3,826

Odp: Zgadnij, co to jest / gdzie to jest ?

co to za góra, ta wyższa, na drugim planie
https://lh3.googleusercontent.com/-kQFM5eCu2jA/Vmv9Pxn1k9I/AAAAAAAAXjg/NsHT8NE-00c/s800-Ic42/IMG_4463.JPG

3,827

Odp: Zgadnij, co to jest / gdzie to jest ?

Gancarz nad Kaczyną , widok z Rzyk Jagódek

3,828

Odp: Zgadnij, co to jest / gdzie to jest ?

Tak, to Gancarz, jednak miejsce zrobienia zdjęcia dość dalekie od Rzyk Jagódek - zaznaczone strzałką, na bezszlakowej ścieżce na podejściu pod Potrójną.

https://lh3.googleusercontent.com/-SagAlRyxNOY/VmyLvCkBKxI/AAAAAAAAXj8/O-7--iwnZjI/s640-Ic42/zag.jpg

Oczywiście uznaję, bo pytałem tylko o górę, a nie miejsce wykonania zdjęcia smile

133 - sprocket73
107,5- kisiel
49 - jolanta
43,5 - baca
37,5 - Gustek
35 - Cyberniok
27,5 - nena
22 - darkheush
20,5 - Dariusz Tlałka, MF
19,5 - MK
17,5 - łysy z łysiny
15,0 - Tomrod
14 - Bisqp,
13,5 - rufi
13 -  tomkos
12,5 - harnaś wołoski
10,5 - 740715
6,5 - teksanski
6,5 - Miluś, lowell79, Klimek,
6 - Karo
5 -  Macieks,mały pikuś
4,5 - marekk500
4 - bcFan,kruwad,
3,5 - jardo, Skorpion,
2,5 - wizjoner,
1,5 - kris_61
1 - Eugeniusz Kępiński,Inga, Paweł, piotr, Staszek,
0,5 -  stary, wawri

3,829

Odp: Zgadnij, co to jest / gdzie to jest ?

Stacja benzynowa  w ......?

http://www.beskidmaly.pl/pun/extensions/hcs_image_uploader/uploads/40000/4000/44333/thumb/p1a6c2lf5m11hpk7f130d1kep1rhi1.JPG

3,830

Odp: Zgadnij, co to jest / gdzie to jest ?

Administracyjnie Jaszczurowa na granicy z Mucharzem.
Przy drodze krajowej 28, Wadowice - Sucha Beskidzka

3,831

Odp: Zgadnij, co to jest / gdzie to jest ?

Teatr jednego aktora wink

"Nie uda się odnieść w życiu sukces, jeśli człowiek nie zaangażuje się w to całym sercem.To samo dotyczy sztuki przetrwania- ci którym udaje się wyjść z opresji, zawsze dają z siebie wszystko.Zarówno w życiu jak i w survivalu, jeżeli się łamiesz przegrywasz."Bear Grylls

Zapraszam do galerii : http://picasaweb.google.com/109029069602413014760

3,832

Odp: Zgadnij, co to jest / gdzie to jest ?

Zgadza się .
134 - sprocket73
107,5- kisiel
49 - jolanta
43,5 - baca
37,5 - Gustek
35 - Cyberniok
27,5 - nena
22 - darkheush
20,5 - Dariusz Tlałka, MF
19,5 - MK
17,5 - łysy z łysiny
15,0 - Tomrod
14 - Bisqp,
13,5 - rufi
13 -  tomkos
12,5 - harnaś wołoski
10,5 - 740715
6,5 - teksanski
6,5 - Miluś, lowell79, Klimek,
6 - Karo
5 -  Macieks,mały pikuś
4,5 - marekk500
4 - bcFan,kruwad,
3,5 - jardo, Skorpion,
2,5 - wizjoner,
1,5 - kris_61
1 - Eugeniusz Kępiński,Inga, Paweł, piotr, Staszek,
0,5 -  stary, wawri

3,833

Odp: Zgadnij, co to jest / gdzie to jest ?

teksanski napisał/a:

Teatr jednego aktora wink

nie przesadzaj... sporo osób punktuje, a ja się po prostu staram być w miarę systematyczny wink

skąd dokładnie wykonałem to zdjęcie?

https://lh3.googleusercontent.com/-Q47dv6GgByA/Vm3qK9D4siI/AAAAAAAAXkM/UavwtO0-woE/s800-Ic42/IMG_6147.JPG

3,834

Odp: Zgadnij, co to jest / gdzie to jest ?

