1 2 pustynie + 2 morza = 1 Tomek + 3 babki w Izraelu :)
przez TNT'omek
- Wyprawy pozagórskie
- 1 Odpowiedź
- Ostatni post 2019-02-03 15:58:59 przez jolanta
2 Podróż za jeden uśmiech - Iran 2018
przez TNT'omek
- Wyprawy pozagórskie
- 2 Odpowiedzi
- Ostatni post 2018-03-13 19:14:50 przez nena
3 Syria jakiej już nie ma...
przez TNT'omek
- Wydarzenia w Beskidzie Małym
- 10 Odpowiedzi
- Ostatni post 2017-10-26 21:24:13 przez TNT'omek
4 Don't cry for me Argentina... Ameryka Płd. 2017
przez TNT'omek
- Wyprawy pozagórskie
- 9 Odpowiedzi
- Ostatni post 2017-03-23 12:55:19 przez jolanta
5 Kraina ognia i lodu - Islandia 2016
przez TNT'omek
- Wyprawy pozagórskie
- 10 Odpowiedzi
- Ostatni post 2016-11-25 20:08:54 przez jolanta
- Wyprawy pozagórskie
- 19 Odpowiedzi
- Ostatni post 2015-09-30 20:36:34 przez jolanta
7 Gruzja- 29.03-08.04.2014 - skromne sprawozdanie...
przez TNT'omek
- Wyprawy pozagórskie
- 19 Odpowiedzi
- Ostatni post 2014-05-14 18:53:05 przez maurycy
8 Asad, kardamon i zamki Krzyżowców - Syria 2011
przez TNT'omek
- Wyprawy pozagórskie
- 0 Odpowiedzi
- Ostatni post 2013-09-25 13:36:37 przez TNT'omek
9 B- Festival. Rock Reggae Alternative - Brzeszcze 2013
przez TNT'omek
- Off-Topic
- 0 Odpowiedzi
- Ostatni post 2013-08-22 09:32:03 przez TNT'omek
10 Piryn i Durmitor - rok 2007- zebrało mnie na wspomnienia...
przez TNT'omek
- Pasma pozakarpackie (Alpy, Kaukaz, Apeniny ect.)
- 5 Odpowiedzi
- Ostatni post 2013-08-20 20:03:35 przez TNT'omek
11 13-20.07.2013 r. - Bieszczady Wschodnie - Pikuj i połonina Równa
przez TNT'omek
- Karpaty (czeskie, słowackie, ukraińskie ect.)
- 9 Odpowiedzi
- Ostatni post 2013-08-06 14:49:35 przez Macieks
12 ktokolwiek widział , ktokolwiek wie...
przez TNT'omek
- Zadaj pytanie
- 12 Odpowiedzi
- Ostatni post 2013-08-03 17:14:58 przez jolanta
13 Autostopem przez Jordanię
przez TNT'omek
- Wyprawy pozagórskie
- 16 Odpowiedzi
- Ostatni post 2013-06-19 20:54:00 przez jolanta
14 Potrójna solo
przez TNT'omek
- Relacje z wycieczek po Beskidzie Małym
- 13 Odpowiedzi
- Ostatni post 2013-03-01 07:57:44 przez MK
15 nie mogę się zalogować...
przez TNT'omek
- Uwagi na temat strony
- 4 Odpowiedzi
- Ostatni post 2013-02-14 16:46:21 przez TNT'omek