Temat: Zrobiłem wwwłasne
Już jakiś czas temu zrobiłem sobie swój własny pamiętniczek górski. Staram się w miarę możliwości aktualizować go na bieżąco. Kiedyś był postawiony na innym hostingu, ale jakiś rok temu postanowiłem całą treść przerzucić na googlowego blogera, ponieważ ma przyjazny interfejs użytkownika, a że robię się coraz bardziej leniwy, nie chce mi się babrać w HTML-u
Zapraszam (klik w obrazek):
Wiem, że również inni forumowicze mają swe prywatne stronki (o charakterze niekomercyjnym), lub współtworzą z kimś strony (linkowanie do Forum BM i strony Ojca Założyciela będzie mile widziane)
. Może się nimi pochwalicie w tym temacie ![]()
Jan Himilsbach
