Odp: Zgadnij, co to jest / gdzie to jest ?
Leskowiec?
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Strony Poprzednia 1 … 146 147 148 149 150 … 311 Następna
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
Leskowiec?
Cybernio pyta a ja stwierdzam że to S.Leskowiec ![]()
125 - sprocket73
103 - kisiel
45,5 - jolanta
43,5 - baca
34,5 - Gustek
29 - Cyberniok
26,5 - nena
22 - darkheush
20,5 - Dariusz Tlałka
19,5 - MF, MK
16,5 - łysy z łysiny
14 - Bisqp, Tomrod
13,5 - rufi
13 - tomkos
12,5 - harnaś wołoski
10,5 - 740715
6,5 - Miluś, lowell79, Klimek
5,5 - teksanski
5 - Macieks,mały pikuś Karo
4,5 - marekk500
4 - kruwad,
3,5 - jardo, Skorpion,
3 - bcFan,
2,5 - wizjoner,
1 - Inga, Paweł, piotr, Staszek,
0,5 - kris_61, stary, wawri
Gdzie to jest?

A strzele sobie
magurka wilkowicka?
No tak.....
125 - sprocket73
104 - kisiel
45,5 - jolanta
43,5 - baca
34,5 - Gustek
29 - Cyberniok
26,5 - nena
22 - darkheush
20,5 - Dariusz Tlałka
19,5 - MF, MK
16,5 - łysy z łysiny
14 - Bisqp, Tomrod
13,5 - rufi
13 - tomkos
12,5 - harnaś wołoski
10,5 - 740715
6,5 - Miluś, lowell79, Klimek
5,5 - teksanski
5 - Macieks,mały pikuś Karo
4,5 - marekk500
4 - kruwad,
3,5 - jardo, Skorpion,
3 - bcFan,
2,5 - wizjoner,
1 - Inga, Paweł, piotr, Staszek,
0,5 - kris_61, stary, wawri
proste i na szybkiego, co to za góra?

Krokusowa polana i Gancarz, ten nad Targoszowem?
to nie ta gora ![]()
Czarna Góra w Targoszowie
sprocket73 miejsce zrobienia zdjęcia odgadłeś ale ja pytałem niestety o górę, Gancarz jest za mną.
Gustek Twoja kolej
125 - sprocket73
104 - kisiel
45,5 - jolanta
43,5 - baca
35,5 - Gustek
29 - Cyberniok
26,5 - nena
22 - darkheush
20,5 - Dariusz Tlałka
19,5 - MF, MK
16,5 - łysy z łysiny
14 - Bisqp, Tomrod
13,5 - rufi
13 - tomkos
12,5 - harnaś wołoski
10,5 - 740715
6,5 - Miluś, lowell79, Klimek
5,5 - teksanski
5 - Macieks,mały pikuś Karo
4,5 - marekk500
4 - kruwad,
3,5 - jardo, Skorpion,
3 - bcFan,
2,5 - wizjoner,
1 - Inga, Paweł, piotr, Staszek,
0,5 - kris_61, stary, wawri
ha! czyli to jest zdjęcie zrobione "w dół"... teraz wszystko jasne ![]()
Gdzie jest ten kościół ?
![]()
Czyżby Parafia Świętego Jakuba w Rzykach? ![]()
Zgadza się .
125 - sprocket73
104 - kisiel
46,5 - jolanta
43,5 - baca
35,5 - Gustek
29 - Cyberniok
26,5 - nena
22 - darkheush
20,5 - Dariusz Tlałka
19,5 - MF, MK
16,5 - łysy z łysiny
14 - Bisqp, Tomrod
13,5 - rufi
13 - tomkos
12,5 - harnaś wołoski
10,5 - 740715
6,5 - Miluś, lowell79, Klimek
5,5 - teksanski
5 - Macieks,mały pikuś Karo
4,5 - marekk500
4 - kruwad,
3,5 - jardo, Skorpion,
3 - bcFan,
2,5 - wizjoner,
1 - Inga, Paweł, piotr, Staszek,
0,5 - kris_61, stary, wawri
Co to za ruiny?
Nie inaczej ![]()
126 - sprocket73
104 - kisiel
46,5 - jolanta
43,5 - baca
35,5 - Gustek
29 - Cyberniok
26,5 - nena
22 - darkheush
20,5 - Dariusz Tlałka
19,5 - MF, MK
16,5 - łysy z łysiny
14 - Bisqp, Tomrod
13,5 - rufi
13 - tomkos
12,5 - harnaś wołoski
10,5 - 740715
6,5 - Miluś, lowell79, Klimek
5,5 - teksanski
5 - Macieks,mały pikuś Karo
4,5 - marekk500
4 - kruwad,
3,5 - jardo, Skorpion,
3 - bcFan,
2,5 - wizjoner,
1 - Inga, Paweł, piotr, Staszek,
0,5 - kris_61, stary, wawri
W Dolinie Isepnicy na zielonym szlaku ![]()
W Dolinie Isepnicy na zielonym szlaku
A właśnie, że nie ![]()
jolanta napisał/a:W Dolinie Isepnicy na zielonym szlaku
A właśnie, że nie
No jak to, stoi tam taki ino Piesa ni ma
Strzelam w takim razie w Praciaki ![]()
również nie...
powiem tak, pierwszy trop był lepszy ![]()
A może na żółtym szlaku z Międzybrodzia Żywieckiego w stronę Kościelca?
Tak jest! Na żółtym szlaku z Międzybrodzia.
126 - sprocket73
104 - kisiel
46,5 - jolanta
43,5 - baca
35,5 - Gustek
30 - Cyberniok
26,5 - nena
22 - darkheush
20,5 - Dariusz Tlałka
19,5 - MF, MK
16,5 - łysy z łysiny
14 - Bisqp, Tomrod
13,5 - rufi
13 - tomkos
12,5 - harnaś wołoski
10,5 - 740715
6,5 - Miluś, lowell79, Klimek
5,5 - teksanski
5 - Macieks,mały pikuś Karo
4,5 - marekk500
4 - kruwad,
3,5 - jardo, Skorpion,
3 - bcFan,
2,5 - wizjoner,
1 - Inga, Paweł, piotr, Staszek,
0,5 - kris_61, stary, wawri
Strony Poprzednia 1 … 146 147 148 149 150 … 311 Następna
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
[ Wygenerowano w 0.106 sekund, wykonano 13 zapytań ]