301

(20 odpowiedzi, napisanych Relacje z wycieczek po Beskidzie Małym)

lowell79 napisał/a:

No to Wam się poszczęściło smile Takie rewelacje za jednym razem!

Nam??? Ja to lowell znam do bólu. Ruda podpisała pakt z diabłem tongue

302

(3 odpowiedzi, napisanych Off-Topic)

Piotrek - nie cyfrowy. Będzie tylko gorzej. Takie czasy przedstawicielu starszego pokolenia (żeby nie napisać wulgarnie - stary dziadu tongue ).

Ostatnio się złapałem na tym, że pod Grotą Komonieckiego mogę skorzystać z neta wink

303

(20 odpowiedzi, napisanych Relacje z wycieczek po Beskidzie Małym)

nena napisał/a:

No nie wiem, nie wiem  czy tak same ... big_smile

E no bez jaj!!! Wcześniej czy później same byście trafiły w góry. Albo inaczej - w "te" miejsca.

A resztę przemilczę. Dobrze, że na swej drodze spotykam równie zakręconych ludzi. Pozostali mogą mnie cmoknąć tongue

304

(20 odpowiedzi, napisanych Relacje z wycieczek po Beskidzie Małym)

jolanta napisał/a:

... i które to już dziewczę co je Darecek w Mały wprowadza!  wink  tongue  lol

Oj tam, oj tam, same się te dziewczynki wprowadzają w Mały, ja się tam tylko przypadkiem kręcę w pobliżu. Taki mały żuczek cool

305

(16 odpowiedzi, napisanych Quizy i Konkursy)

Panowie sprocket73 i darmando proszę o poprawienie głosowania zgodnie z zasadami.

darkheush napisał/a:

1 miejsce - 3 pkt
2 miejsce - 2 pkt
3 miejsce - 1 pkt

Nie dajecie innym szans tongue

3 pkt - Lanckorona
2 pkt - Widok z Koskowej
1 pkt - Kotoń wink

306

(8 odpowiedzi, napisanych Quizy i Konkursy)

Wędrówkowe foto miesiąca - czerwiec

Tematem miesiąca czerwca jest Beskid Żywiecki. Zdjęcia proszę zgłaszać na forumowego maila beskidmaly@gmail.com do 16 czerwca 2013. Głosować będziemy od 17 do 30 czerwca na podobnej zasadzie jak rok temu, czyli:

1 miejsce - 3 pkt
2 miejsce - 2 pkt
3 miejsce - 1 pkt

Regulamin jest dostępny w tym wątku -> http://www.beskidmaly.pl/pun/topic1812.html!!!

Zapraszam do zabawy!!!

307

(16 odpowiedzi, napisanych Quizy i Konkursy)

Cztery propozycje smile

1. Kotoń Zachodni widziany z Kudłaczy

https://lh5.googleusercontent.com/-o7rhTfNRdpw/UXqQAMtuCFI/AAAAAAAAP1Y/Cfy-xI3oThk/s800/01.jpg

2. Lanckorona - chata w Rynku

https://lh3.googleusercontent.com/-8mLVQo5xrnU/UZt1oDELtyI/AAAAAAAAP7s/OXRJKaWRPB0/s800/02.jpg

3. Widok z Garlejów Gronia na Babią Górę

https://lh6.googleusercontent.com/-z-QpS0S9qfc/UZt1zles2TI/AAAAAAAAP74/qkugjdUXGNY/s800/03.jpg

4. Widok z Koskowej Góry

https://lh3.googleusercontent.com/-8lEgJ_YVSDA/UZt2A0FMJrI/AAAAAAAAP8E/U2Ij_Ck1VAQ/s800/04.jpg

Głosujemy do 2 czerwca 2013 r. wink

308

(20 odpowiedzi, napisanych Relacje z wycieczek po Beskidzie Małym)

kris_61 napisał/a:

droga główna po której przejeżdża multum aut, a mało kto się zatrzyma.

