Idąc zielonym szlakiem z Wilkowic opuszczamy asfaltową drogę, szlak wchodzi bezpośrednio po ostatnich domach do lasu.
Po chwili dochodzimy do Starej chaty (stodoły,szopy), ala sklecona arka na Leskowcu, mijamy polanę która zarasta i tam przy szlaku znajduje się zagadkowa kapliczka. Po chwili kiedy zaczynamy szlakiem piąć się w górę (wąskim wąwozem odbijamy około 5m w bok w stronę skałki zagadkowej widzianej od tyłu. Po pięciu metrach i wspięciu się na bok wąwozu ukazuje się nam w dole jakby stary kamieniołom ze skałami. Wszystko jest bardzo blisko zabudowań w Wilkowicach. Swoją drogą wynika, że bardzo mało forumowiczów tym szlakiem na Magurkę Wilkowicką maszerowało.
No, ciężar mi spadł z głowy.
Teraz mogę się wyłączyć i iść na „forumową emeryturę”
Przydzielam 0,5 pkt. kisielowi za uszczelenie szlaku zielonego.
Kisiel zadajesz zagadkę 
52,5 pkt - sprocket73
29 pkt - baca
20,5 pkt - Dariusz Tlałka
18,5 pkt - jolanta
17,5 pkt – kisiel
15 pkt - darkheush
12pkt - MK
10,5 pkt - nena,
9,5 pkt - harnaś wołoski,
7,5 pkt - MF
8 pkt - Gustek
5,5 pkt - lowell79
3 pkt - łysy z łysiny, Klimek, kruwad
2,5 pkt - jardo
2 pkt - Macieks
1 pkt - teksanski, Inga, Paweł
0,5 pkt - kris_61, stary, marekk500, wawri
Ostatnio edytowany przez MK (2012-12-14 09:34:51)
... by Beskid Mały, był najpiękniejszym pasmem górskim.
Czystszym, zadbanym, pokazującym swe piękno i historię.