Z zapory w Porabce

Ja mam takie https://lh3.googleusercontent.com/-JLWOQC-mFfU/UOBuucKTkyI/AAAAAAAAT_M/aXa-8xb2HrU/s1024-Ic42/kiczera%25252028%252520XII%25252012-80.jpg

Ostatnio edytowany przez kisiel (2015-12-14 08:48:08)

"...nigdy nie mówię nigdy..."
https://www.facebook.com/andrzejkisiel1974

3,835

Odp: Zgadnij, co to jest / gdzie to jest ?

oczywiście smile

134 - sprocket73
108,5- kisiel
49 - jolanta
43,5 - baca
37,5 - Gustek
35 - Cyberniok
27,5 - nena
22 - darkheush
20,5 - Dariusz Tlałka, MF
19,5 - MK
17,5 - łysy z łysiny
15,0 - Tomrod
14 - Bisqp,
13,5 - rufi
13 -  tomkos
12,5 - harnaś wołoski
10,5 - 740715
6,5 - teksanski
6,5 - Miluś, lowell79, Klimek,
6 - Karo
5 -  Macieks,mały pikuś
4,5 - marekk500
4 - bcFan,kruwad,
3,5 - jardo, Skorpion,
2,5 - wizjoner,
1,5 - kris_61
1 - Eugeniusz Kępiński,Inga, Paweł, piotr, Staszek,
0,5 -  stary, wawri

3,836

Odp: Zgadnij, co to jest / gdzie to jest ?

Sprocket  i Kisiel powinni grac w swojej lidze 2 osobowej wink

"Nie uda się odnieść w życiu sukces, jeśli człowiek nie zaangażuje się w to całym sercem.To samo dotyczy sztuki przetrwania- ci którym udaje się wyjść z opresji, zawsze dają z siebie wszystko.Zarówno w życiu jak i w survivalu, jeżeli się łamiesz przegrywasz."Bear Grylls

Zapraszam do galerii : http://picasaweb.google.com/109029069602413014760

3,837

Odp: Zgadnij, co to jest / gdzie to jest ?

gdzie zrobiłem to zdjęcie?

https://lh3.googleusercontent.com/-HPYO5Xm9T7U/Viu8wRKUquI/AAAAAAAAoJg/_uvQyd2jTwA/s1024-Ic42/zagadka-3.jpg

"...nigdy nie mówię nigdy..."
https://www.facebook.com/andrzejkisiel1974

3,838

Odp: Zgadnij, co to jest / gdzie to jest ?

Przełęcz Targanicka?

3,839

Odp: Zgadnij, co to jest / gdzie to jest ?

134 - sprocket73
108,5- kisiel
49 - jolanta
43,5 - baca
37,5 - Gustek
35 - Cyberniok
27,5 - nena
22 - darkheush
20,5 - Dariusz Tlałka, MF
19,5 - MK
17,5 - łysy z łysiny
15,0 - Tomrod
14 - Bisqp,
13,5 - rufi
13 -  tomkos
12,5 - harnaś wołoski
10,5 - 740715
6,5 - teksanski
6,5 - Miluś, lowell79, Klimek,
6 - Karo
5 -  Macieks,mały pikuś
4,5 - marekk500, Skorpion,
4 - bcFan,kruwad,
3,5 - jardo,
2,5 - wizjoner,
1,5 - kris_61
1 - Eugeniusz Kępiński,Inga, Paweł, piotr, Staszek,
0,5 -  stary, wawri

"...nigdy nie mówię nigdy..."
https://www.facebook.com/andrzejkisiel1974

3,840

Odp: Zgadnij, co to jest / gdzie to jest ?

Kto wie co to za miejsce smile
http://www.beskidmaly.pl/pun/extensions/hcs_image_uploader/uploads/40000/4000/44353/thumb/p1a6jjhd6110dm1tg07gt8h412u01.jpg

3,841

Odp: Zgadnij, co to jest / gdzie to jest ?

