7,750 odpowiedzi, napisanych Quizy i Konkursy)
Dokładnie, to one. Niestety tak wyglądają. Zdjęcie zrobione 20 września 2018 r.
212 - sprocket73
168,5 - kisiel
79,5 - Cyberniok
78,5 - nena
76,5 - jolanta
71 - Gustek
65 - Eugeniusz Kępiński
52 - MF
43,5 - baca
28,5 - Darek Tlałka
22 - darkheush
19,5 - MK, łysy z łysiny
19 - Tomrod, tomkos
17,5 - rufi, Bisqp
18 – Karo
12,5 - harnaś wołoski, mały pikuś
11,5 - 740715
10 - bcFan
8,5 - Staszek
7 - teksanski
6,5 - Miluś, lowell79, Klimek
5,5 - Skorpion
5 - Macieks
4,5 - marekk500
4 - kruwad
3,5 - jardo
3 - cwiartka11, pbsk
2,5 - wizjoner, kris_61
681 2019-03-08 21:42:06
Odp: Zgadnij, co to jest / gdzie to jest ? (7,750 odpowiedzi, napisanych Quizy i Konkursy)
Co to jest, albo co to za miejsce ?
682 2019-03-08 21:35:21
Odp: Zgadnij, co to jest / gdzie to jest ? (7,750 odpowiedzi, napisanych Quizy i Konkursy)
Tak, jest ! ![]()
683 2019-03-08 17:44:27
Odp: Zgadnij, co to jest / gdzie to jest ? (7,750 odpowiedzi, napisanych Quizy i Konkursy)
ze szlaku do schroniska przy Polanie Barglowej
684 2019-03-08 16:19:21
Odp: Zgadnij, co to jest / gdzie to jest ? (7,750 odpowiedzi, napisanych Quizy i Konkursy)
Z Leskowca ?
685 2019-03-07 21:20:14
Odp: Magurka Wilkowicka (80 odpowiedzi, napisanych Szczyty Beskidu Małego)
Hmm... czyli do końca nie wiadomo jak jest. Czy trzeba mieć jakieś zezwolenie, albo coś ...
686 2019-03-07 19:51:21
Odp: Magurka Wilkowicka (80 odpowiedzi, napisanych Szczyty Beskidu Małego)
Czy ktoś z Was się orientuje, czy w Wilamowicach spod Ośrodka Harcerskiego „Wilczysko” można wyjechać drogą Harcerską samochodem prywatnym na Magurkę Wilkowicką ? Będę wdzięczna za informacje.
687 2019-02-28 19:44:04
Odp: Zgadnij, co to jest / gdzie to jest ? (7,750 odpowiedzi, napisanych Quizy i Konkursy)
Dokładnie to na os. Potrójna, tuż pod szczytem głównym, przy drodze do Chatki u Ani i Rafała. Kisiel był najbliżej ![]()
211 - sprocket73
166,5 - kisiel
78,5 - Cyberniok
76,5 - nena, jolanta
70 - Gustek
65 - Eugeniusz Kępiński
52 - MF
43,5 - baca
28,5 - Darek Tlałka
22 - darkheush
19,5 - MK, łysy z łysiny
19 - Tomrod, tomkos
17,5 - rufi, Bisqp
18 – Karo
12,5 - harnaś wołoski, mały pikuś
11,5 - 740715
10 - bcFan
8,5 - Staszek
7 - teksanski
6,5 - Miluś, lowell79, Klimek
5,5 - Skorpion
5 - Macieks
4,5 - marekk500
4 - kruwad
3,5 - jardo
3 - cwiartka11
2,5 - wizjoner, kris_61
2 - pbsk
688 2019-02-27 17:42:56
Odp: Zgadnij, co to jest / gdzie to jest ? (7,750 odpowiedzi, napisanych Quizy i Konkursy)
Nieee, ale ...
689 2019-02-27 16:14:43
Odp: Zgadnij, co to jest / gdzie to jest ? (7,750 odpowiedzi, napisanych Quizy i Konkursy)
Dodam, że bardzo znane i uczęszczane miejsce. ![]()
690 2019-02-23 19:13:56
Odp: Zgadnij, co to jest / gdzie to jest ? (7,750 odpowiedzi, napisanych Quizy i Konkursy)
Gdzie jest taka zapuszczona kapliczka ?
691 2019-02-20 18:22:56
Odp: Paprotniki (319 odpowiedzi, napisanych Flora Beskidu Małego)
Na Pogórzu Wielickim koło Wadowic, u podnóża Beskidu Małego przypuszczalnie odkryłem wielką sensację botaniczną z unikatowych paproci.
