3,651

Odp: Zgadnij, co to jest / gdzie to jest ?

Ta wiocha to Rzyki  ? ! big_smile

"Tak jak zawsze, kiedy zdarza mi się widzieć coś niebywałego, żałowałem, że nie ma ze mną miłych sercu ludzi, żeby mogli oni też swoje zatroskane oczy widokiem czystym uradować i przemyć, zasługują przecież na to nie mniej niż ja, albo bardziej"  /E. Stachura/

3,652

Odp: Zgadnij, co to jest / gdzie to jest ?

smile

124 - sprocket73
101 - kisiel
45,5 - jolanta
43,5 - baca
34,5 - Gustek
27 - Cyberniok
26,5 - nena
22 - darkheush
20,5 - Dariusz Tlałka
19,5 - MF, MK
16,5 - łysy z łysiny
14 - Bisqp, Tomrod
13,5 - rufi
13 -  tomkos
12,5 - harnaś wołoski
10,5 - 740715
6,5 - Miluś, lowell79, Klimek
5,5 -  teksanski
5 -  Macieks,mały pikuś Karo
4,5 - marekk500
4 - kruwad,
3,5 - jardo, Skorpion,
3 - bcFan,
2,5 - wizjoner,
1 - Inga, Paweł, piotr, Staszek,
0,5 - kris_61, stary, wawri

"...nigdy nie mówię nigdy..."
https://www.facebook.com/andrzejkisiel1974

3,653

Odp: Zgadnij, co to jest / gdzie to jest ?

Czy ktoś kojarzy w jakim miejscu zrobiłam zdjęcie ? Gdzie prowadzi szlak ?

http://www.beskidmaly.pl/pun/extensions/hcs_image_uploader/uploads/40000/3500/43552/thumb/p19s7mo1t2qhd1ot67h5g3l170d1.jpg

"Tak jak zawsze, kiedy zdarza mi się widzieć coś niebywałego, żałowałem, że nie ma ze mną miłych sercu ludzi, żeby mogli oni też swoje zatroskane oczy widokiem czystym uradować i przemyć, zasługują przecież na to nie mniej niż ja, albo bardziej"  /E. Stachura/

3,654

Odp: Zgadnij, co to jest / gdzie to jest ?

Szlak z Ponikwii na Groń JPII z jakieś 1km od szczytu  smile

"Nie uda się odnieść w życiu sukces, jeśli człowiek nie zaangażuje się w to całym sercem.To samo dotyczy sztuki przetrwania- ci którym udaje się wyjść z opresji, zawsze dają z siebie wszystko.Zarówno w życiu jak i w survivalu, jeżeli się łamiesz przegrywasz."Bear Grylls

Zapraszam do galerii : http://picasaweb.google.com/109029069602413014760

3,655

Odp: Zgadnij, co to jest / gdzie to jest ?

hmm ... nooo, NIE  smile

"Tak jak zawsze, kiedy zdarza mi się widzieć coś niebywałego, żałowałem, że nie ma ze mną miłych sercu ludzi, żeby mogli oni też swoje zatroskane oczy widokiem czystym uradować i przemyć, zasługują przecież na to nie mniej niż ja, albo bardziej"  /E. Stachura/

3,656

Odp: Zgadnij, co to jest / gdzie to jest ?

A może zielony z Andrychowa na Groń JP2 okolice )( Sosina?

3,657

Odp: Zgadnij, co to jest / gdzie to jest ?

nena pobudka!  big_smile

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

3,658

Odp: Zgadnij, co to jest / gdzie to jest ?

jolanta napisał/a:

nena pobudka!  big_smile

Kurczę, zaś zaspałam  yikes, przepraszam ! Jolu dzięki za pobudkę ! big_smile

Zagadka widzę troszkę trudna. Ale Cyberniok był najbliżej dlatego ma ode mnie punkcika smile
Miejsce to jest prawie pod szczytem Gancarza. Tu schodzi się bezszlakowa droga z Rzyk z zielonym szlakiem z Andrychowa. Na drzewie po prawej (idąc od Andrychowa) wisi mała drewniana kapliczka.

