1,676

Odp: Zgadnij, co to jest / gdzie to jest ?

Chatka na Rogaczu.

"Picie wódki, to jest wprowadzanie elementu baśniowego do rzeczywistości."
Jan Himilsbach

1,677

Odp: Zgadnij, co to jest / gdzie to jest ?

Bingo, Darek dajesz teraz Ty ale wczesniej prosze Cie zaktualizuj tabelke smile

"...nigdy nie mówię nigdy..."
https://www.facebook.com/andrzejkisiel1974

1,678

Odp: Zgadnij, co to jest / gdzie to jest ?

Proszę Cię uprzejmie wink

62,5 - sprocket73
33 - baca
28 pkt - kisiel
23,5 - jolanta
20,5 - Dariusz Tlałka
20 pkt - darkheush
13 pkt - MK, Gustek
11,5 pkt - harnaś wołoski
10,5 pkt - nena,
8,5 pkt - MF
6 pkt - łysy z łysiny
5,5 pkt - lowell79
4 pkt - Klimek
3 pkt - kruwad, Macieks, rufi, Miluś, Bisqp
2,5 pkt - jardo, marekk500,
1 pkt - teksański, Inga, Paweł, wizjoner, piotr, bcFan,
0,5 pkt - kris_61, stary, wawri

Moja zagadka będzie wieczorem.

"Picie wódki, to jest wprowadzanie elementu baśniowego do rzeczywistości."
Jan Himilsbach

1,679

Odp: Zgadnij, co to jest / gdzie to jest ?

O w mordę!!! Całkiem zapomniałem o zagadce!!! Już się poprawiam. Gdzie (przy jakim szlaku) można znaleźć taką tabliczkę??? big_smile

https://lh4.googleusercontent.com/-tOtIv9svMcs/TmuT23pNUYI/AAAAAAAALt0/EVq__HwvCIE/s800/DSCN0071.JPG

"Picie wódki, to jest wprowadzanie elementu baśniowego do rzeczywistości."
Jan Himilsbach

1,680

Odp: Zgadnij, co to jest / gdzie to jest ?

przy niebieskim z Bielska

"...nigdy nie mówię nigdy..."
https://www.facebook.com/andrzejkisiel1974

1,681

Odp: Zgadnij, co to jest / gdzie to jest ?

oj to akurat antyreklama BMu  neutral

1,682

Odp: Zgadnij, co to jest / gdzie to jest ?

....:/

"Nie uda się odnieść w życiu sukces, jeśli człowiek nie zaangażuje się w to całym sercem.To samo dotyczy sztuki przetrwania- ci którym udaje się wyjść z opresji, zawsze dają z siebie wszystko.Zarówno w życiu jak i w survivalu, jeżeli się łamiesz przegrywasz."Bear Grylls

Zapraszam do galerii : http://picasaweb.google.com/109029069602413014760

1,683

Odp: Zgadnij, co to jest / gdzie to jest ?

Dokładnie przy niebieskim z Lipnika. Twoja kolej wink

62,5 - sprocket73
33 - baca
29 pkt - kisiel
23,5 - jolanta
20,5 - Dariusz Tlałka
20 pkt - darkheush
13 pkt - MK, Gustek
11,5 pkt - harnaś wołoski
10,5 pkt - nena,
8,5 pkt - MF
6 pkt - łysy z łysiny
5,5 pkt - lowell79
4 pkt - Klimek
3 pkt - kruwad, Macieks, rufi, Miluś, Bisqp
2,5 pkt - jardo, marekk500,
1 pkt - teksański, Inga, Paweł, wizjoner, piotr, bcFan,
0,5 pkt - kris_61, stary, wawri

"Picie wódki, to jest wprowadzanie elementu baśniowego do rzeczywistości."
Jan Himilsbach

1,684

Odp: Zgadnij, co to jest / gdzie to jest ?

co to za wieś w dole? smile

http://mw2.google.com/mw-panoramio/photos/medium/51473953.jpg

"...nigdy nie mówię nigdy..."
https://www.facebook.com/andrzejkisiel1974

1,685

Odp: Zgadnij, co to jest / gdzie to jest ?

Myślę, że to Czernichów.

1,686

Odp: Zgadnij, co to jest / gdzie to jest ?

62,5 - sprocket73
33 - baca
29 pkt - kisiel
23,5 - jolanta
20,5 - Dariusz Tlałka
20 pkt - darkheush
13 pkt - MK, Gustek
11,5 pkt - harnaś wołoski
10,5 pkt - nena,
8,5 pkt - MF
6 pkt - łysy z łysiny
5,5 pkt - lowell79
4 pkt - Klimek, rufi
3 pkt - kruwad, Macieks, Miluś, Bisqp
2,5 pkt - jardo, marekk500,
1 pkt - teksański, Inga, Paweł, wizjoner, piotr, bcFan,
0,5 pkt - kris_61, stary, wawri

"...nigdy nie mówię nigdy..."
https://www.facebook.com/andrzejkisiel1974

1,687

Odp: Zgadnij, co to jest / gdzie to jest ?

