Temat: Wszytko od nowa...reaktywacja
Czas zaczynać powoli wszystko od nowa. Od dwóch dni mamy inne mieszkanie w którym można zaznać spokoju i wytchnienia od emocjonujących przeżyć.
Zatem serdecznie witam Was po kilku miesięcznej przerwie.
Na początek relacja z krótkiego spaceru, który chyba wykorzystałem by zaakcentować obrazy odchodzącej zimy.
A oto i efekty ![]()





Reszta tu: http://szlakiibezdroza.blogspot.com/201 … -nowa.html
Z turystycznym pozdrowieniem
![]()
Ostatnio edytowany przez kris_61 (2015-02-11 20:58:46)