Bywało gorzej cool

309

(10 odpowiedzi, napisanych Beskidy (polskie, czeskie i słowackie))

lowell79 napisał/a:

Umawiamy się na  9:00

A niektórzy już od blisko 5 godzin nie spali tongue

310

(20 odpowiedzi, napisanych Relacje z wycieczek po Beskidzie Małym)

kris_61 napisał/a:

Długo czekałeś na stopa w Suchej?

Blisko godzinę. Usmażyłem się na tym asfalcie niemiłosiernie i poszedłem na Orlen kupić sobie coś złocistego, zimnego. Tyle co wróciłem, zatrzymała się górołazka, która podwiozła mnie do Wadowic. Złociste, zimne pozwolono mi wypić w aucie wink

311

(20 odpowiedzi, napisanych Relacje z wycieczek po Beskidzie Małym)

nena napisał/a:

Ty szczęściarzu !!! big_smile

Już chyba kiedyś wspominałem o tym. Ma się ten urok osobisty tongue  lol

312

(20 odpowiedzi, napisanych Relacje z wycieczek po Beskidzie Małym)

mirek napisał/a:

Darek strzelam focha. mad

Nie Ty pierwszy i zapewne nie ostatni. Weź sobie numerek i ustaw na końcu kolejki tongue

313

(20 odpowiedzi, napisanych Relacje z wycieczek po Beskidzie Małym)

Tak więc zebrało mi się na obiecaną porcję kłamstw (czyt. relację) lol

Wszystko zaczęło się ok 16 w Andrychowie, kiedy to niejaka Ruda sab, zwana w dalszej części Przedszkolakiem, zjawiła się koło zielonej stacyjki. Jako że do busa na Praciaki mieliśmy coś koło godziny czasu poszliśmy do... knajpy lol

Gdy już czekaliśmy na przystanku, podjechał busik do Nowej Wsi. Rozmowa wyglądała mniej więcej tak:

Darkheush: Stamtąd też by doszedł.
Ruda: Jedziemy???
Darkheush: Hmmm. Pierdzielił. Improwizacja big_smile

I tym oto sposobem, zupełnie nieoczekiwanie dla nas samych, znaleźliśmy się na pętli w Targanicach Nowej Wsi. Żeby było śmieszniej w ogóle nie znam drogi na górę z tym, że absolutnie się do tego nie przyznaję wink

Idziemy jakimś leśnym duktem i po ok 40 minutach nagle wychodzimy na czerwony szlak z Kocierskiej na Potrójną. Dokładnie w miejscu gdzie szlak zaczyna ostatnie podejście pod szczyt. Chwila, moment i na szczycie spotykamy Jagodę z ekipą oraz kilka osób znanych mi przelotnie z Chatki Studenckiej. Jaki ten świat mały tongue

https://lh3.googleusercontent.com/-qpjCKxZCHUs/UZj42YFNJzI/AAAAAAAAHWY/3KiFRukmSuY/s800/DSCN8442.JPG

Królowa Beskidów pokazuje swe lico:

https://lh3.googleusercontent.com/-1sI1LePcypc/UZj44M6KMiI/AAAAAAAAHWg/aJj3vpyAMVs/s800/DSCN8443.JPG

Schodzimy do chatki Ani i Rafała, instalujemy się i po kilku chwilach idziemy pożegnać słoneczko. Ale żeby było jeszcze piękniej, zaczyna padać deszcz. A nad Skrzycznem świeci słońce. Jaki z tego morał??? A no taki, jak na poniższej fotografii smile

https://lh6.googleusercontent.com/-DEULLZb0hzg/UZj5AhJH8YI/AAAAAAAAHXQ/26rwxv_gP4M/s576/DSCN8451.JPG

Przedszkolak wali na prawo i lewo "Achy" i "Ochy". No i nie może być normalnie, czyli tradycyjny "Titanic" dla ubogich tongue

https://lh3.googleusercontent.com/-ou5uRMAvPDA/UZj5F78H2tI/AAAAAAAAHXo/G1G0nkCTHJ4/s800/DSCN8462.JPG

Po powrocie następuje "baśniowa" część wieczoru, nazywana przez innych "odmiennym stanem świadomości", a przez najmniej pruderyjnych górołazów zwyczajnie "uchlaniem się" cool Ale to przemilczę. Powiem tylko tyle, że ładnych parę godzin siedzimy z Kasią i Zbyszkiem na tarasie ustalając wspólny pogląd na świat i góry wink Trza iść spać.

Pobudka. 3:45!!! Napiszę to słownie, bo nie wszyscy mogą uwierzyć, że taka godzina w ogóle istnieje. Trzecia czterdzieści pięć!!! lol

Dla Rudej to znów nowość. Pierwszy świt w górach. A jest na co popatrzeć wink

https://lh4.googleusercontent.com/-tckwXtlil54/UZj5c2YsMGI/AAAAAAAAHZo/obBia8G6zfQ/s800/DSCN8484.JPG

https://lh3.googleusercontent.com/-DdqU02QDx7E/UZj5fmFchOI/AAAAAAAAHaI/XTi9Vkoo1MY/s800/DSCN8496.JPG

https://lh3.googleusercontent.com/-OtLb4f-G5jk/UZj5jTHh72I/AAAAAAAAHaw/1-lEqsXrsww/s800/DSCN8501.JPG

Gdyby jeszcze tak niemiłosiernie nie piździło, posiedziałby człowiek dłużej. Wracamy. Jeszcze dziś w planie Grota Komonieckiego, ale najpierw z godzinkę w kimę. No i trzeba się zagrzać po tym wygwizdowie na szczycie.

Wstajemy grzecznie już o normalnej porze (7:00), śniadanko, kawusia i komu w drogę, temu... wrotki.

Dwie godziny temu klimat niemalże arktyczny, a teraz patelnia. Skwierczymy lol Przelotnie zahaczamy o Chatkę Studencką. Ta dopiero budzi się do życia.

https://lh6.googleusercontent.com/-Q7ZBr7HuVbg/UZj65aLgoII/AAAAAAAAHfs/r0cmPxTPl4g/s800/DSCN8518.JPG

Chwila restu i w drogę. Do Groty. Przez las, monotonnie, upał, muchy.

https://lh4.googleusercontent.com/-rRzXU3RbCbg/UZj672S0_TI/AAAAAAAAHf0/EktlCWk8X5E/s800/DSCN8524.JPG

Anula. Ruda w pierwszej chwili dziwnie na mnie patrzy, gdy włażę w krzaki, ale po chwili stwierdza, że jest tam jednak jakaś ścieżka. W Grocie kolejna dawka "achów" i "ochów" lol A żeby było cudownie, jesteśmy tu absolutnie sami.

https://lh6.googleusercontent.com/-DU80CDKCxV4/UZj6H62Ob-I/AAAAAAAAHdE/TrLQE4gyQTI/s800/DSCN8553.JPG

https://lh3.googleusercontent.com/-qt4LDQeRJdA/UZj6NL_K1DI/AAAAAAAAHdU/tpGje_JY-F0/s800/Nokia_pic0158.jpg

Odpoczynkowy browarek, jakaś kanapka. W tzw. międzyczasie Ruda postanawia się niemalże "wyszałerować" w tym co spada z dachu Groty big_smile

Nagle przychodzi jakaś zorganizowana grupa. Ze 20 osób. I czar pryska. Spadamy. Szybciutkie odwiedziny wodospadu na Dusicy...

https://lh4.googleusercontent.com/-V8krgm3Avgc/UZj6S2mAP3I/AAAAAAAAHdk/XU26pQF_-Rk/s800/DSCN8559.JPG

... powrót do drogi i dziarsko maszerujemy sobie w stronę Lasu. Ten rajski wypad kończymy w Lasie, jakżeby inaczej w knajpie o wdzięcznej nazwie "Eden" big_smile

https://lh3.googleusercontent.com/-4aafOqqeVR8/UZj6qN_-BRI/AAAAAAAAHe0/_6TdikK8I40/s800/DSCN8578.JPG

Potem zostaje tylko oczekiwanie na busa, który z resztą nie miał zamiaru jechać, męczenie kciuka, pożegnanie z Rudą w Suchej i mój powrót "na kciuk" do Andrychowa.

