Odp: Zgadnij, co to jest / gdzie to jest ?
Dużo bliżej, ale nie trafione. Mała podpowiedź - miejsce skrzyżowania szlaku żółtego i zielonego. Strzelaj dalej. No po prostu nie wierzę, że nie wiesz gdzie to jest ![]()
Jan Himilsbach
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Strony Poprzednia 1 … 45 46 47 48 49 … 311 Następna
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
Dużo bliżej, ale nie trafione. Mała podpowiedź - miejsce skrzyżowania szlaku żółtego i zielonego. Strzelaj dalej. No po prostu nie wierzę, że nie wiesz gdzie to jest ![]()
skrzyżowanie u Panienki
Ostatnio edytowany przez kisiel (2012-10-18 21:20:20)
Aleś się namęczył
Tak, to kapliczka Św. Huberta na Panience na zielonym szlaku z Gancarza do Andrychowa (nie mylić z )( U Panienki w rejonie Hrobaczej Łąki) ![]()
48,5 pkt - sprocket73
24 pkt - baca
20,5 pkt - Dariusz Tlałka
15,5 pkt - jolanta
11,5 pkt kisiel
9,5 pkt - harnaś wołoski, , nena, darkheush
8,5 pkt - MK
6 pkt - Gustek
5,5 pkt - MF, lowell79
3 pkt - łysy z łysiny, Klimek
2,5 pkt - jardo
2 pkt - Macieks, kruwad
1 pkt - teksanski, Inga, Paweł
0,5 pkt - kris_61, stary, marekk500, wawri
chyba pod Panienką
chyba pod Panienką
Na/pod - jak zwał, tak zwał. W każdym razie zdjęcie kiśla rozwiązuje zagadkę
P.S. Baca musimy pogadać. Napisz jakiegoś sms-ka kiedy mogę zadzwonić ![]()
to jak kapliczki, to mam kolejną
gdzie znajduje się ta?

Niebieski z Koconia (spod "Dębów") na Mladą Horę - kawałek poniżej Gałasi???
to jest na szlaku z gibasów na łamaną skałę , przy zródle
darkheush był pierwszy
48,5 pkt - sprocket73
24 pkt - baca
20,5 pkt - Dariusz Tlałka
15,5 pkt - jolanta
11,5 pkt kisiel
10,5 pkt darkheush
9,5 pkt - harnaś wołoski, , nena
8,5 pkt - MK
6 pkt - Gustek
5,5 pkt - MF, lowell79
3 pkt - łysy z łysiny, Klimek
2,5 pkt - jardo
2 pkt - Macieks, kruwad
1 pkt - teksanski, Inga, Paweł
0,5 pkt - kris_61, stary, marekk500, wawri
hehe z komórki sie wolno pisze ![]()
darkheush był pierwszy
Jednak wydaje mi się, że to baca poprawnie zlokalizował kapliczkę. Ta, o której myślałem wygląda tak:
Jeśli to prawda, to proszę Cię kisiel o przeniesienie punktu na niego i oczywiście Twoja kolej baco
Gramy fair ![]()
faktycznie, mój błąd sorry. Nie doczytałem ostatniego słowa ''Gałasi'' poprawiam
Baca, Twoja kolej.
48,5 pkt - sprocket73
24 pkt - baca
20,5 pkt - Dariusz Tlałka
15,5 pkt - jolanta
11,5 pkt kisiel
9,5 pkt - harnaś wołoski, , nena, darkheush
8,5 pkt - MK
6 pkt - Gustek
5,5 pkt - MF, lowell79
3 pkt - łysy z łysiny, Klimek
2,5 pkt - jardo
2 pkt - Macieks, kruwad
1 pkt - teksanski, Inga, Paweł
0,5 pkt - kris_61, stary, marekk500, wawri
czyli jednak
A więc yyy co widzimy za wioskę i skąd wykonano zdjęcie?
![]()
Kobiernice z Hrobaczej lub z kamieniołomu w Kozach
kobiernice tak ale inne miejsce ![]()
kobiernice tak ale inne miejsce
Prędzej jest zoom z niebieskiego szlaku, prowadzącego z Bujakowskiego Gronia do Kóz. Mam podobne fotki.
ale inne ujęcia.
blisko ale jeszcze nie to
Ok zdjęcie zostało zrobione z Kiczery na Kobiernice
więc 0,5 pkt daje kisielowi bo był pierwszy i niech on zadaje zagadkę
48,5 pkt - sprocket73
24 pkt - baca
20,5 pkt - Dariusz Tlałka
15,5 pkt - jolanta
12 pkt kisiel
9,5 pkt - harnaś wołoski, , nena, darkheush
8,5 pkt - MK
6 pkt - Gustek
5,5 pkt - MF, lowell79
3 pkt - łysy z łysiny, Klimek
2,5 pkt - jardo
2 pkt - Macieks, kruwad
1 pkt - teksanski, Inga, Paweł
0,5 pkt - kris_61, stary, marekk500, wawri
no no, tylko nie zadoopie
, centrum Rzyk, a ta górka po prawej w tle to Klimaska ![]()
brawo nena
teraz Ty
48,5 pkt - sprocket73
24 pkt - baca
20,5 pkt - Dariusz Tlałka
15,5 pkt - jolanta
12 pkt kisiel
10,5 - nena
9,5 pkt - harnaś wołoski, darkheush
8,5 pkt - MK
6 pkt - Gustek
5,5 pkt - MF, lowell79
3 pkt - łysy z łysiny, Klimek
2,5 pkt - jardo
2 pkt - Macieks, kruwad
1 pkt - teksanski, Inga, Paweł
0,5 pkt - kris_61, stary, marekk500, wawri
Jak nazywa się pierwsza górka z lewej na drugim planie ?
brawo sprocket73 Dajesz zagadkę. ![]()
49,5 pkt - sprocket73
24 pkt - baca
20,5 pkt - Dariusz Tlałka
15,5 pkt - jolanta
12 pkt kisiel
10,5 - nena
9,5 pkt - harnaś wołoski, darkheush
8,5 pkt - MK
6 pkt - Gustek
5,5 pkt - MF, lowell79
3 pkt - łysy z łysiny, Klimek
2,5 pkt - jardo
2 pkt - Macieks, kruwad
1 pkt - teksanski, Inga, Paweł
0,5 pkt - kris_61, stary, marekk500, wawri
O kurcze za późno.
Też bym wiedział, że z Potrójnej ![]()
Strony Poprzednia 1 … 45 46 47 48 49 … 311 Następna
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
[ Wygenerowano w 0.120 sekund, wykonano 12 zapytań ]