2,801

Odp: Zgadnij, co to jest / gdzie to jest ?

Sprawdzę to specjalnie dla Ciebie big_smile  i umieszczę focie

2,802

Odp: Zgadnij, co to jest / gdzie to jest ?

to jedziemy dalej smile skąd zrobiłem to zdjęcie?

https://lh4.googleusercontent.com/-RdSiwwqtb6A/TodVUMcs3QI/AAAAAAAAMvw/7jAWjYuQ1nM/s912/DSC02242.JPG

"...nigdy nie mówię nigdy..."
https://www.facebook.com/andrzejkisiel1974

2,803

Odp: Zgadnij, co to jest / gdzie to jest ?

chyba z nad kamieniołomu nad granicy Rzyk

2,804

Odp: Zgadnij, co to jest / gdzie to jest ?

dokladnie tomkos, masz punkt smile niech ktoś zakualizuje tabelke, jestem w pracy a moj telefon cos zle kopiuje. Dzieki

"...nigdy nie mówię nigdy..."
https://www.facebook.com/andrzejkisiel1974

2,805

Odp: Zgadnij, co to jest / gdzie to jest ?

zaktualizowana smile

96 - sprocket73
67,5 - kisiel
42,5 - baca
35,5 - jolanta
26- Gustek
20,5 - Dariusz Tlałka
20 - darkheush
19 - nena
17,5 - MK
14,5 - MF
13 - Bisqp
12,5 - harnaś wołoski
12 - Cyberniok
10,5 - tomkos
10 - łysy z łysiny
9,5 - 740715
6,5 - Miluś
6 - rufi
5,5 - lowell79,
5 -  Macieks
4,5 - Klimek
4 - , kruwad, teksanski
3,5- jardo
3 -  mały pikuś, bcFan
2,5 - marekk500, Tomrod
2- wizjoner
1 - Inga, Paweł, piotr
0,5 - kris_61, stary, wawri

"Tak jak zawsze, kiedy zdarza mi się widzieć coś niebywałego, żałowałem, że nie ma ze mną miłych sercu ludzi, żeby mogli oni też swoje zatroskane oczy widokiem czystym uradować i przemyć, zasługują przecież na to nie mniej niż ja, albo bardziej"  /E. Stachura/

2,806

Odp: Zgadnij, co to jest / gdzie to jest ?

Gdzie można poczytać takie wiadomości?
http://www.beskidmaly.pl/pun/extensions/hcs_image_uploader/uploads/30000/9500/39812/thumb/p18q3mov541bdd1haicg71jrn1l201.jpg

2,807

Odp: Zgadnij, co to jest / gdzie to jest ?

Gibasy

Ostatnio edytowany przez kisiel (2014-06-10 21:52:58)

"...nigdy nie mówię nigdy..."
https://www.facebook.com/andrzejkisiel1974

2,808

Odp: Zgadnij, co to jest / gdzie to jest ?

Dobrze że poprawiłeś z Pańskiej na Gibasy) Ktoś w niedziele zmienił gazetkę .

96 - sprocket73
68,5 - kisiel
42,5 - baca
35,5 - jolanta
26- Gustek
20,5 - Dariusz Tlałka
20 - darkheush
19 - nena
17,5 - MK
14,5 - MF
13 - Bisqp
12,5 - harnaś wołoski
12 - Cyberniok
10,5 - tomkos
10 - łysy z łysiny
9,5 - 740715
6,5 - Miluś
6 - rufi
5,5 - lowell79,
5 -  Macieks
4,5 - Klimek
4 - , kruwad, teksanski
3,5- jardo
3 -  mały pikuś, bcFan
2,5 - marekk500, Tomrod
2- wizjoner
1 - Inga, Paweł, piotr
0,5 - kris_61, stary, wawri

2,809

Odp: Zgadnij, co to jest / gdzie to jest ?

na szybkiego, na jakim szlaku to zdjęcie zrobiłem?

http://static.panoramio.com/photos/large/71390205.jpg

Ostatnio edytowany przez kisiel (2014-06-11 11:28:38)

"...nigdy nie mówię nigdy..."
https://www.facebook.com/andrzejkisiel1974

2,810

Odp: Zgadnij, co to jest / gdzie to jest ?

hmm... na czerwonym szlaku?
z okolic Potrójnej w kierunku Klimaski?

2,811

Odp: Zgadnij, co to jest / gdzie to jest ?

sprocket73, Twoja kolej. Prosze o zaktualizowanie tabelki, dzieki

"...nigdy nie mówię nigdy..."
https://www.facebook.com/andrzejkisiel1974

2,812

Odp: Zgadnij, co to jest / gdzie to jest ?