Sabina - dziękuję za ten fantastyczny weekend i do rychłego wink

Komplet zdjęć po kliku w grzybki:

https://lh4.googleusercontent.com/-MV3wDVtWaiM/UZj6A8lkinI/AAAAAAAAHcs/rYr5oMRpGmI/s800/DSCN8533.JPG

... czyli obiecanki-cacanki się spełniają big_smile

Chwilowo będzie tylko zajawka z zachodu i wschodu na Potrójnej. A reasumując ruda sab chyba podpisała pakt z diabłem yikes

No bo mieliśmy zafundowane  w pakiecie chaszczing z Nowej Wsi (tej targanickiej), spotkanie z Jagodą przy rogaczu, przecudną tęczę, zachód słonka, wschód słonka z okrutną piździawicą na widokówce, "Titanica" dla ubogich, Tatry na horyzoncie, upał w drodze do Wójta, a u bram Komonieckiego ciszę i spokój.

https://lh3.googleusercontent.com/-qpjCKxZCHUs/UZj42YFNJzI/AAAAAAAAHWY/3KiFRukmSuY/s800/DSCN8442.JPG

https://lh3.googleusercontent.com/-ou5uRMAvPDA/UZj5F78H2tI/AAAAAAAAHXo/G1G0nkCTHJ4/s800/DSCN8462.JPG

https://lh4.googleusercontent.com/-yhUq0tXaRMg/UZj5IB1jgQI/AAAAAAAAHX4/bMv8gf4yZak/s512/DSCN8465.JPG

https://lh3.googleusercontent.com/-DdqU02QDx7E/UZj5fmFchOI/AAAAAAAAHaI/XTi9Vkoo1MY/s800/DSCN8496.JPG

https://lh6.googleusercontent.com/-2YR43wtjOrc/UZj5mhKTfsI/AAAAAAAAHbI/vr1okgm1z3I/s800/DSCN8510.JPG

Ciąg dalszy nastąpi... jak odeśpię lol

315

(2 odpowiedzi, napisanych Uwagi na temat strony)

lowell79 napisał/a:

Również w "szybkim" menu znajduje się zakłada - Nowe Wiadomości informująca nas czy ktoś do nas wysłał jakąś niesamowitą wiadomość wink

A czy jest możliwość powiadamiania użyszkodnika via mail o nowej, jak to nazwałeś, niesamowitej wiadomości??? tongue

Tak się składa, że ostatnimi czasy jestem mocno mobilny, i przyznaję, że taka opcja była by mi bardzo pomocna, ponieważ "zobowiązałem" maila do powiadamiania mnie o "nadejszłych" drogą sms-ową wink

A bez tego PW czasem wisi jako nieprzeczytana kilka dni. Dodam, że na innych forach, po których się szlajam jest to normą wink

316

(26 odpowiedzi, napisanych Off-Topic)

MK napisał/a:

jak tu kobietę wyrzucić? big_smile

Z buta i w internetowy niebyt tongue lol

317

(16 odpowiedzi, napisanych Quizy i Konkursy)

Dla przypomnienia tym zapominalskim: zdjęcia zgłaszamy do niedzieli 19 maja big_smile

Wybaczcie ten zastój w temacie kalendarzowym, obiecuję, że przez następne miesiące pójdziemy jak burza nad Babią Górą lol

318

(11 odpowiedzi, napisanych Flora Beskidu Małego)

nena napisał/a:

O tym, że maj to najpiękniejszy miesiąc w przyrodzie nikogo nie muszę chyba przekonywać, wystarczy spojrzeć przez okno.

Błądzisz Ciotka!!! Najpiękniejszy jest wrzesień, lub październik i ciorańsko do Groty lol

PRS napisał/a:

Przeszedłem MSB. Nigdy więcej

Gratulacje. Jesteś trzecią osobą na tym forum, która tego dokonała, a pierwszym facetem. I chwała Ci za to, bo do tej pory nas tu kobity strasznie po doopach lały robiąc przejścia nr 1 i 2 big_smile

Nie wiem czy to dozwolone więc, ew admin usunie - moja relacja

Dozwolone. Przecież nie robisz spamu. A relacyja godna MSB i czyta się świetnie lol Jednak szkoda, ze nie wrzuciłeś tu, na forum oryginału relacji, bo byłaby szansa na główną wink

Tak przy okazji - dlaczego "przemilczasz" temat "schroniska górskiego Kudłacze"???

320

(256 odpowiedzi, napisanych Szlakowskazy, tabliczki, znakowania - kapownik)

Wypuścić mnie na szlak to tylko Ci Marku roboty narobię big_smile

Tym razem meldunek z Przeł. Bukowskiej. Tak to wygląda:

https://lh6.googleusercontent.com/-gc_mKEIYJsg/UYD4_ujbKbI/AAAAAAAAHLM/oPnGP8-hKYU/s576/DSCN8345.JPG

https://lh3.googleusercontent.com/-F1xpZBWa9MQ/UYD5BkVECII/AAAAAAAAHLc/PZ99_vt1hj0/s576/DSCN8346.JPG

https://lh6.googleusercontent.com/-cB8J9WOrXrg/UYD5LiGDirI/AAAAAAAAHTE/3gDMaFR18GE/s800/DSCN8348.JPG

321

(9 odpowiedzi, napisanych Quizy i Konkursy)

Smutna Komisja Kontroli Gier i Zakładów stwierdza co następuje:

Różnicą głosów 15:6 Wyprawowym zdjęciem miesiąca kwietnia zostaje...

Zdjęcie nr 1 - Białe krokusy na Polanie Turbacz autorstwa neny wink
https://lh5.googleusercontent.com/-QwAGWY0VrEM/UUQ_vk_ixuI/AAAAAAAAPz4/mkevv3sKzQw/s800/01.jpg

Jardo niestety przegrał z ba... ten, tego... kobietą big_smile

Gratulujemy Zwyciężczyni i Pokonanemu!!!

Jednocześnie przypominamy, że propozycje na Wędrówkowe foto maja można składać do 19 maja 2013 r.

-> http://www.beskidmaly.pl/pun/topic1896.html

322

(12 odpowiedzi, napisanych Relacje z wycieczek po Beskidzie Małym)

jolanta napisał/a:

To po kosztach własnych wink lol

Cichaj Kobieto, bo jeszcze nam minister Rostowski opodatkuje tanie wypady lol

323

(12 odpowiedzi, napisanych Relacje z wycieczek po Beskidzie Małym)

piotr napisał/a:

Wycieczka górska za kilka złotych?  hmm  Jak widać można  wink

Dokładnie za 9,80 peelenów z czego gros wydatków (blisko 60 %) stanowił zakup piffa na Leskowcu lol

324

(12 odpowiedzi, napisanych Relacje z wycieczek po Beskidzie Małym)

Jak ostatni dziad lol

W lodówce światło, w portfelu echo, a tu czytam niepokojące wieści o tym, że na Zielińskim i Semikowej się fioleci. Zerkam po raz kolejny do lodówki. Kilka jajek, masełko, parę plasterków jakiejś habaniny, i kilka kabanosków. No to coś z tego można zrobić, z głodu jakby co nie padnę big_smile Teraz przegląd portfela. No tu jest gorzej. Jak to mówią - nie ma miedzi doopa siedzi. Jednak gdzieś z zakamarków wylatują jakieś klepoki (dla nieobeznanych z tematem tak nazywam monety o nominałach max 5 groszy) big_smile

