Temat: Miała być Radziejowa, wyszły Bieszczady
Dość nietypowo fotorelacja z dwudniowego pobytu w Bieszczadach.
Gdzieś w połowie trasy na Radziejową padła propozycja abyśmy jednak pojechali w Bieszczady, tamtego dnia tylko w tym rejonie było słonecznie ![]()
Czy decyzja była dobra, zapraszam do relacji ![]()


Cała galeria wraz z opisani w linku poniżej ![]()
https://picasaweb.google.com/1134606929 … zczady2013
Zapraszam!