124 - sprocket73
101 - kisiel
45,5 - jolanta
43,5 - baca
34,5 - Gustek
28 - Cyberniok
26,5 - nena
22 - darkheush
20,5 - Dariusz Tlałka
19,5 - MF, MK
16,5 - łysy z łysiny
14 - Bisqp, Tomrod
13,5 - rufi
13 -  tomkos
12,5 - harnaś wołoski
10,5 - 740715
6,5 - Miluś, lowell79, Klimek
5,5 -  teksanski
5 -  Macieks,mały pikuś Karo
4,5 - marekk500
4 - kruwad,
3,5 - jardo, Skorpion,
3 - bcFan,
2,5 - wizjoner,
1 - Inga, Paweł, piotr, Staszek,
0,5 - kris_61, stary, wawri

Cyberniok zadajesz ! smile

"Tak jak zawsze, kiedy zdarza mi się widzieć coś niebywałego, żałowałem, że nie ma ze mną miłych sercu ludzi, żeby mogli oni też swoje zatroskane oczy widokiem czystym uradować i przemyć, zasługują przecież na to nie mniej niż ja, albo bardziej"  /E. Stachura/

3,659

Odp: Zgadnij, co to jest / gdzie to jest ?

Gdzie to jest? Nazwa miejscowości namalowana jest na przystanku / budce.


http://i58.tinypic.com/inyjyh.jpg

3,660

Odp: Zgadnij, co to jest / gdzie to jest ?

Wielka puszcza?

O czym ja mam rozmawiać z człowiekiem, który nie rozróżnia wesołego letniego picia od jesiennego depresyjnego pijaństwa ?

3,661

Odp: Zgadnij, co to jest / gdzie to jest ?

moze targoszow?

"...nigdy nie mówię nigdy..."
https://www.facebook.com/andrzejkisiel1974

3,662

Odp: Zgadnij, co to jest / gdzie to jest ?

124 - sprocket73
102 - kisiel
45,5 - jolanta
43,5 - baca
34,5 - Gustek
28 - Cyberniok
26,5 - nena
22 - darkheush
20,5 - Dariusz Tlałka
19,5 - MF, MK
16,5 - łysy z łysiny
14 - Bisqp, Tomrod
13,5 - rufi
13 -  tomkos
12,5 - harnaś wołoski
10,5 - 740715
6,5 - Miluś, lowell79, Klimek
5,5 -  teksanski
5 -  Macieks,mały pikuś Karo
4,5 - marekk500
4 - kruwad,
3,5 - jardo, Skorpion,
3 - bcFan,
2,5 - wizjoner,
1 - Inga, Paweł, piotr, Staszek,
0,5 - kris_61, stary, wawri

Tak, to Targoszów. Kisiel Twoja kolej!

3,663

Odp: Zgadnij, co to jest / gdzie to jest ?

wróćmy do kapliczek, gdzie spotkamy taką o to? smile

https://lh4.googleusercontent.com/E7tNWJQQQ2IRW6_P9WJBNiOuayx4HBsYniIPBErl0fwO=w1388-h881-no

Ostatnio edytowany przez kisiel (2015-08-25 10:08:19)

"...nigdy nie mówię nigdy..."
https://www.facebook.com/andrzejkisiel1974

3,664

Odp: Zgadnij, co to jest / gdzie to jest ?

dodam, że kapliczka ta nie znajduje się na szlaku smile

"...nigdy nie mówię nigdy..."
https://www.facebook.com/andrzejkisiel1974

3,665

Odp: Zgadnij, co to jest / gdzie to jest ?

niestety nie widzę zdjęcia... czy inni widzą?

3,666

Odp: Zgadnij, co to jest / gdzie to jest ?

poprawione smile

"...nigdy nie mówię nigdy..."
https://www.facebook.com/andrzejkisiel1974

3,667

Odp: Zgadnij, co to jest / gdzie to jest ?

