1

Temat: Forum na forum radia

Witam!

Mimo złego samopoczucia (na zlot nie pojadę. Znów :-() idę dzisiaj jednak do Radia Egida. Znajoma prowadząca audycję nakreśliła zakres tematyczny, która zawierał również, cytuję: "no, to wiesz... to forum Beskidu Małego czy jak mu tam". Zatem zapewne zostanie wspomniane między 17:30 a 19:00 na antenie Radia Egida. Zapraszam do słuchania, można przez internet: http://www.egida.us.edu.pl

http://mkarweta.vot.pl - szczyt łebdizajnu, stworzę każdemu za dwa piwa.

2

Odp: Forum na forum radia

No to koniecznie będziemy słuchać wink

3

Odp: Forum na forum radia

A mógłby ktoś nagrać strumień i wrzucić gdzieś w neta??? Bo mi to za cholerę działać nie chce na stronie radia hmm

"Picie wódki, to jest wprowadzanie elementu baśniowego do rzeczywistości."
Jan Himilsbach

4

Odp: Forum na forum radia

No ja nie mam miejsca na dysku i nie za bardzo nawet wiem jak sad A tak doczytałem, że radio ma audycję od 17 dopiero, więc była chyba cisza w eterze wink

5

Odp: Forum na forum radia

To nagrajcie! smile Posłuchamy Marka big_smile

http://szlakiibezdroza.blogspot.com/  - wszystko na czasie .

6

Odp: Forum na forum radia

Ogarnąłem tą kuwetę!!! Się nagrywa big_smile

"Picie wódki, to jest wprowadzanie elementu baśniowego do rzeczywistości."
Jan Himilsbach

7

Odp: Forum na forum radia

Fajnie się słucha naszego forumowicza wink

8

Odp: Forum na forum radia

Słucha się:)

"W niedomkniętym oknie noc
Podpatruje twoje sny,
W niedomkniętym oknie noc,
Siedzę, patrzę jak ty śpisz... "

9

Odp: Forum na forum radia

cholercia dopiero dotarłem a tu już koniec audycji...

10

Odp: Forum na forum radia

darkheush zgrał materiał wink, a końcówka była o nas wink

11

Odp: Forum na forum radia

lowell79 napisał/a:

darkheush zgrał materiał wink, a końcówka była o nas wink

Owszem, mam to na dysku wink Teraz kilka dni będę musiał nad tym popracować (marna jakość strumienia - 96 kbps i dość cicho mi się nagrało + około minuta przerwy w połowie gdzie mi streamer radia padł hmm)

No i przede wszystkim pytanie do marcus'a. Czy ten materiał można by było wykorzystać w sieci - w prostym domyśle na stronie BM??? (Muzykę się wytnie - prawa autorskie do kompozycji, pozostanie sam wywiad z Tobą). Oczywiście podane będzie źródło nagrania, nie chcę się rządzić za Lowell'a, ale pewnie jakieś linki czy też bannerek radia Egida znajdzie się na forum.

BM rządził na sam koniec big_smile. Fajno, że mamy takiego forumowicza wink

"Picie wódki, to jest wprowadzanie elementu baśniowego do rzeczywistości."
Jan Himilsbach

12

Odp: Forum na forum radia

Fajnie że było o nas słychać w radiu smile Została jeszcze telewizja wink

13

Odp: Forum na forum radia

darkheush napisał/a:

(...)Owszem, mam to na dysku wink

To czekam cierpliwie bo ja w tym czasie pracowita byłam wink

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

14

Odp: Forum na forum radia

jolanta napisał/a:
darkheush napisał/a:

(...)Owszem, mam to na dysku wink

To czekam cierpliwie bo ja w tym czasie pracowita byłam wink

Nic innego nie wypada wink Na sronie tego radia zamiast zarchiwizowanych audycji tyko chop na rowerze z dużym kołem. big_smile

Ostatnio edytowany przez kris_61 (2010-11-19 20:46:42)

http://szlakiibezdroza.blogspot.com/  - wszystko na czasie .

15

Odp: Forum na forum radia

darkheush napisał/a:

No i przede wszystkim pytanie do marcus'a. Czy ten materiał można by było wykorzystać w sieci - w prostym domyśle na stronie BM??? (Muzykę się wytnie - prawa autorskie do kompozycji, pozostanie sam wywiad z Tobą). Oczywiście podane będzie źródło nagrania, nie chcę się rządzić za Lowell'a, ale pewnie jakieś linki czy też bannerek radia Egida znajdzie się na forum.

Zapytam, zapytam. Ale pewnie nie będą robić problemów. Jakbym nie odpowiadał w tej kwestii to przypomnij się via GaduGadu. Istnieje też szansa, że wyciągnę podcasta bezpośrednio z radia.

Dariusz Tlałka napisał/a:

Fajnie że było o nas słychać w radiu smile Została jeszcze telewizja wink

Też w końcu załatwię, spooooooko. ;-P

http://mkarweta.vot.pl - szczyt łebdizajnu, stworzę każdemu za dwa piwa.

16

Odp: Forum na forum radia

no i mnie minęła audycja sad

----------------------------------------
Największą ozdobą naszego Beskidu [...] są jego urocze doliny. Wprawdzie dawno już straciły one charakter pierwotności i dzikości, [...] ale mimo wszystko nie są pozbawione swoistego wdzięku, chociaż wszędzie już widoczne są ślady rąk ludzkich.
- Jan Galicz

17

Odp: Forum na forum radia

i jak tam z nagraniem?:)

18

Odp: Forum na forum radia

Nagranie mam, ale nie mam czasu by z nim zrobić tongue

"Picie wódki, to jest wprowadzanie elementu baśniowego do rzeczywistości."
Jan Himilsbach

19

Odp: Forum na forum radia

darkheush napisał/a:

Teraz kilka dni będę musiał nad tym popracować

Kilka dni czyli jakieś 18 miesięcy wink Przypomnę, że wywiad z marcus'em odbył się na antenie Studenckiego Radia Egida 19 listopada 2010 roku.

Jakby ktoś był zainteresowany posłuchaniem sobie naszego forumowicza to zapraszam TUTAJ!!! smile (niezbędny quicktime zainstalowany na komputerze)

Ostatnio edytowany przez darkheush (2012-04-28 08:37:44)

"Picie wódki, to jest wprowadzanie elementu baśniowego do rzeczywistości."
Jan Himilsbach

20

Odp: Forum na forum radia

Dobra robota dziadku smile