Darek, jesteś szalonyyyyyy, mówię Ci !
To wspaniała wiadomość !
To czekamy i my i trzymamy kciuki za to potwierdzenie
.
692 2019-02-19 23:08:11
Odp: Zgadnij, co to jest / gdzie to jest ? (7,750 odpowiedzi, napisanych Quizy i Konkursy)
Szlak buków / skałek
693 2019-02-19 20:06:42
Odp: Zgadnij, co to jest / gdzie to jest ? (7,750 odpowiedzi, napisanych Quizy i Konkursy)
Targoszów , z żółtego na Leskowiec ?
694 2019-02-18 21:31:06
Odp: Lutowe spotkanie w Chatce na Potrójnej (39 odpowiedzi, napisanych Planowane zloty)
Honor Forum uratowany
Było nas aż 6 – ciu plus pies
. Jakże miło było się znowu zobaczyć i powspominać stare dobre czasy. Żałuję tylko, że nie udało się zebrać nas więcej. Może następnym razem ...
Liczę na Was.
!
Tak jak wcześniej pisałam, ruszyliśmy ok. 15.30 z parkingu na Kocierzu. Słońce jeszcze przyjemnie grzało i śnieg na szlaku był miejscami rozmiękły, zapadaliśmy się więc momentami po kolana. Wody na szczęście nie było.
Dopiero po zachodzie mróz nieco chwycił podłoże i szło się znacznie lepiej.
Na szczycie focimy piękny zachód i Królową i pędzimy do Chatki, z nadzieją, że ktoś w niej na nas czeka. ![]()
Nie zawiedliśmy się.
W drzwiach wita nas głośne szczekanie Tobiego. Jest spracket73 z Ukochaną i kisiel
. Dosiadamy się do stołu i wyciągamy wiktuały z plecaka. ![]()
Słodki piernik i pyszną czekoladowo – cynamonową roladę sprocketa popijaliśmy owocami kisiela i wspomnianą wcześniej miętówką …
. Ali była lepsza. !!! ![]()
W tym samym czasie kuchnia zaserwowała smaczne kiełbaski z a’la grilla. ![]()
Stół się sam zastawił, czas mijał nam miło na pogaduchach. Było tak błogo i przyjemnie, że niektórzy nawet zasypiali na siedząco.
![]()
Dziękuję Wszystkim za kolejne fajne spotkanie. !
Do zobaczenia znowu. ! ![]()
sprocket73 fotki z trasy piękne
, no a te makra niedzielne - miodzio.
Wiosna się zbliża ! Strasznie się cieszę. ! ![]()
695 2019-02-15 18:02:21
Odp: Lutowe spotkanie w Chatce na Potrójnej (39 odpowiedzi, napisanych Planowane zloty)
No to mam motywację, żeby piec pierrrrrnik ! ![]()
696 2019-02-14 13:20:42
Odp: Stok na Groniu Jana Pawła II (15 odpowiedzi, napisanych Ciekawe miejsca)
Super pbsk . Dzięki ! ![]()
697 2019-02-10 21:39:02
Odp: Lutowe spotkanie w Chatce na Potrójnej (39 odpowiedzi, napisanych Planowane zloty)
Ja Ala i Staszek najprawdopodobniej ruszymy w sobotę ok. 15.00 z parkingu na Kocierzu.
Do zobaczenia w Chatce ! ![]()
PS. Wskazane zabranie ze sobą kiełbaski/ek, u Rafała jest fajny grill, możemy sobie upiec
.
698 2019-02-09 14:38:40
Odp: Zimowy klasyk w Małej Fatrze (4 odpowiedzi, napisanych Karpaty (czeskie, słowackie, ukraińskie ect.))
Wspaniałe widoki i oczywiści, jak zawsze - pogoda, a zdjęcia z zachodu bomba ! ![]()
699 2019-02-05 18:44:23
Odp: Zgadnij, co to jest / gdzie to jest ? (7,750 odpowiedzi, napisanych Quizy i Konkursy)
może Tatry, te z Beskidu Małego ?
700 2019-01-28 11:01:35
Odp: Lutowe spotkanie w Chatce na Potrójnej (39 odpowiedzi, napisanych Planowane zloty)
Pytanie : Czy ktoś może planuje zostać na noc z soboty na niedzielę (16/17 lutego) w Chatce po spotkaniu ?