Temat: Kalendarz 2014 - odsłona szósta (lipiec)
Wędrówkowe foto miesiąca - lipiec
Tematem miesiąca lipca jest Beskid Sądecki. Zdjęcia proszę zgłaszać na forumowego maila beskidmaly@gmail.com do 14 lipca 2013. Głosować będziemy od 15 do 28 lipca na podobnej zasadzie jak rok temu, czyli:
1 miejsce - 3 pkt
2 miejsce - 2 pkt
3 miejsce - 1 pkt
Regulamin jest dostępny w tym wątku -> http://www.beskidmaly.pl/pun/topic1812.html!!!
Zapraszam do zabawy!!!
Jan Himilsbach