Pierdzielił!!! Kanapki do plecaka, termos z kawą, i sprawdzona metoda na kciuk na Jagódki. Jestem w górach tongue

Ruszam sobie nieśpiesznie ścieżką Zielińskiego. Początkowo trochę asfaltingu.

https://lh6.googleusercontent.com/-7__x_YbBd6o/UXK1-w40DbI/AAAAAAAAGtw/2Ub0b6b-B1E/s800/DSCN8138.JPG

Ale po chwili już zaczyna mi się fiolecić big_smile

https://lh6.googleusercontent.com/-INXl8xqM4a8/UXK2UDGDs9I/AAAAAAAAGu4/VYQEnFO_2CE/s800/DSCN8149.JPG

Leżę wśród krokusów, oczu nie idzie oderwać, ale nie mogę tu zostać do wieczora. Napieram dalej. Ale jak tu napierać jak "wszystko kwitnie wkoło" wink

https://lh6.googleusercontent.com/-5xczTBWKVvI/UXK2h6hUROI/AAAAAAAAGv0/AnH0ziBVy8Y/s800/DSCN8159.JPG

Z lekką zadyszką dochodzę do połączenia z Małym Szlakiem Beskidzkim. Teraz już tylko kilka kroków i Leskowiec.

https://lh5.googleusercontent.com/-dySjiS4apGk/UXK25zonQ2I/AAAAAAAAGxM/7VZhk7ivUbk/s800/DSCN8171.JPG

I tu pierwszy szok. Jest sobota, pogoda w miarę, wiosna, a ja tu jestem SAM!!!. Jakoś dziwnie, ale nie narzekam tongue

Rest na fajka i zaczynam chaszczingować w stronę Semikowej. Niby to jakieś 20 minut przez las, ale w lesie śniegu jeszcze w trzy doopy. Robi mi się mokro. W butach oczywiście lol

https://lh4.googleusercontent.com/-Ob8wxIfhDKc/UXK3CV4kbHI/AAAAAAAAGx0/e1e6ykYYTSg/s800/DSCN8181.JPG

Dochodzę. Na Semikową. I pierwsza myśl - gdzieś Ty tu Kris75 krokusy widział??? Przeca tu śniegu po... ale nie, są!!! Polowanie czas zacząć wink

Tak na marginesie. Na Semikowej spotkałem dwie sympatyczne panie, które z przerażeniem w oczach spoglądały na jakiegoś idiotę, który na kolanach pełzał po podmokłej, jakby nie było, łączce z kanapką w jednej i aparatem w drugiej ręce tongue Skwitowały to krótko - "Oooo chyba krokusy są, bo pan leży" big_smile

A są, oj są, i to tysiące!!!

https://lh3.googleusercontent.com/-Vlp9d1WMuCc/UXK3foe2wiI/AAAAAAAAGzU/y4S9arkXxNI/s800/DSCN8195.JPG

https://lh3.googleusercontent.com/-9d9lOC0V89c/UXK3jBag88I/AAAAAAAAGzk/vgieNyRCIyo/s800/DSCN8197.JPG

https://lh5.googleusercontent.com/-B0sy_IkGNB0/UXK3zlBoOcI/AAAAAAAAG0s/s0guihHrbXY/s800/DSCN8207.JPG

https://lh5.googleusercontent.com/-cs6qafv5mSQ/UXK34TepFcI/AAAAAAAAG08/eX3zLE9_MSI/s800/DSCN8209.JPG

Uciorany, umęczony, postanawiam iść do schronu. I przy onym znów jestem sam. W środku echo. Wyciągam portfel, może by się na pifffo uzbierało...

