2,776

Odp: Zgadnij, co to jest / gdzie to jest ?

pudło

"...nigdy nie mówię nigdy..."
https://www.facebook.com/andrzejkisiel1974

2,777

Odp: Zgadnij, co to jest / gdzie to jest ?

Pabisiowa góra

2,778

Odp: Zgadnij, co to jest / gdzie to jest ?

Bukowski Groń

2,779

Odp: Zgadnij, co to jest / gdzie to jest ?

Łysa Góra tongue

2,780

Odp: Zgadnij, co to jest / gdzie to jest ?

Kamień (Grapa) nad Zagórnikiem ?

2,781

Odp: Zgadnij, co to jest / gdzie to jest ?

tomkos napisał/a:

Pabisiowa góra


96 - sprocket73
66,5 - kisiel
42,5 - baca
35,5 - jolanta
26- Gustek
20,5 - Dariusz Tlałka
20 - darkheush
19 - nena
17,5 - MK
14,5 - MF
13 - Bisqp
12,5 - harnaś wołoski
11 - Cyberniok
10 - łysy z łysiny
9,5 - 740715, tomkos
6,5 - Miluś
6 - rufi
5,5 - lowell79,
5 -  Macieks
4,5 - Klimek
4 - , kruwad, teksanski
3,5- jardo
3 -  mały pikuś, bcFan
2,5 - marekk500, Tomrod
2- wizjoner
1 - Inga, Paweł, piotr
0,5 - kris_61, stary, wawri

"...nigdy nie mówię nigdy..."
https://www.facebook.com/andrzejkisiel1974

2,782

Odp: Zgadnij, co to jest / gdzie to jest ?

Co to za góra na którą patrzą chłopaki (pod strzałką)?
http://www.beskidmaly.pl/pun/extensions/hcs_image_uploader/uploads/30000/9500/39710/thumb/p18pmqe3oobkm5h2k7qo2c1jpg1.JPG

2,783

Odp: Zgadnij, co to jest / gdzie to jest ?

Suchy Wierch?

2,784

Odp: Zgadnij, co to jest / gdzie to jest ?

Rogacz

2,785

Odp: Zgadnij, co to jest / gdzie to jest ?

Tak to Suchy Wierch.
Punkt dla Cyberniok.
96 - sprocket73
66,5 - kisiel
42,5 - baca
35,5 - jolanta
26- Gustek
20,5 - Dariusz Tlałka
20 - darkheush
19 - nena
17,5 - MK
14,5 - MF
13 - Bisqp
12,5 - harnaś wołoski
12 - Cyberniok
10 - łysy z łysiny
9,5 - 740715, tomkos
6,5 - Miluś
6 - rufi
5,5 - lowell79,
5 -  Macieks
4,5 - Klimek
4 - , kruwad, teksanski
3,5- jardo
3 -  mały pikuś, bcFan
2,5 - marekk500, Tomrod
2- wizjoner
1 - Inga, Paweł, piotr
0,5 - kris_61, stary, wawri

2,786

Odp: Zgadnij, co to jest / gdzie to jest ?

http://i62.tinypic.com/ve8b49.jpg

Gdzie zrobiłem to zdjęcie?

2,787

Odp: Zgadnij, co to jest / gdzie to jest ?

podchadząc pod Potrójną?

"...nigdy nie mówię nigdy..."
https://www.facebook.com/andrzejkisiel1974

2,788

Odp: Zgadnij, co to jest / gdzie to jest ?

Na pewno wink
Proszę określić lokalizację.

2,789

Odp: Zgadnij, co to jest / gdzie to jest ?

chyba z bezszlakowego podejścia do Ani i Rafała

"...nigdy nie mówię nigdy..."
https://www.facebook.com/andrzejkisiel1974

2,790

Odp: Zgadnij, co to jest / gdzie to jest ?

Nie jest to podejście pod Portójną. Strzelajcie dalej.

2,791

Odp: Zgadnij, co to jest / gdzie to jest ?

Z Kiczory ?

2,792

Odp: Zgadnij, co to jest / gdzie to jest ?

Błądzicie Panowie:)

2,793

Odp: Zgadnij, co to jest / gdzie to jest ?

To może ja się zchodzi do groty komonieckiego?

"...nigdy nie mówię nigdy..."
https://www.facebook.com/andrzejkisiel1974

2,794

Odp: Zgadnij, co to jest / gdzie to jest ?

Miejsce, z którego zrobiłem zdjęcie leży gdzieś pomiędzy pierwszą odpowiedzią Kisiela a strzałem Sprocketa big_smile

2,795

Odp: Zgadnij, co to jest / gdzie to jest ?

Z kocierza?

"...nigdy nie mówię nigdy..."
https://www.facebook.com/andrzejkisiel1974

2,796

Odp: Zgadnij, co to jest / gdzie to jest ?

Polana Zaprzelina ?

2,797

Odp: Zgadnij, co to jest / gdzie to jest ?

http://i61.tinypic.com/2ch5g2a.jpg
Ujęcie z parkingu "Zajazdu" na Przełęczy Kocierskiej

96 - sprocket73
67,5 - kisiel
42,5 - baca
35,5 - jolanta
26- Gustek
20,5 - Dariusz Tlałka
20 - darkheush
19 - nena
17,5 - MK
14,5 - MF
13 - Bisqp
12,5 - harnaś wołoski
12 - Cyberniok
10 - łysy z łysiny
9,5 - 740715, tomkos
6,5 - Miluś
6 - rufi
5,5 - lowell79,
5 -  Macieks
4,5 - Klimek
4 - , kruwad, teksanski
3,5- jardo
3 -  mały pikuś, bcFan
2,5 - marekk500, Tomrod
2- wizjoner
1 - Inga, Paweł, piotr
0,5 - kris_61, stary, wawri

2,798

Odp: Zgadnij, co to jest / gdzie to jest ?

Cyberniok napisał/a:

Miejsce, z którego zrobiłem zdjęcie leży gdzieś pomiędzy pierwszą odpowiedzią Kisiela a strzałem Sprocketa big_smile

aaa... tylko z e ja strzelałem Kiczora, a nie Kiczera... przecież z Kiczery Babiej nie widać wink

2,799

Odp: Zgadnij, co to jest / gdzie to jest ?

sprocket73 napisał/a:
Cyberniok napisał/a:

Miejsce, z którego zrobiłem zdjęcie leży gdzieś pomiędzy pierwszą odpowiedzią Kisiela a strzałem Sprocketa big_smile

aaa... tylko z e ja strzelałem Kiczora, a nie Kiczera... przecież z Kiczery Babiej nie widać wink

Kiczera czy Kiczora to takie samo słowo, różni się tylko zapisem fonetycznym. Pomyślałem, że piszesz o Kiczerze (827) obok Żaru (758). Moim zdaniem winni są Wołosi, którzy mieli niezbyt rozbudowane słownictwo big_smile

Następnym razem będę bardziej skrupulatny wink

A z Kiczery widać chyba tylko sam szczyt Babiej.

2,800

Odp: Zgadnij, co to jest / gdzie to jest ?

W symulacji widać... ale w praktyce nie pamiętam żeby udało mi się dojrzeć... być może drzewa na Grapach zasłaniają wink