Odp: Zgadnij, co to jest / gdzie to jest ?
Ta wiocha to Rzyki ? ! ![]()
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Strony Poprzednia 1 … 145 146 147 148 149 … 311 Następna
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
Ta wiocha to Rzyki ? ! ![]()
124 - sprocket73
101 - kisiel
45,5 - jolanta
43,5 - baca
34,5 - Gustek
27 - Cyberniok
26,5 - nena
22 - darkheush
20,5 - Dariusz Tlałka
19,5 - MF, MK
16,5 - łysy z łysiny
14 - Bisqp, Tomrod
13,5 - rufi
13 - tomkos
12,5 - harnaś wołoski
10,5 - 740715
6,5 - Miluś, lowell79, Klimek
5,5 - teksanski
5 - Macieks,mały pikuś Karo
4,5 - marekk500
4 - kruwad,
3,5 - jardo, Skorpion,
3 - bcFan,
2,5 - wizjoner,
1 - Inga, Paweł, piotr, Staszek,
0,5 - kris_61, stary, wawri
Czy ktoś kojarzy w jakim miejscu zrobiłam zdjęcie ? Gdzie prowadzi szlak ?
![]()
Szlak z Ponikwii na Groń JPII z jakieś 1km od szczytu ![]()
hmm ... nooo, NIE ![]()
A może zielony z Andrychowa na Groń JP2 okolice )( Sosina?
nena pobudka! ![]()
nena pobudka!
Kurczę, zaś zaspałam
, przepraszam ! Jolu dzięki za pobudkę ! ![]()
Zagadka widzę troszkę trudna. Ale Cyberniok był najbliżej dlatego ma ode mnie punkcika ![]()
Miejsce to jest prawie pod szczytem Gancarza. Tu schodzi się bezszlakowa droga z Rzyk z zielonym szlakiem z Andrychowa. Na drzewie po prawej (idąc od Andrychowa) wisi mała drewniana kapliczka.
124 - sprocket73
101 - kisiel
45,5 - jolanta
43,5 - baca
34,5 - Gustek
28 - Cyberniok
26,5 - nena
22 - darkheush
20,5 - Dariusz Tlałka
19,5 - MF, MK
16,5 - łysy z łysiny
14 - Bisqp, Tomrod
13,5 - rufi
13 - tomkos
12,5 - harnaś wołoski
10,5 - 740715
6,5 - Miluś, lowell79, Klimek
5,5 - teksanski
5 - Macieks,mały pikuś Karo
4,5 - marekk500
4 - kruwad,
3,5 - jardo, Skorpion,
3 - bcFan,
2,5 - wizjoner,
1 - Inga, Paweł, piotr, Staszek,
0,5 - kris_61, stary, wawri
Cyberniok zadajesz ! ![]()
Gdzie to jest? Nazwa miejscowości namalowana jest na przystanku / budce.

Wielka puszcza?
moze targoszow?
124 - sprocket73
102 - kisiel
45,5 - jolanta
43,5 - baca
34,5 - Gustek
28 - Cyberniok
26,5 - nena
22 - darkheush
20,5 - Dariusz Tlałka
19,5 - MF, MK
16,5 - łysy z łysiny
14 - Bisqp, Tomrod
13,5 - rufi
13 - tomkos
12,5 - harnaś wołoski
10,5 - 740715
6,5 - Miluś, lowell79, Klimek
5,5 - teksanski
5 - Macieks,mały pikuś Karo
4,5 - marekk500
4 - kruwad,
3,5 - jardo, Skorpion,
3 - bcFan,
2,5 - wizjoner,
1 - Inga, Paweł, piotr, Staszek,
0,5 - kris_61, stary, wawri
Tak, to Targoszów. Kisiel Twoja kolej!
wróćmy do kapliczek, gdzie spotkamy taką o to?
Ostatnio edytowany przez kisiel (2015-08-25 10:08:19)
dodam, że kapliczka ta nie znajduje się na szlaku ![]()
niestety nie widzę zdjęcia... czy inni widzą?
poprawione ![]()
To kapliczka tuż nad jeziorem Międzybrodzkim na stoku Góry Żar. Gdzieś w połowie drogi między Międzybrodziem a domkami letniskowymi za zaporą w Porąbce.
Doszedłeś tam, czy dopłynąłeś?
dopłynąłem, na rowerku
125 - sprocket73
102 - kisiel
45,5 - jolanta
43,5 - baca
34,5 - Gustek
28 - Cyberniok
26,5 - nena
22 - darkheush
20,5 - Dariusz Tlałka
19,5 - MF, MK
16,5 - łysy z łysiny
14 - Bisqp, Tomrod
13,5 - rufi
13 - tomkos
12,5 - harnaś wołoski
10,5 - 740715
6,5 - Miluś, lowell79, Klimek
5,5 - teksanski
5 - Macieks,mały pikuś Karo
4,5 - marekk500
4 - kruwad,
3,5 - jardo, Skorpion,
3 - bcFan,
2,5 - wizjoner,
1 - Inga, Paweł, piotr, Staszek,
0,5 - kris_61, stary, wawri
Ja doszedłem, dojście jest ciekawe.
A swoje zdjęcie chyba nawet z wody robiłeś ![]()
Gdzie to jest ?
dodam tylko, że to łatwa zagadka... czemu nikt nie odpowiada? ![]()
dodam tylko, że to łatwa zagadka... czemu nikt nie odpowiada?
Być może nikt nie zna odpowiedzi ![]()
No to sobie strzelę: W Zagórniku?
Ostatnio edytowany przez Cyberniok (2015-08-29 07:45:49)
Niestety nie.
Podpowiadam - "obiekt" znajduje się na wysokości powyżej 800 metrów ![]()
To jest kibelek na hrobaczej lace, za schroniskiem ![]()
mówiłem że proste ![]()
kategoria schroniska ![]()
125 - sprocket73
103 - kisiel
45,5 - jolanta
43,5 - baca
34,5 - Gustek
28 - Cyberniok
26,5 - nena
22 - darkheush
20,5 - Dariusz Tlałka
19,5 - MF, MK
16,5 - łysy z łysiny
14 - Bisqp, Tomrod
13,5 - rufi
13 - tomkos
12,5 - harnaś wołoski
10,5 - 740715
6,5 - Miluś, lowell79, Klimek
5,5 - teksanski
5 - Macieks,mały pikuś Karo
4,5 - marekk500
4 - kruwad,
3,5 - jardo, Skorpion,
3 - bcFan,
2,5 - wizjoner,
1 - Inga, Paweł, piotr, Staszek,
0,5 - kris_61, stary, wawri
jak schroniska to schroniska
co to za schronisko?

Strony Poprzednia 1 … 145 146 147 148 149 … 311 Następna
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
[ Wygenerowano w 0.098 sekund, wykonano 12 zapytań ]