1

Temat: Miała być Radziejowa, wyszły Bieszczady

Dość nietypowo fotorelacja z dwudniowego pobytu w Bieszczadach.
Gdzieś w połowie trasy na Radziejową padła propozycja abyśmy jednak pojechali w Bieszczady, tamtego dnia tylko w tym rejonie było słonecznie smile

Czy decyzja była dobra, zapraszam do relacji big_smile

http://imageshack.us/a/img690/7950/030dhq.jpg

http://imageshack.us/a/img19/96/039od.jpg

http://imageshack.us/a/img838/8832/044nbs.jpg

http://imageshack.us/a/img856/8830/056uyv.jpg

http://imageshack.us/a/img690/4338/128he.jpg

http://imageshack.us/a/img402/473/143km.jpg

http://imageshack.us/a/img716/6263/175hp.jpg

http://imageshack.us/a/img62/6189/233at.jpg

http://imageshack.us/a/img832/4169/268cq.jpg

http://imageshack.us/a/img191/6091/331v.jpg

Cała galeria wraz z opisani w linku poniżej wink

https://picasaweb.google.com/1134606929 … zczady2013

Zapraszam!

2

Odp: Miała być Radziejowa, wyszły Bieszczady

SUPER !!!

"Nie uda się odnieść w życiu sukces, jeśli człowiek nie zaangażuje się w to całym sercem.To samo dotyczy sztuki przetrwania- ci którym udaje się wyjść z opresji, zawsze dają z siebie wszystko.Zarówno w życiu jak i w survivalu, jeżeli się łamiesz przegrywasz."Bear Grylls

Zapraszam do galerii : http://picasaweb.google.com/109029069602413014760

3

Odp: Miała być Radziejowa, wyszły Bieszczady

MORF napisał/a:

Dość nietypowo fotorelacja z dwudniowego pobytu w Bieszczadach.
Gdzieś w połowie trasy na Radziejową padła propozycja abyśmy jednak pojechali w Bieszczady, tamtego dnia tylko w tym rejonie było słonecznie smile Czy decyzja była dobra, zapraszam do relacji big_smile

Jak widać - bardzo dobra smile. Ta "nietypowa fotorelacja" z komentarzami do zdjęć i kilkoma słowami bardzo mi się podobała MORF smile. Dziki San - piękny. smile

"Tak jak zawsze, kiedy zdarza mi się widzieć coś niebywałego, żałowałem, że nie ma ze mną miłych sercu ludzi, żeby mogli oni też swoje zatroskane oczy widokiem czystym uradować i przemyć, zasługują przecież na to nie mniej niż ja, albo bardziej"  /E. Stachura/

4

Odp: Miała być Radziejowa, wyszły Bieszczady

Moje Biesy kochane!!!

Taka nietypowa fotorelacja, zdjęcia, jak zwykle w Twoim wykonaniu MORF powalają.

"Picie wódki, to jest wprowadzanie elementu baśniowego do rzeczywistości."
Jan Himilsbach

5

Odp: Miała być Radziejowa, wyszły Bieszczady

dzięki  cool