Łodygowice, czerwony szlak na Czupel?

"...nigdy nie mówię nigdy..."
https://www.facebook.com/andrzejkisiel1974

3,842

Odp: Zgadnij, co to jest / gdzie to jest ?

Szybko poszło wink

134 - sprocket73
109,5- kisiel
49 - jolanta
43,5 - baca
37,5 - Gustek
35 - Cyberniok
27,5 - nena
22 - darkheush
20,5 - Dariusz Tlałka, MF
19,5 - MK
17,5 - łysy z łysiny
15,0 - Tomrod
14 - Bisqp,
13,5 - rufi
13 -  tomkos
12,5 - harnaś wołoski
10,5 - 740715
6,5 - teksanski
6,5 - Miluś, lowell79, Klimek,
6 - Karo
5 -  Macieks,mały pikuś
4,5 - marekk500, Skorpion,
4 - bcFan,kruwad,
3,5 - jardo,
2,5 - wizjoner,
1,5 - kris_61
1 - Eugeniusz Kępiński,Inga, Paweł, piotr, Staszek,
0,5 -  stary, wawri

3,843

Odp: Zgadnij, co to jest / gdzie to jest ?

co to za szczyt?

https://lh3.googleusercontent.com/-zZRWDIX4Xjk/VnE7xFkW6ZI/AAAAAAAAoQg/h2zx6C_-2VE/s1280-Ic42/IMAG0017.jpg

"...nigdy nie mówię nigdy..."
https://www.facebook.com/andrzejkisiel1974

3,844

Odp: Zgadnij, co to jest / gdzie to jest ?

Bujakowski Groń?

3,845

Odp: Zgadnij, co to jest / gdzie to jest ?

nie sad

"...nigdy nie mówię nigdy..."
https://www.facebook.com/andrzejkisiel1974

3,846

Odp: Zgadnij, co to jest / gdzie to jest ?

na wprost pośrodku Złota Góra i Porębski Groń ?

EDIT: tzn. widać chyba tylko Złotą Górę, bo Porębski jest schowany za nią wink

Ostatnio edytowany przez sprocket73 (2015-12-16 17:09:25)

3,847

Odp: Zgadnij, co to jest / gdzie to jest ?

oczywiście chodzi mi o szczyt na pierwszym planie smile

135 - sprocket73
109,5- kisiel
49 - jolanta
43,5 - baca
37,5 - Gustek
35 - Cyberniok
27,5 - nena
22 - darkheush
20,5 - Dariusz Tlałka, MF
19,5 - MK
17,5 - łysy z łysiny
15,0 - Tomrod
14 - Bisqp,
13,5 - rufi
13 -  tomkos
12,5 - harnaś wołoski
10,5 - 740715
6,5 - teksanski
6,5 - Miluś, lowell79, Klimek,
6 - Karo
5 -  Macieks,mały pikuś
4,5 - marekk500, Skorpion,
4 - bcFan,kruwad,
3,5 - jardo,
2,5 - wizjoner,
1,5 - kris_61
1 - Eugeniusz Kępiński,Inga, Paweł, piotr, Staszek,
0,5 -  stary, wawri

"...nigdy nie mówię nigdy..."
https://www.facebook.com/andrzejkisiel1974

3,848

Odp: Zgadnij, co to jest / gdzie to jest ?

Proszę podać nazwę widocznego na zdjęciu szczytu, przez którego wierzchołek nie przechodzi żaden szlak turystyczny.

https://lh3.googleusercontent.com/-iMgQcs7LBMY/VnHlv7ZUrsI/AAAAAAAAXlU/-UTPPpxsokg/s800-Ic42/IMG_5515.JPG

3,849

Odp: Zgadnij, co to jest / gdzie to jest ?

A strzele sobie snozka?

Ostatnio edytowany przez kisiel (2015-12-17 01:15:32)

"...nigdy nie mówię nigdy..."
https://www.facebook.com/andrzejkisiel1974

3,850

Odp: Zgadnij, co to jest / gdzie to jest ?

Rogacz