Dzisiejsze prace „wykopaliskowe” Macieksa i MK pod montaż, betonowanie kostura na szlakowskazy.

Kostur z oznaczeniami gotowy (zabetonowany) 

Miłej wędrówki przez Potrójną bez błądzenia.
Sytuacja na miejscu pokazała, że nie był to wyczyn wandali.
Poprzedni rogacz był zamontowany przy pomocy taśm do istniejącego ogrodzenia, które ze starości „padło” 
Muszę nadmienić, że wszystkie tablice były nie uszkodzone, a wręcz muszę pochwalić nieznajomego przechodnia – turystę, że umocował tablice, tak by nie błądzić.
Po tym montażu ruszyliśmy na Łamaną Skałę i Smrekowicę by oznaczyć i te miejsca 
Podsumowując - nie jest ten świat taki zły, jak czasami nam się wydaje - mocno przesadzamy

darkheush po Twoim donosie :
darkheush napisał/a:Tabliczka pod Smrekowicą legła na ścieżce - wraz ze ściętym smrekiem. Chyba zacznę nosić ze sobą jakieś narzędzia, żeby można było to odkręcić i przekazać MK do regeneracji


Tabliczki były zrobione tylko czekały na sprzyjający moment i taki nadarzył się dzisiaj dzięki Macieks-owi ,który był dzisiaj inicjatorem i impulsem działania na rzecz Beskidu Pięknego.

Dodatkowo wymieniliśmy tablice pod Łamaną Skałą

to stara tablica
A to nowa bez niepotrzebnego napisu:

Link do albumiku z dzisiejszego dnia 
https://picasaweb.google.com/1158904541 … directlink
Ostatnio edytowany przez MK (2012-11-20 19:18:55)
... by Beskid Mały, był najpiękniejszym pasmem górskim.
Czystszym, zadbanym, pokazującym swe piękno i historię.