Temat: Martinské hole
Zaproszenie na kwiecień przyszło takie:
"Za ferratami nie trzeba jeździć do Alp lub Dolomitów. Wspinaczki po zabezpieczonym szlaku górskim można zasmakować na Martinskich holach. Jedziesz?"
Nie jadę bo nie dostanę urlopu
A ktoś z was był? Wspinał się?