W jakiej miejscowości i w którym miejscu znajduje się ta kapliczka ?
http://www.beskidmaly.pl/pun/extensions/hcs_image_uploader/uploads/20000/9500/29856/thumb/p17mtjcgft1hq891fjselsn1o7r1.jpg

1,688

Odp: Zgadnij, co to jest / gdzie to jest ?

Witam! Nie wiem na ile trudna jest ta zagadka, bo nikt się nie kwapi z odpowiedzią. Nikt nie strzela, nikt nie chce podpowiedzi. Może przedłużająca się zima ma taki wpływ? smile

1,689

Odp: Zgadnij, co to jest / gdzie to jest ?

Kapliczka jest bardzo charakterystyczna... ale dla mnie zupełnie obca sad

Zamykam oczy i strzelam zupełnie ślepo... znajduje się w Międzybrodziu Bialskim, przy kościele wink

1,690

Odp: Zgadnij, co to jest / gdzie to jest ?

a strzelę sobie i ja. przy kościele w Porąbce?

Ostatnio edytowany przez kisiel (2013-04-05 14:21:14)

"...nigdy nie mówię nigdy..."
https://www.facebook.com/andrzejkisiel1974

1,691

Odp: Zgadnij, co to jest / gdzie to jest ?

sprocket73 tym strzałem zapewniłeś sobie 0,5 pkt - jeśli chodzi o miejscowość.  Z drugim 0,5 już nie będzie tak łatwo. Podpowiedź: kapliczka nie jest przy szlaku.

1,692

Odp: Zgadnij, co to jest / gdzie to jest ?

To moze gdzies przy cmentarzu?

"...nigdy nie mówię nigdy..."
https://www.facebook.com/andrzejkisiel1974

1,693

Odp: Zgadnij, co to jest / gdzie to jest ?

nie jest to przy cmentarzu

1,694

Odp: Zgadnij, co to jest / gdzie to jest ?

Nowy Świat?

1,695

Odp: Zgadnij, co to jest / gdzie to jest ?

Nowy Świat też to nie jest. Do trzech razy sztuka. Przy trzecim niecelnym strzale wyjaśnię zagadkę

1,696

Odp: Zgadnij, co to jest / gdzie to jest ?

63 - sprocket73
33 - baca
29 pkt - kisiel
23,5 - jolanta
20,5 - Dariusz Tlałka
20 pkt - darkheush
13 pkt - MK, Gustek
11,5 pkt - harnaś wołoski
10,5 pkt - nena,
8,5 pkt - MF
6 pkt - łysy z łysiny
5,5 pkt - lowell79
4 pkt - Klimek, rufi
3 pkt - kruwad, Macieks, Miluś, Bisqp
2,5 pkt - jardo, marekk500,
1 pkt - teksański, Inga, Paweł, wizjoner, piotr, bcFan,
0,5 pkt - kris_61, stary, wawri


Zdając sobie sprawę z trudności zagadki, a jednocześnie mając połowiczną odpowiedź stwierdzam, że 0,5 pkt uzyskał sprocket73. Kapliczka znajduje się nad samym jeziorem przy ujściu potoczka Zagrodziec - ok 400m na północ od ujścia Ponikiewki. Pochodzi ona z 1953 roku.

1,697

Odp: Zgadnij, co to jest / gdzie to jest ?

Wychodzi na to, że moja kolej na zagadkę.
Będzie zielono, czyli tak jak wkrótce zrobi się w BMie smile

Ta niepozorna ścieżka to szlak turystyczny. Ktoś rozpoznaje gdzie to jest ?


http://sprocket_73.republika.pl/zag_maly/zagadka68.jpg

1,698

Odp: Zgadnij, co to jest / gdzie to jest ?

Rzyki Praciaki  -  Łamana Skała  .

1,699

Odp: Zgadnij, co to jest / gdzie to jest ?

a to czasem nie jest z Krzeszowa przy schronisku na Leskowiec?

"...nigdy nie mówię nigdy..."
https://www.facebook.com/andrzejkisiel1974

1,700

Odp: Zgadnij, co to jest / gdzie to jest ?

Brawo Kisiel smile
To czerwony szlak, dosłownie kilkadziesiąt metrów od schroniska. Wielu ludzi idzie drogą na przeł. Miodowicza, a znakowany szlak robi taki skrót.

63 - sprocket73
33 - baca
30 - kisiel
23,5 - jolanta
20,5 - Dariusz Tlałka
20 - darkheush
13 - MK, Gustek
11,5 - harnaś wołoski
10,5 - nena,
8,5 - MF
6 - łysy z łysiny
5,5 - lowell79
4 - Klimek, rufi
3 - kruwad, Macieks, Miluś, Bisqp
2,5 - jardo, marekk500,
1 - teksański, Inga, Paweł, wizjoner, piotr, bcFan,
0,5 - kris_61, stary, wawri