To kapliczka tuż nad jeziorem Międzybrodzkim na stoku Góry Żar. Gdzieś w połowie drogi między Międzybrodziem a domkami letniskowymi za zaporą w Porąbce.
Doszedłeś tam, czy dopłynąłeś?

3,668

Odp: Zgadnij, co to jest / gdzie to jest ?

dopłynąłem, na rowerku tongue

125 - sprocket73
102 - kisiel
45,5 - jolanta
43,5 - baca
34,5 - Gustek
28 - Cyberniok
26,5 - nena
22 - darkheush
20,5 - Dariusz Tlałka
19,5 - MF, MK
16,5 - łysy z łysiny
14 - Bisqp, Tomrod
13,5 - rufi
13 -  tomkos
12,5 - harnaś wołoski
10,5 - 740715
6,5 - Miluś, lowell79, Klimek
5,5 -  teksanski
5 -  Macieks,mały pikuś Karo
4,5 - marekk500
4 - kruwad,
3,5 - jardo, Skorpion,
3 - bcFan,
2,5 - wizjoner,
1 - Inga, Paweł, piotr, Staszek,
0,5 - kris_61, stary, wawri

"...nigdy nie mówię nigdy..."
https://www.facebook.com/andrzejkisiel1974

3,669

Odp: Zgadnij, co to jest / gdzie to jest ?

Ja doszedłem, dojście jest ciekawe.
A swoje zdjęcie chyba nawet z wody robiłeś wink

Gdzie to jest ?

https://lh3.googleusercontent.com/-iznPrwgNfyg/Vd4kUefObRI/AAAAAAAAWZo/CLHQysIOvZQ/s800-Ic42/IMG_6067.JPG

3,670

Odp: Zgadnij, co to jest / gdzie to jest ?

dodam tylko, że to łatwa zagadka... czemu nikt nie odpowiada? wink

3,671

Odp: Zgadnij, co to jest / gdzie to jest ?

sprocket73 napisał/a:

dodam tylko, że to łatwa zagadka... czemu nikt nie odpowiada? wink

Być może nikt nie zna odpowiedzi tongue

No to sobie strzelę: W Zagórniku?

Ostatnio edytowany przez Cyberniok (2015-08-29 07:45:49)

3,672

Odp: Zgadnij, co to jest / gdzie to jest ?

Niestety nie.
Podpowiadam - "obiekt" znajduje się na wysokości powyżej 800 metrów wink

3,673

Odp: Zgadnij, co to jest / gdzie to jest ?

To jest kibelek na hrobaczej lace, za schroniskiem smile

"...nigdy nie mówię nigdy..."
https://www.facebook.com/andrzejkisiel1974

3,674

Odp: Zgadnij, co to jest / gdzie to jest ?

mówiłem że proste smile
kategoria schroniska wink

125 - sprocket73
103 - kisiel
45,5 - jolanta
43,5 - baca
34,5 - Gustek
28 - Cyberniok
26,5 - nena
22 - darkheush
20,5 - Dariusz Tlałka
19,5 - MF, MK
16,5 - łysy z łysiny
14 - Bisqp, Tomrod
13,5 - rufi
13 -  tomkos
12,5 - harnaś wołoski
10,5 - 740715
6,5 - Miluś, lowell79, Klimek
5,5 -  teksanski
5 -  Macieks,mały pikuś Karo
4,5 - marekk500
4 - kruwad,
3,5 - jardo, Skorpion,
3 - bcFan,
2,5 - wizjoner,
1 - Inga, Paweł, piotr, Staszek,
0,5 - kris_61, stary, wawri

3,675

Odp: Zgadnij, co to jest / gdzie to jest ?

smile jak schroniska to schroniska big_smile co to za schronisko? smile

https://lh3.googleusercontent.com/-qxmjUH3fsCM/VeKyPAhLdDI/AAAAAAAAn9o/IqxPSm8ToWc/s1024-Ic42/20150729_163713.jpg

"...nigdy nie mówię nigdy..."
https://www.facebook.com/andrzejkisiel1974