Temat: Muzyka w górskim klimacie.

Oj się musiało dziać smile

http://www.kultura.andrychow.eu/imprezy … dm/sdm.htm

Coś nic nie piszecie na temat wydarzenia, które się odbyło W Andrychowie, w Domu Kultury.
Był ktoś na koncercie?

http://szlakiibezdroza.blogspot.com/  - wszystko na czasie .

2

Odp: Muzyka w górskim klimacie.

Ja nawet nie wiedziałem ...

3

Odp: Muzyka w górskim klimacie.

lowell79 napisał/a:

Ja nawet nie wiedziałem ...


Ja wiedziałam, ale bardzo ostro w tym czasie pracowałam  yikes

Mam też takie doświadczenie.... raz może dwa byłam na koncercie SDM-u w tzw. sali i teraz juz wiem, że o wiele bardziej wolę SDM w plenerze.  smile

Niestety ostatni raz zdarzyła mi się taka uczta wtedy, gdy jeszcze zespół uczestniczył w Biesach na Bieszczadzkich Aniołach.

Niezapomnianym przeżyciem był też koncert Wolnej Grupy Bukowiny na poczciwej Koziej Górce nad moja chałupką  big_smile

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile