Odp: Zgadnij, co to jest / gdzie to jest ?
pudło
https://www.facebook.com/andrzejkisiel1974
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Strony Poprzednia 1 … 110 111 112 113 114 … 311 Następna
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
pudło
Pabisiowa góra
Bukowski Groń
Łysa Góra ![]()
Kamień (Grapa) nad Zagórnikiem ?
Pabisiowa góra
96 - sprocket73
66,5 - kisiel
42,5 - baca
35,5 - jolanta
26- Gustek
20,5 - Dariusz Tlałka
20 - darkheush
19 - nena
17,5 - MK
14,5 - MF
13 - Bisqp
12,5 - harnaś wołoski
11 - Cyberniok
10 - łysy z łysiny
9,5 - 740715, tomkos
6,5 - Miluś
6 - rufi
5,5 - lowell79,
5 - Macieks
4,5 - Klimek
4 - , kruwad, teksanski
3,5- jardo
3 - mały pikuś, bcFan
2,5 - marekk500, Tomrod
2- wizjoner
1 - Inga, Paweł, piotr
0,5 - kris_61, stary, wawri
Co to za góra na którą patrzą chłopaki (pod strzałką)?
Suchy Wierch?
Tak to Suchy Wierch.
Punkt dla Cyberniok.
96 - sprocket73
66,5 - kisiel
42,5 - baca
35,5 - jolanta
26- Gustek
20,5 - Dariusz Tlałka
20 - darkheush
19 - nena
17,5 - MK
14,5 - MF
13 - Bisqp
12,5 - harnaś wołoski
12 - Cyberniok
10 - łysy z łysiny
9,5 - 740715, tomkos
6,5 - Miluś
6 - rufi
5,5 - lowell79,
5 - Macieks
4,5 - Klimek
4 - , kruwad, teksanski
3,5- jardo
3 - mały pikuś, bcFan
2,5 - marekk500, Tomrod
2- wizjoner
1 - Inga, Paweł, piotr
0,5 - kris_61, stary, wawri

Gdzie zrobiłem to zdjęcie?
podchadząc pod Potrójną?
Na pewno
Proszę określić lokalizację.
chyba z bezszlakowego podejścia do Ani i Rafała
Nie jest to podejście pod Portójną. Strzelajcie dalej.
Błądzicie Panowie:)
To może ja się zchodzi do groty komonieckiego?
Miejsce, z którego zrobiłem zdjęcie leży gdzieś pomiędzy pierwszą odpowiedzią Kisiela a strzałem Sprocketa ![]()
Z kocierza?

Ujęcie z parkingu "Zajazdu" na Przełęczy Kocierskiej
96 - sprocket73
67,5 - kisiel
42,5 - baca
35,5 - jolanta
26- Gustek
20,5 - Dariusz Tlałka
20 - darkheush
19 - nena
17,5 - MK
14,5 - MF
13 - Bisqp
12,5 - harnaś wołoski
12 - Cyberniok
10 - łysy z łysiny
9,5 - 740715, tomkos
6,5 - Miluś
6 - rufi
5,5 - lowell79,
5 - Macieks
4,5 - Klimek
4 - , kruwad, teksanski
3,5- jardo
3 - mały pikuś, bcFan
2,5 - marekk500, Tomrod
2- wizjoner
1 - Inga, Paweł, piotr
0,5 - kris_61, stary, wawri
Miejsce, z którego zrobiłem zdjęcie leży gdzieś pomiędzy pierwszą odpowiedzią Kisiela a strzałem Sprocketa
aaa... tylko z e ja strzelałem Kiczora, a nie Kiczera... przecież z Kiczery Babiej nie widać ![]()
Cyberniok napisał/a:Miejsce, z którego zrobiłem zdjęcie leży gdzieś pomiędzy pierwszą odpowiedzią Kisiela a strzałem Sprocketa
aaa... tylko z e ja strzelałem Kiczora, a nie Kiczera... przecież z Kiczery Babiej nie widać
Kiczera czy Kiczora to takie samo słowo, różni się tylko zapisem fonetycznym. Pomyślałem, że piszesz o Kiczerze (827) obok Żaru (758). Moim zdaniem winni są Wołosi, którzy mieli niezbyt rozbudowane słownictwo ![]()
Następnym razem będę bardziej skrupulatny ![]()
A z Kiczery widać chyba tylko sam szczyt Babiej.
W symulacji widać... ale w praktyce nie pamiętam żeby udało mi się dojrzeć... być może drzewa na Grapach zasłaniają ![]()
Strony Poprzednia 1 … 110 111 112 113 114 … 311 Następna
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
[ Wygenerowano w 0.116 sekund, wykonano 11 zapytań ]