Aktualna punktacja smile

97 - sprocket73
68,5 - kisiel
42,5 - baca
35,5 - jolanta
26- Gustek
20,5 - Dariusz Tlałka
20 - darkheush
19 - nena
17,5 - MK
14,5 - MF
13 - Bisqp
12,5 - harnaś wołoski
12 - Cyberniok
10,5 - tomkos
10 - łysy z łysiny
9,5 - 740715
6,5 - Miluś
6 - rufi
5,5 - lowell79,
5 -  Macieks
4,5 - Klimek
4 - , kruwad, teksanski
3,5- jardo
3 -  mały pikuś, bcFan
2,5 - marekk500, Tomrod
2- wizjoner
1 - Inga, Paweł, piotr
0,5 - kris_61, stary, wawri

"Tak jak zawsze, kiedy zdarza mi się widzieć coś niebywałego, żałowałem, że nie ma ze mną miłych sercu ludzi, żeby mogli oni też swoje zatroskane oczy widokiem czystym uradować i przemyć, zasługują przecież na to nie mniej niż ja, albo bardziej"  /E. Stachura/

2,813

Odp: Zgadnij, co to jest / gdzie to jest ?

gdzie jest ta kapliczka?

https://lh6.googleusercontent.com/-jHG2fKj3aAo/U5houY4UafI/AAAAAAAAOq8/HRY9Ud_DmSk/s800/zagadka97.JPG

2,814

Odp: Zgadnij, co to jest / gdzie to jest ?

No aż wierzyć mi się nie chce, że nikt nie kojarzy tak wypasionej kapliczki... podpowiem, że znajduje się ona na szlaku turystycznym.

2,815

Odp: Zgadnij, co to jest / gdzie to jest ?

sprocket73 napisał/a:

No aż wierzyć mi się nie chce, że nikt nie kojarzy tak wypasionej kapliczki... podpowiem, że znajduje się ona na szlaku turystycznym.

hm, to jeszcze tam tędy nie szedłem hmm

"...nigdy nie mówię nigdy..."
https://www.facebook.com/andrzejkisiel1974

2,816

Odp: Zgadnij, co to jest / gdzie to jest ?

kisiel napisał/a:

hm, to jeszcze tam tędy nie szedłem hmm

kłamczuch big_smile

2,817

Odp: Zgadnij, co to jest / gdzie to jest ?

sprocket73 napisał/a:
kisiel napisał/a:

hm, to jeszcze tam tędy nie szedłem hmm

kłamczuch big_smile

nie kojarzę sad poczekam na podpowiedź tongue

"...nigdy nie mówię nigdy..."
https://www.facebook.com/andrzejkisiel1974

2,818

Odp: Zgadnij, co to jest / gdzie to jest ?

oto podpowiedź zdjęciowa smile

https://lh5.googleusercontent.com/-1zMdZIyljPE/U5wSDsSemGI/AAAAAAAAOrc/7r8ySFGtCbI/s800/zagadka76b.JPG

2,819

Odp: Zgadnij, co to jest / gdzie to jest ?

dalej nie kojarzę, może to czarny szlak na przełęcz siodło?

"...nigdy nie mówię nigdy..."
https://www.facebook.com/andrzejkisiel1974

2,820

Odp: Zgadnij, co to jest / gdzie to jest ?

na szlaku na Jaroszowicką Górę?

"...nigdy nie mówię nigdy..."
https://www.facebook.com/andrzejkisiel1974

2,821

Odp: Zgadnij, co to jest / gdzie to jest ?

Pewnie to błędne wrażenie, ale wydaje mi się, że to na czarnym szlaku z Rzyk Jagódek na Leskowiec....

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

2,822

Odp: Zgadnij, co to jest / gdzie to jest ?

Na Czarny Groń.

2,823

Odp: Zgadnij, co to jest / gdzie to jest ?

Kisiel albo sobie w końcu przypomniał, albo strzelił wink
Kapliczka znajduje się na Jaroszowickiej Górze jakieś 1,5 km od szczytu w stronę Łękawicy smile
Jest nawet zaznaczona na mapie BM.


97 - sprocket73
69,5 - kisiel
42,5 - baca
35,5 - jolanta
26- Gustek
20,5 - Dariusz Tlałka
20 - darkheush
19 - nena
17,5 - MK
14,5 - MF
13 - Bisqp
12,5 - harnaś wołoski
12 - Cyberniok
10,5 - tomkos
10 - łysy z łysiny
9,5 - 740715
6,5 - Miluś
6 - rufi
5,5 - lowell79,
5 -  Macieks
4,5 - Klimek
4 - , kruwad, teksanski
3,5- jardo
3 -  mały pikuś, bcFan
2,5 - marekk500, Tomrod
2- wizjoner
1 - Inga, Paweł, piotr
0,5 - kris_61, stary, wawri

Ostatnio edytowany przez sprocket73 (2014-06-15 08:13:28)

2,824

Odp: Zgadnij, co to jest / gdzie to jest ?

sprocket73 napisał/a:

Kisiel albo sobie w końcu przypomniał, albo strzelił wink
Kapliczka znajduje się na Jaroszowickiej Górze jakieś 1,5 km od szczytu w stronę Łękawicy smile
Jest nawet zaznaczona na mapie BM.

strzelałem smile nie pamiętam jej sad skleroza big_smile mówią, że nie boli tylko trzeba się nachodzić big_smile  big_smile  big_smile

co to za przysiółek?

https://lh5.googleusercontent.com/-GGyNPNE4BdM/U51R43gUE1I/AAAAAAAAjrg/YBdBhW23n94/s912/pro1.jpg

"...nigdy nie mówię nigdy..."
https://www.facebook.com/andrzejkisiel1974

2,825

Odp: Zgadnij, co to jest / gdzie to jest ?

Gibasy z okolic Potrójnej ?