Temat: Muzyka w górskim klimacie.
Oj się musiało dziać ![]()
http://www.kultura.andrychow.eu/imprezy … dm/sdm.htm
Coś nic nie piszecie na temat wydarzenia, które się odbyło W Andrychowie, w Domu Kultury.
Był ktoś na koncercie?
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
Oj się musiało dziać ![]()
http://www.kultura.andrychow.eu/imprezy … dm/sdm.htm
Coś nic nie piszecie na temat wydarzenia, które się odbyło W Andrychowie, w Domu Kultury.
Był ktoś na koncercie?
Ja nawet nie wiedziałem ...
Ja wiedziałam, ale bardzo ostro w tym czasie pracowałam
Mam też takie doświadczenie.... raz może dwa byłam na koncercie SDM-u w tzw. sali i teraz juz wiem, że o wiele bardziej wolę SDM w plenerze.
Niestety ostatni raz zdarzyła mi się taka uczta wtedy, gdy jeszcze zespół uczestniczył w Biesach na Bieszczadzkich Aniołach.
Niezapomnianym przeżyciem był też koncert Wolnej Grupy Bukowiny na poczciwej Koziej Górce nad moja chałupką ![]()
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
[ Wygenerowano w 0.020 sekund, wykonano 11 zapytań ]