Odp: Zgadnij, co to jest / gdzie to jest ?
co to za góra, ta wyższa, na drugim planie
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Strony Poprzednia 1 … 152 153 154 155 156 … 311 Następna
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
co to za góra, ta wyższa, na drugim planie
Gancarz nad Kaczyną , widok z Rzyk Jagódek
Tak, to Gancarz, jednak miejsce zrobienia zdjęcia dość dalekie od Rzyk Jagódek - zaznaczone strzałką, na bezszlakowej ścieżce na podejściu pod Potrójną.

Oczywiście uznaję, bo pytałem tylko o górę, a nie miejsce wykonania zdjęcia ![]()
133 - sprocket73
107,5- kisiel
49 - jolanta
43,5 - baca
37,5 - Gustek
35 - Cyberniok
27,5 - nena
22 - darkheush
20,5 - Dariusz Tlałka, MF
19,5 - MK
17,5 - łysy z łysiny
15,0 - Tomrod
14 - Bisqp,
13,5 - rufi
13 - tomkos
12,5 - harnaś wołoski
10,5 - 740715
6,5 - teksanski
6,5 - Miluś, lowell79, Klimek,
6 - Karo
5 - Macieks,mały pikuś
4,5 - marekk500
4 - bcFan,kruwad,
3,5 - jardo, Skorpion,
2,5 - wizjoner,
1,5 - kris_61
1 - Eugeniusz Kępiński,Inga, Paweł, piotr, Staszek,
0,5 - stary, wawri
Stacja benzynowa w ......?
Administracyjnie Jaszczurowa na granicy z Mucharzem.
Przy drodze krajowej 28, Wadowice - Sucha Beskidzka
Teatr jednego aktora ![]()
Zgadza się .
134 - sprocket73
107,5- kisiel
49 - jolanta
43,5 - baca
37,5 - Gustek
35 - Cyberniok
27,5 - nena
22 - darkheush
20,5 - Dariusz Tlałka, MF
19,5 - MK
17,5 - łysy z łysiny
15,0 - Tomrod
14 - Bisqp,
13,5 - rufi
13 - tomkos
12,5 - harnaś wołoski
10,5 - 740715
6,5 - teksanski
6,5 - Miluś, lowell79, Klimek,
6 - Karo
5 - Macieks,mały pikuś
4,5 - marekk500
4 - bcFan,kruwad,
3,5 - jardo, Skorpion,
2,5 - wizjoner,
1,5 - kris_61
1 - Eugeniusz Kępiński,Inga, Paweł, piotr, Staszek,
0,5 - stary, wawri
Teatr jednego aktora
nie przesadzaj... sporo osób punktuje, a ja się po prostu staram być w miarę systematyczny ![]()
skąd dokładnie wykonałem to zdjęcie?
Z zapory w Porabce
Ja mam takie 
Ostatnio edytowany przez kisiel (2015-12-14 08:48:08)
oczywiście ![]()
134 - sprocket73
108,5- kisiel
49 - jolanta
43,5 - baca
37,5 - Gustek
35 - Cyberniok
27,5 - nena
22 - darkheush
20,5 - Dariusz Tlałka, MF
19,5 - MK
17,5 - łysy z łysiny
15,0 - Tomrod
14 - Bisqp,
13,5 - rufi
13 - tomkos
12,5 - harnaś wołoski
10,5 - 740715
6,5 - teksanski
6,5 - Miluś, lowell79, Klimek,
6 - Karo
5 - Macieks,mały pikuś
4,5 - marekk500
4 - bcFan,kruwad,
3,5 - jardo, Skorpion,
2,5 - wizjoner,
1,5 - kris_61
1 - Eugeniusz Kępiński,Inga, Paweł, piotr, Staszek,
0,5 - stary, wawri
Sprocket i Kisiel powinni grac w swojej lidze 2 osobowej ![]()
Przełęcz Targanicka?
134 - sprocket73
108,5- kisiel
49 - jolanta
43,5 - baca
37,5 - Gustek
35 - Cyberniok
27,5 - nena
22 - darkheush
20,5 - Dariusz Tlałka, MF
19,5 - MK
17,5 - łysy z łysiny
15,0 - Tomrod
14 - Bisqp,
13,5 - rufi
13 - tomkos
12,5 - harnaś wołoski
10,5 - 740715
6,5 - teksanski
6,5 - Miluś, lowell79, Klimek,
6 - Karo
5 - Macieks,mały pikuś
4,5 - marekk500, Skorpion,
4 - bcFan,kruwad,
3,5 - jardo,
2,5 - wizjoner,
1,5 - kris_61
1 - Eugeniusz Kępiński,Inga, Paweł, piotr, Staszek,
0,5 - stary, wawri
Kto wie co to za miejsce ![]()
![]()
Łodygowice, czerwony szlak na Czupel?
Szybko poszło ![]()
134 - sprocket73
109,5- kisiel
49 - jolanta
43,5 - baca
37,5 - Gustek
35 - Cyberniok
27,5 - nena
22 - darkheush
20,5 - Dariusz Tlałka, MF
19,5 - MK
17,5 - łysy z łysiny
15,0 - Tomrod
14 - Bisqp,
13,5 - rufi
13 - tomkos
12,5 - harnaś wołoski
10,5 - 740715
6,5 - teksanski
6,5 - Miluś, lowell79, Klimek,
6 - Karo
5 - Macieks,mały pikuś
4,5 - marekk500, Skorpion,
4 - bcFan,kruwad,
3,5 - jardo,
2,5 - wizjoner,
1,5 - kris_61
1 - Eugeniusz Kępiński,Inga, Paweł, piotr, Staszek,
0,5 - stary, wawri
Bujakowski Groń?
nie ![]()
na wprost pośrodku Złota Góra i Porębski Groń ?
EDIT: tzn. widać chyba tylko Złotą Górę, bo Porębski jest schowany za nią ![]()
Ostatnio edytowany przez sprocket73 (2015-12-16 17:09:25)
oczywiście chodzi mi o szczyt na pierwszym planie
135 - sprocket73
109,5- kisiel
49 - jolanta
43,5 - baca
37,5 - Gustek
35 - Cyberniok
27,5 - nena
22 - darkheush
20,5 - Dariusz Tlałka, MF
19,5 - MK
17,5 - łysy z łysiny
15,0 - Tomrod
14 - Bisqp,
13,5 - rufi
13 - tomkos
12,5 - harnaś wołoski
10,5 - 740715
6,5 - teksanski
6,5 - Miluś, lowell79, Klimek,
6 - Karo
5 - