1,151

Odp: Zgadnij, co to jest / gdzie to jest ?

Dużo bliżej, ale nie trafione. Mała podpowiedź - miejsce skrzyżowania szlaku żółtego i zielonego. Strzelaj dalej. No po prostu nie wierzę, że nie wiesz gdzie to jest wink

"Picie wódki, to jest wprowadzanie elementu baśniowego do rzeczywistości."
Jan Himilsbach

1,152

Odp: Zgadnij, co to jest / gdzie to jest ?

skrzyżowanie u Panienki  tongue

https://lh3.googleusercontent.com/-KDNZP6Tc6eY/SyYCHT4fONI/AAAAAAAAC38/F_vNrTD5neI/s576/PA310042.JPG

Ostatnio edytowany przez kisiel (2012-10-18 21:20:20)

"...nigdy nie mówię nigdy..."
https://www.facebook.com/andrzejkisiel1974

1,153

Odp: Zgadnij, co to jest / gdzie to jest ?

Aleś się namęczył tongue Tak, to kapliczka Św. Huberta na Panience na zielonym szlaku z Gancarza do Andrychowa (nie mylić z )( U Panienki w rejonie Hrobaczej Łąki) smile

48,5 pkt - sprocket73
24 pkt - baca
20,5 pkt - Dariusz Tlałka
15,5 pkt - jolanta
11,5 pkt kisiel
9,5 pkt - harnaś wołoski, , nena, darkheush
8,5 pkt -  MK
6 pkt - Gustek
5,5 pkt - MF, lowell79
3 pkt - łysy z łysiny, Klimek
2,5 pkt - jardo
2 pkt - Macieks, kruwad
1 pkt - teksanski, Inga, Paweł
0,5 pkt - kris_61, stary, marekk500, wawri

"Picie wódki, to jest wprowadzanie elementu baśniowego do rzeczywistości."
Jan Himilsbach

1,154

Odp: Zgadnij, co to jest / gdzie to jest ?

chyba pod Panienką

----------------------------------------
Największą ozdobą naszego Beskidu [...] są jego urocze doliny. Wprawdzie dawno już straciły one charakter pierwotności i dzikości, [...] ale mimo wszystko nie są pozbawione swoistego wdzięku, chociaż wszędzie już widoczne są ślady rąk ludzkich.
- Jan Galicz

1,155

Odp: Zgadnij, co to jest / gdzie to jest ?

baca napisał/a:

chyba pod Panienką

Na/pod - jak zwał, tak zwał. W każdym razie zdjęcie kiśla rozwiązuje zagadkę wink

P.S. Baca musimy pogadać. Napisz jakiegoś sms-ka kiedy mogę zadzwonić wink

"Picie wódki, to jest wprowadzanie elementu baśniowego do rzeczywistości."
Jan Himilsbach

1,156

Odp: Zgadnij, co to jest / gdzie to jest ?

to jak kapliczki, to mam kolejną  big_smile

gdzie znajduje się ta?

https://lh3.googleusercontent.com/-thDvnKb_X7c/T6GfoUZc4wI/AAAAAAAAPjY/8g7g7kpReSY/s576/kisiel5-63.jpg

"...nigdy nie mówię nigdy..."
https://www.facebook.com/andrzejkisiel1974

1,157

Odp: Zgadnij, co to jest / gdzie to jest ?

Niebieski z Koconia (spod "Dębów") na Mladą Horę - kawałek poniżej Gałasi???

"Picie wódki, to jest wprowadzanie elementu baśniowego do rzeczywistości."
Jan Himilsbach

1,158

Odp: Zgadnij, co to jest / gdzie to jest ?

to jest na szlaku z gibasów na łamaną skałę , przy zródle

----------------------------------------
Największą ozdobą naszego Beskidu [...] są jego urocze doliny. Wprawdzie dawno już straciły one charakter pierwotności i dzikości, [...] ale mimo wszystko nie są pozbawione swoistego wdzięku, chociaż wszędzie już widoczne są ślady rąk ludzkich.
- Jan Galicz

1,159

Odp: Zgadnij, co to jest / gdzie to jest ?

darkheush był pierwszy


48,5 pkt - sprocket73
24 pkt - baca
20,5 pkt - Dariusz Tlałka
15,5 pkt - jolanta
11,5 pkt kisiel
10,5 pkt darkheush
9,5 pkt - harnaś wołoski, , nena
8,5 pkt -  MK
6 pkt - Gustek
5,5 pkt - MF, lowell79
3 pkt - łysy z łysiny, Klimek
2,5 pkt - jardo
2 pkt - Macieks, kruwad
1 pkt - teksanski, Inga, Paweł
0,5 pkt - kris_61, stary, marekk500, wawri