Miedź rozsypuje się szerokim łukiem po bufecie, a ja próbując to ogarnąć liczę - złotówka, dwie, cztery, pięć, pińć pińdziesiąt, .. sześć!!! Veni, vidi, vici lol

https://lh4.googleusercontent.com/--cwnUoAGa00/UXK4QbKU7_I/AAAAAAAAG2k/rui-mGLMZFY/s800/DSCN8236.JPG

Tak, mam świadomość tego, że do domu będę zapierniczał na własnym napędzie, ale jakoś mnie to nie wzrusza lol

Kolejne blisko 4 godziny to mozolny marsz przez Gancarz,Kobylą Głowę, Panienkę i Pańską Górę do Andrychowa, ale przynajmniej wychodzi mi momentami słonko.

https://lh4.googleusercontent.com/-I7uDrnNotHQ/UXK5XrhbSpI/AAAAAAAAG7I/5MRWed27O0o/s800/DSCN8294.JPG

Podsumowując już na andrychowskim bruku - było tak jak lubię najbardziej czyli samotnie lol

Komplet fotek po kliknięciu w obrazek:

https://lh3.googleusercontent.com/-MBWrY1gQ2qk/UXK3ypUuPrI/AAAAAAAAG0k/BGdwEVoZFTg/s800/DSCN8206.JPG

325

(256 odpowiedzi, napisanych Szlakowskazy, tabliczki, znakowania - kapownik)

Będę strasznie namolny, ale rozmawialiśmy wczoraj MK o tym przez telefon big_smile

Przy okazji wycieczki na krokusy postanowiłem zrobić audyt generalny szlaku zielonego z Gronia JPII do Andrychowa. Oto jego wyniki:

Przeł. pod Gancarzem - wszystkie tabliczki z tym nielubianym przez Ciebie napisem wink

https://lh4.googleusercontent.com/-ewFoJqxUNNk/UXNaMAVI6fI/AAAAAAAAHAA/TIaOP5XH-bc/s576/DSCN8249.JPG

Przeł. Sosna wink

https://lh3.googleusercontent.com/-DqLycXOfOxg/UXNaN0FM-lI/AAAAAAAAHAI/xMs3ZYLtJAE/s640/DSCN8274.JPG

Narożnik wink

https://lh5.googleusercontent.com/-t6UY2OtMB8I/UXNaQLRRnvI/AAAAAAAAHAQ/EV6WCXGa7ik/s640/DSCN8277.JPG

Przeł. Kaczyńska - ktoś zajumał tabliczkę (pewnie ze względu na nazwę), a taka ładna była wink

https://lh6.googleusercontent.com/-Qo4exfdUzUo/UXNaSB_-mJI/AAAAAAAAHAY/OEE8975rmLE/s640/DSCN8283.JPG

Przeł. Panienka - pierwsza i trzecia od góry wink

https://lh6.googleusercontent.com/-oQCkYfAGko8/UXNaW97f_4I/AAAAAAAAHAo/g4PLflX4Z7I/s576/DSCN8285.JPG

Siodełko wink

https://lh5.googleusercontent.com/-d_hSlRZBQtI/UXNaaIux4NI/AAAAAAAAHAw/a8A2xbhv7oE/s640/DSCN8300.JPG

https://lh6.googleusercontent.com/-rQJnhLKLceY/UXNac8VXe5I/AAAAAAAAHA4/b5QlKapoIyE/s576/DSCN8301.JPG

Wapienica wink

https://lh5.googleusercontent.com/-DCbJr1_pgzg/UXNaeEXZg-I/AAAAAAAAHBA/FO3nq6hcotA/s640/DSCN8304.JPG

Przy okazji. Gdzieś w okolicach Przeł. Kaczyńskiej spotkałem na drzewach jakieś dziwne znaki pod/nad tymi oficjalnymi PTTK-u.

https://lh4.googleusercontent.com/-3li81faYXC8/UXNaUGqA3dI/AAAAAAAAHAg/oM31FX4VPRI/s576/DSCN8284.JPG

Na przeł. Biadasowskiej znaczek sugeruje zejście do Zagórnika

https://lh3.googleusercontent.com/-OYb1oT01mCY/UXNafY6GsYI/AAAAAAAAHBM/HI9dvUZXxuM/s576/DSCN8311.JPG

Może ktoż z naszych forumowych detektywów wyjaśni znaczenie tych "malunków"???