Odp: Zgadnij, co to jest / gdzie to jest ?
Sprawdzę to specjalnie dla Ciebie
i umieszczę focie
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Strony Poprzednia 1 … 111 112 113 114 115 … 311 Następna
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
Sprawdzę to specjalnie dla Ciebie
i umieszczę focie
to jedziemy dalej
skąd zrobiłem to zdjęcie?
chyba z nad kamieniołomu nad granicy Rzyk
dokladnie tomkos, masz punkt
niech ktoś zakualizuje tabelke, jestem w pracy a moj telefon cos zle kopiuje. Dzieki
zaktualizowana ![]()
96 - sprocket73
67,5 - kisiel
42,5 - baca
35,5 - jolanta
26- Gustek
20,5 - Dariusz Tlałka
20 - darkheush
19 - nena
17,5 - MK
14,5 - MF
13 - Bisqp
12,5 - harnaś wołoski
12 - Cyberniok
10,5 - tomkos
10 - łysy z łysiny
9,5 - 740715
6,5 - Miluś
6 - rufi
5,5 - lowell79,
5 - Macieks
4,5 - Klimek
4 - , kruwad, teksanski
3,5- jardo
3 - mały pikuś, bcFan
2,5 - marekk500, Tomrod
2- wizjoner
1 - Inga, Paweł, piotr
0,5 - kris_61, stary, wawri
Gdzie można poczytać takie wiadomości?![]()
Gibasy
Ostatnio edytowany przez kisiel (2014-06-10 21:52:58)
Dobrze że poprawiłeś z Pańskiej na Gibasy) Ktoś w niedziele zmienił gazetkę .
96 - sprocket73
68,5 - kisiel
42,5 - baca
35,5 - jolanta
26- Gustek
20,5 - Dariusz Tlałka
20 - darkheush
19 - nena
17,5 - MK
14,5 - MF
13 - Bisqp
12,5 - harnaś wołoski
12 - Cyberniok
10,5 - tomkos
10 - łysy z łysiny
9,5 - 740715
6,5 - Miluś
6 - rufi
5,5 - lowell79,
5 - Macieks
4,5 - Klimek
4 - , kruwad, teksanski
3,5- jardo
3 - mały pikuś, bcFan
2,5 - marekk500, Tomrod
2- wizjoner
1 - Inga, Paweł, piotr
0,5 - kris_61, stary, wawri
na szybkiego, na jakim szlaku to zdjęcie zrobiłem?

Ostatnio edytowany przez kisiel (2014-06-11 11:28:38)
hmm... na czerwonym szlaku?
z okolic Potrójnej w kierunku Klimaski?
sprocket73, Twoja kolej. Prosze o zaktualizowanie tabelki, dzieki
Aktualna punktacja ![]()
97 - sprocket73
68,5 - kisiel
42,5 - baca
35,5 - jolanta
26- Gustek
20,5 - Dariusz Tlałka
20 - darkheush
19 - nena
17,5 - MK
14,5 - MF
13 - Bisqp
12,5 - harnaś wołoski
12 - Cyberniok
10,5 - tomkos
10 - łysy z łysiny
9,5 - 740715
6,5 - Miluś
6 - rufi
5,5 - lowell79,
5 - Macieks
4,5 - Klimek
4 - , kruwad, teksanski
3,5- jardo
3 - mały pikuś, bcFan
2,5 - marekk500, Tomrod
2- wizjoner
1 - Inga, Paweł, piotr
0,5 - kris_61, stary, wawri
No aż wierzyć mi się nie chce, że nikt nie kojarzy tak wypasionej kapliczki... podpowiem, że znajduje się ona na szlaku turystycznym.
No aż wierzyć mi się nie chce, że nikt nie kojarzy tak wypasionej kapliczki... podpowiem, że znajduje się ona na szlaku turystycznym.
hm, to jeszcze tam tędy nie szedłem ![]()
hm, to jeszcze tam tędy nie szedłem
kłamczuch ![]()
kisiel napisał/a:hm, to jeszcze tam tędy nie szedłem
kłamczuch
nie kojarzę
poczekam na podpowiedź ![]()
dalej nie kojarzę, może to czarny szlak na przełęcz siodło?
na szlaku na Jaroszowicką Górę?
Pewnie to błędne wrażenie, ale wydaje mi się, że to na czarnym szlaku z Rzyk Jagódek na Leskowiec....
Na Czarny Groń.
Kisiel albo sobie w końcu przypomniał, albo strzelił ![]()
Kapliczka znajduje się na Jaroszowickiej Górze jakieś 1,5 km od szczytu w stronę Łękawicy ![]()
Jest nawet zaznaczona na mapie BM.
97 - sprocket73
69,5 - kisiel
42,5 - baca
35,5 - jolanta
26- Gustek
20,5 - Dariusz Tlałka
20 - darkheush
19 - nena
17,5 - MK
14,5 - MF
13 - Bisqp
12,5 - harnaś wołoski
12 - Cyberniok
10,5 - tomkos
10 - łysy z łysiny
9,5 - 740715
6,5 - Miluś
6 - rufi
5,5 - lowell79,
5 - Macieks
4,5 - Klimek
4 - , kruwad, teksanski
3,5- jardo
3 - mały pikuś, bcFan
2,5 - marekk500, Tomrod
2- wizjoner
1 - Inga, Paweł, piotr
0,5 - kris_61, stary, wawri
Ostatnio edytowany przez sprocket73 (2014-06-15 08:13:28)
Kisiel albo sobie w końcu przypomniał, albo strzelił
Kapliczka znajduje się na Jaroszowickiej Górze jakieś 1,5 km od szczytu w stronę Łękawicy
Jest nawet zaznaczona na mapie BM.
strzelałem
nie pamiętam jej
skleroza
mówią, że nie boli tylko trzeba się nachodzić
co to za przysiółek?

Strony Poprzednia 1 … 111 112 113 114 115 … 311 Następna
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
[ Wygenerowano w 0.087 sekund, wykonano 11 zapytań ]