"...nigdy nie mówię nigdy..."
https://www.facebook.com/andrzejkisiel1974

1,160

Odp: Zgadnij, co to jest / gdzie to jest ?

hehe z komórki sie wolno pisze tongue

----------------------------------------
Największą ozdobą naszego Beskidu [...] są jego urocze doliny. Wprawdzie dawno już straciły one charakter pierwotności i dzikości, [...] ale mimo wszystko nie są pozbawione swoistego wdzięku, chociaż wszędzie już widoczne są ślady rąk ludzkich.
- Jan Galicz

1,161

Odp: Zgadnij, co to jest / gdzie to jest ?

kisiel napisał/a:

darkheush był pierwszy

Jednak wydaje mi się, że to baca poprawnie zlokalizował kapliczkę. Ta, o której myślałem wygląda tak:

https://lh4.googleusercontent.com/-X7xU7zoEqos/TsCAiuHBC8I/AAAAAAAAMw0/OIClG0age48/s576/DSCN0650.JPG

Jeśli to prawda, to proszę Cię kisiel o przeniesienie punktu na niego i oczywiście Twoja kolej baco wink

Gramy fair wink

"Picie wódki, to jest wprowadzanie elementu baśniowego do rzeczywistości."
Jan Himilsbach

1,162

Odp: Zgadnij, co to jest / gdzie to jest ?

faktycznie, mój błąd sorry. Nie doczytałem ostatniego słowa ''Gałasi'' poprawiam smile Baca, Twoja kolej.

48,5 pkt - sprocket73
24 pkt - baca
20,5 pkt - Dariusz Tlałka
15,5 pkt - jolanta
11,5 pkt kisiel
9,5 pkt - harnaś wołoski, , nena, darkheush
8,5 pkt -  MK
6 pkt - Gustek
5,5 pkt - MF, lowell79
3 pkt - łysy z łysiny, Klimek
2,5 pkt - jardo
2 pkt - Macieks, kruwad
1 pkt - teksanski, Inga, Paweł
0,5 pkt - kris_61, stary, marekk500, wawri

"...nigdy nie mówię nigdy..."
https://www.facebook.com/andrzejkisiel1974

1,163

Odp: Zgadnij, co to jest / gdzie to jest ?

czyli jednak

A więc yyy co widzimy za wioskę i skąd wykonano zdjęcie?

http://www.beskidmaly.pl/pun/extensions/hcs_image_uploader/uploads/20000/5000/25104/thumb/p179ubfjor1vcl3lt1nqc1vdgevc1.png

----------------------------------------
Największą ozdobą naszego Beskidu [...] są jego urocze doliny. Wprawdzie dawno już straciły one charakter pierwotności i dzikości, [...] ale mimo wszystko nie są pozbawione swoistego wdzięku, chociaż wszędzie już widoczne są ślady rąk ludzkich.
- Jan Galicz

1,164

Odp: Zgadnij, co to jest / gdzie to jest ?

Kobiernice z Hrobaczej lub z kamieniołomu w Kozach

"...nigdy nie mówię nigdy..."
https://www.facebook.com/andrzejkisiel1974

1,165

Odp: Zgadnij, co to jest / gdzie to jest ?

kobiernice tak ale inne miejsce wink

----------------------------------------
Największą ozdobą naszego Beskidu [...] są jego urocze doliny. Wprawdzie dawno już straciły one charakter pierwotności i dzikości, [...] ale mimo wszystko nie są pozbawione swoistego wdzięku, chociaż wszędzie już widoczne są ślady rąk ludzkich.
- Jan Galicz

1,166

Odp: Zgadnij, co to jest / gdzie to jest ?

baca napisał/a:

kobiernice tak ale inne miejsce wink


Prędzej jest zoom z niebieskiego szlaku, prowadzącego z Bujakowskiego Gronia do Kóz. Mam podobne fotki. smile ale inne ujęcia.

http://szlakiibezdroza.blogspot.com/  - wszystko na czasie .

1,167

Odp: Zgadnij, co to jest / gdzie to jest ?

blisko ale jeszcze nie to

----------------------------------------
Największą ozdobą naszego Beskidu [...] są jego urocze doliny. Wprawdzie dawno już straciły one charakter pierwotności i dzikości, [...] ale mimo wszystko nie są pozbawione swoistego wdzięku, chociaż wszędzie już widoczne są ślady rąk ludzkich.
- Jan Galicz

1,168

Odp: Zgadnij, co to jest / gdzie to jest ?

Ok zdjęcie zostało zrobione z Kiczery na Kobiernice
więc 0,5 pkt daje kisielowi bo był pierwszy i niech on zadaje zagadkę

48,5 pkt - sprocket73
24 pkt - baca
20,5 pkt - Dariusz Tlałka
15,5 pkt - jolanta
12 pkt kisiel
9,5 pkt - harnaś wołoski, , nena, darkheush
8,5 pkt -  MK
6 pkt - Gustek
5,5 pkt - MF, lowell79
3 pkt - łysy z łysiny, Klimek
2,5 pkt - jardo
2 pkt - Macieks, kruwad
1 pkt - teksanski, Inga, Paweł
0,5 pkt - kris_61, stary, marekk500, wawri

----------------------------------------
Największą ozdobą naszego Beskidu [...] są jego urocze doliny. Wprawdzie dawno już straciły one charakter pierwotności i dzikości, [...] ale mimo wszystko nie są pozbawione swoistego wdzięku, chociaż wszędzie już widoczne są ślady rąk ludzkich.
- Jan Galicz

1,169

Odp: Zgadnij, co to jest / gdzie to jest ?

smile proste, co to za za doopie?  wink

https://lh3.googleusercontent.com/-fdhl0HukO_Y/TBkZ6n7b52I/AAAAAAAAGsw/4wCJ9lOl_0o/s800/28135192_filtered.jpg

"...nigdy nie mówię nigdy..."
https://www.facebook.com/andrzejkisiel1974

1,170

Odp: Zgadnij, co to jest / gdzie to jest ?

no no, tylko nie zadoopie big_smile  tongue , centrum Rzyk, a ta górka po prawej w tle to Klimaska wink

"Tak jak zawsze, kiedy zdarza mi się widzieć coś niebywałego, żałowałem, że nie ma ze mną miłych sercu ludzi, żeby mogli oni też swoje zatroskane oczy widokiem czystym uradować i przemyć, zasługują przecież na to nie mniej niż ja, albo bardziej"  /E. Stachura/

1,171

Odp: Zgadnij, co to jest / gdzie to jest ?

brawo nena  smile teraz Ty  smile

48,5 pkt - sprocket73
24 pkt - baca
20,5 pkt - Dariusz Tlałka
15,5 pkt - jolanta
12 pkt kisiel
10,5 - nena
9,5 pkt - harnaś wołoski, darkheush
8,5 pkt -  MK
6 pkt - Gustek
5,5 pkt - MF, lowell79
3 pkt - łysy z łysiny, Klimek
2,5 pkt - jardo
2 pkt - Macieks, kruwad
1 pkt - teksanski, Inga, Paweł
0,5 pkt - kris_61, stary, marekk500, wawri

"...nigdy nie mówię nigdy..."
https://www.facebook.com/andrzejkisiel1974

1,172

Odp: Zgadnij, co to jest / gdzie to jest ?

wink

Jak nazywa się pierwsza górka z lewej na drugim planie ?

https://lh3.googleusercontent.com/-Thwn0IFsVYQ/UIMW2UoyiJI/AAAAAAAAHKE/J1MVZ0C3sR8/s1024/100_1395.JPG

"Tak jak zawsze, kiedy zdarza mi się widzieć coś niebywałego, żałowałem, że nie ma ze mną miłych sercu ludzi, żeby mogli oni też swoje zatroskane oczy widokiem czystym uradować i przemyć, zasługują przecież na to nie mniej niż ja, albo bardziej"  /E. Stachura/

1,173

Odp: Zgadnij, co to jest / gdzie to jest ?

Łamana Skała ?

1,174

Odp: Zgadnij, co to jest / gdzie to jest ?

brawo sprocket73  Dajesz zagadkę. smile

49,5 pkt - sprocket73
24 pkt - baca
20,5 pkt - Dariusz Tlałka
15,5 pkt - jolanta
12 pkt kisiel
10,5 - nena
9,5 pkt - harnaś wołoski, darkheush
8,5 pkt -  MK
6 pkt - Gustek
5,5 pkt - MF, lowell79
3 pkt - łysy z łysiny, Klimek
2,5 pkt - jardo
2 pkt - Macieks, kruwad
1 pkt - teksanski, Inga, Paweł
0,5 pkt - kris_61, stary, marekk500, wawri

"Tak jak zawsze, kiedy zdarza mi się widzieć coś niebywałego, żałowałem, że nie ma ze mną miłych sercu ludzi, żeby mogli oni też swoje zatroskane oczy widokiem czystym uradować i przemyć, zasługują przecież na to nie mniej niż ja, albo bardziej"  /E. Stachura/

1,175

Odp: Zgadnij, co to jest / gdzie to jest ?

O kurcze za późno. sad Też bym wiedział, że z Potrójnej big_smile

http://szlakiibezdroza.blogspot.com/  - wszystko na czasie .