Temat: Kalendarz 2014 - odsłona szósta (lipiec)

Wędrówkowe foto miesiąca - lipiec

Tematem miesiąca lipca jest Beskid Sądecki. Zdjęcia proszę zgłaszać na forumowego maila beskidmaly@gmail.com do 14 lipca 2013. Głosować będziemy od 15 do 28 lipca na podobnej zasadzie jak rok temu, czyli:

1 miejsce - 3 pkt
2 miejsce - 2 pkt
3 miejsce - 1 pkt

Regulamin jest dostępny w tym wątku -> http://www.beskidmaly.pl/pun/topic1812.html!!!

Zapraszam do zabawy!!!

"Picie wódki, to jest wprowadzanie elementu baśniowego do rzeczywistości."
Jan Himilsbach

2

Odp: Kalendarz 2014 - odsłona szósta (lipiec)

Uwaga ! w najbliższą niedzielę upływa termin przysyłania propozycji do kalendarza na miesiąc lipiec. Przypominam przysyłamy fotki z Beskidu Sądeckiego ! Prosimy przeszukać swoje zasoby komputerowe, żebyśmy mieli w czym wybierać ! wink

"Tak jak zawsze, kiedy zdarza mi się widzieć coś niebywałego, żałowałem, że nie ma ze mną miłych sercu ludzi, żeby mogli oni też swoje zatroskane oczy widokiem czystym uradować i przemyć, zasługują przecież na to nie mniej niż ja, albo bardziej"  /E. Stachura/

3

Odp: Kalendarz 2014 - odsłona szósta (lipiec)

Aż dwie, albo tylko dwie propozycje na lipiec.

1. Dolina Łomniczanki

https://lh3.googleusercontent.com/-buvk2nOBh2U/UeVO3W8Es7I/AAAAAAAAP-0/vTG9x1bsWJo/s800/01.jpg

2. Widok na Radziejową i Niemcową z zielonego szlaku granicznego

https://lh4.googleusercontent.com/-KtkgsHQyTYw/UeVOn4pf9jI/AAAAAAAAP-s/HS5lCuk5MGI/s800/02.jpg

Głosujemy do 28 lipca!!!

"Picie wódki, to jest wprowadzanie elementu baśniowego do rzeczywistości."
Jan Himilsbach

4

Odp: Kalendarz 2014 - odsłona szósta (lipiec)

1-dynka jak dla mnie pasi.

Góroczub.

5

Odp: Kalendarz 2014 - odsłona szósta (lipiec)

1 smile

6

Odp: Kalendarz 2014 - odsłona szósta (lipiec)

bieda z fotkami... sad
jedynka big_smile

7

Odp: Kalendarz 2014 - odsłona szósta (lipiec)

1  - smile smile smile
2  - smile smile

"Tak jak zawsze, kiedy zdarza mi się widzieć coś niebywałego, żałowałem, że nie ma ze mną miłych sercu ludzi, żeby mogli oni też swoje zatroskane oczy widokiem czystym uradować i przemyć, zasługują przecież na to nie mniej niż ja, albo bardziej"  /E. Stachura/

8

Odp: Kalendarz 2014 - odsłona szósta (lipiec)

1

9

Odp: Kalendarz 2014 - odsłona szósta (lipiec)

1  - 3
2  - 2

10

Odp: Kalendarz 2014 - odsłona szósta (lipiec)

1.  smile  smile  smile
2.  smile  smile

11

Odp: Kalendarz 2014 - odsłona szósta (lipiec)

1

Moje foto-wspomnienia: https://picasaweb.google.com/109211129593888338479

"Jakże ja mam o tym opowiadać, skoro to jest moje? Jest to moje bogactwo, to, czego mi nikt nie odbierze." Jerzy Kukuczka

12

Odp: Kalendarz 2014 - odsłona szósta (lipiec)

1. smile smile smile
2. smile smile

13

Odp: Kalendarz 2014 - odsłona szósta (lipiec)

1
2
big_smile

-----------------------------------------------------
http://picasaweb.google.pl/marekk500
http://picasaweb.google.pl/marekk500cd

14

Odp: Kalendarz 2014 - odsłona szósta (lipiec)

Historia lubi się powtarzać. Stosunkiem punktów 30:10 zwycięzcą miesiąca lipca jest:

MF - Dolina Łomniczanki
https://lh3.googleusercontent.com/-buvk2nOBh2U/UeVO3W8Es7I/AAAAAAAAP-0/vTG9x1bsWJo/s800/01.jpg

Gratulujemy również sprocket'owi wink

"Picie wódki, to jest wprowadzanie elementu baśniowego do rzeczywistości."
Jan Himilsbach