Temat: Wszytko od nowa...reaktywacja

Czas zaczynać powoli wszystko od nowa. Od dwóch dni mamy inne mieszkanie w którym można zaznać spokoju i wytchnienia od emocjonujących przeżyć.
Zatem serdecznie witam Was po kilku miesięcznej przerwie.

Na początek relacja z  krótkiego spaceru, który chyba wykorzystałem  by zaakcentować obrazy odchodzącej zimy.
A oto i efekty wink

http://1.bp.blogspot.com/-qGuhBo0m70E/VNnsX6RnIUI/AAAAAAAA8ZI/NAi7yHLXWhY/s1600/P1000071.jpg

http://3.bp.blogspot.com/-9Ys9JoaDOgs/VNnsek0_g_I/AAAAAAAA8bE/F4uTPtevJ8k/s1600/P1000089.jpg

http://4.bp.blogspot.com/-3ZSHlFeCaJA/VNnsfoIf3oI/AAAAAAAA8co/KaksQmRAUi4/s1600/P1000092.jpg

http://4.bp.blogspot.com/-9z9ZC6g12n0/VNnshJqSuLI/AAAAAAAA8cY/L3QcTnW95M0/s1600/P1000097.jpg

http://1.bp.blogspot.com/-UKM-P1ezZbw/VNnsh1D2wKI/AAAAAAAA8cc/W7F9eA3k8SU/s1600/P1000099.jpg

Reszta tu:  http://szlakiibezdroza.blogspot.com/201 … -nowa.html

Z turystycznym pozdrowieniem smile  smile  smile

Ostatnio edytowany przez kris_61 (2015-02-11 20:58:46)

http://szlakiibezdroza.blogspot.com/  - wszystko na czasie .

Odp: Wszytko od nowa...reaktywacja

kris_61 cieszę się że powoli wszystko wraca Ci do normy smile. Widzę że w ładnym miejscu zamieszkałeś, trochę jakby z dala od śląskiej aglomeracji. W końcu Bytom to duże miasto, pewnie i tu jest sporo urokliwych miejsc by fotograficznie się realizować smile

3

Odp: Wszytko od nowa...reaktywacja

Od razu pomyślałam, że to Miechowice smile Widoki z okna rewelacyjne!!!
Kris pozdrawiam Cię i życzę wszystkie dobrego na... nowej drodze życia big_smile

4

Odp: Wszytko od nowa...reaktywacja

Silesia Miechowice...;)

"Nie uda się odnieść w życiu sukces, jeśli człowiek nie zaangażuje się w to całym sercem.To samo dotyczy sztuki przetrwania- ci którym udaje się wyjść z opresji, zawsze dają z siebie wszystko.Zarówno w życiu jak i w survivalu, jeżeli się łamiesz przegrywasz."Bear Grylls

Zapraszam do galerii : http://picasaweb.google.com/109029069602413014760

5

Odp: Wszytko od nowa...reaktywacja

kris_61 miło przeczytać, że wszystko wraca do normalności smile, mieszkać gdzie jest, to najważniejsze, reszta powoli zacznie się układać smile. Fajnie, że znowu jesteś z nami !. Wszystkiego dobrego ! smile

"Tak jak zawsze, kiedy zdarza mi się widzieć coś niebywałego, żałowałem, że nie ma ze mną miłych sercu ludzi, żeby mogli oni też swoje zatroskane oczy widokiem czystym uradować i przemyć, zasługują przecież na to nie mniej niż ja, albo bardziej"  /E. Stachura/

6

Odp: Wszytko od nowa...reaktywacja

Cniło mi się już za Twoimi reportażami, dobrze, że idzie ku lepszemu smile

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

7

Odp: Wszytko od nowa...reaktywacja

jolanta napisał/a:

Cniło mi się już za Twoimi reportażami, dobrze, że idzie ku lepszemu smile

Jolu - już jest dobrze  smile  smile  smile  smile  smile  smile

http://szlakiibezdroza.blogspot.com/  - wszystko na czasie .

8

Odp: Wszytko od nowa...reaktywacja

kris_61 napisał/a:
jolanta napisał/a:

Cniło mi się już za Twoimi reportażami, dobrze, że idzie ku lepszemu smile

Jolu - już jest dobrze  smile  smile  smile  smile  smile  smile

Cóż lepszego można przeczytać?
Bardzo się cieszę! smile

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile