Odp: Spokojny wrześniowy urlop bez napinki
Ja się przyłączam do opinii Jolanty
Bardzo przyjemnie się słuchało i oglądało
Osobiście co mi się mega podoba w Waszych wyprawach (zarówno tych urlopowych jak i jednodniowych) to to, że mając siły, zdrowie i możliwości ku temu
wykorzystujecie dzień na maxa ![]()