Temat: Wujek Angi skończył 18 lat (po raz drugi) - Bereśnik

Fajnie było!!!

Na Bereśnik dotarłem wpierw PKP, potem PKS, a na końcu jak prawdziwy turysta - terenówką Remika wink Po drodze zgarnęliśmy jeszcze Wujka.

W Szczawnicy lało...

https://lh3.googleusercontent.com/-36m6litVuwA/T3yPsQdR3AI/AAAAAAAAAeM/Kx_ZZaucmHk/s800/DSCN5946.JPG

... pod Bereśnikiem już sypało, ale widok na Pieniny powalał. Muszę tam wrócić latem...

https://lh5.googleusercontent.com/-53Ros2fQ_NQ/T3yPuO7wCPI/AAAAAAAAAbg/GBcyV4zPF2o/s800/DSCN5947.JPG

... wręczyłem prezent...

https://lh5.googleusercontent.com/-vXjJ3AWmi3I/T3yPxHak1mI/AAAAAAAAAbw/1vJs27EL8Mo/s800/DSCN5952.JPG

... a potem nastąpiła część baśniowa weekendu z łącką na czele. Zdjęć brak tongue W nocy sypało... odbyła się Wielka marcowo-kwietniowa Wojna na Śnieżki, a rano przed Bacówką było tak...

https://lh4.googleusercontent.com/-HQmn_xmR9XA/T3yQMzIk0QI/AAAAAAAAAc4/q1PuWqyqp4M/s576/DSCN5964.JPG

... potem wyjrzało słoneczko... na chwilę... ale to wystaczyło...

https://lh5.googleusercontent.com/-4jC1gIv_5QI/T3yQWsnOnQI/AAAAAAAAAdQ/ZvmXP1wOqz0/s800/DSCN5967.JPG

... zrobiła się prawdziwa zima z widokiem na Trzy Korony...

https://lh5.googleusercontent.com/-uCHlIaTRous/T3yQq8z1e-I/AAAAAAAAAdw/eIcY7KIQpcw/s800/DSCN5971.JPG

...koniec, kropka.pl

https://lh4.googleusercontent.com/-Q1X7Mj2qG40/T3yQzFMP-9I/AAAAAAAAAeI/sfT0coSXzU4/s800/DSCN5974.JPG

P.S. Fajne było znów co niektórych (a właściwie wszystkich) zobaczyć. Dziękuję.

P.S2. Ujku - jeszcze raz STO LAT!!!

Ostatnio edytowany przez darkheush (2012-04-04 20:11:53)

"Picie wódki, to jest wprowadzanie elementu baśniowego do rzeczywistości."
Jan Himilsbach

2

Odp: Wujek Angi skończył 18 lat (po raz drugi) - Bereśnik

Darek zapomniał napisać, że tort urodzinowy był, śpiew był, goście dopisali (cześć gości dotarła o dziwo po ćmoku), był i deszcz i śnieg też big_smile
Ujek Angi skończył po raz n-ty 18 lat big_smile

"Góry upajają. Człowiek uzależniony od nich jest nie do wyleczenia. Można pokonać alkoholizm, narkomanię, słabość do leków. Fascynacji górami nie można" Edmund Hillary