Temat: Forum na forum radia
Witam!
Mimo złego samopoczucia (na zlot nie pojadę. Znów :-() idę dzisiaj jednak do Radia Egida. Znajoma prowadząca audycję nakreśliła zakres tematyczny, która zawierał również, cytuję: "no, to wiesz... to forum Beskidu Małego czy jak mu tam". Zatem zapewne zostanie wspomniane między 17:30 a 19:00 na antenie Radia Egida. Zapraszam do słuchania, można przez internet: http://www.egida.us.edu.pl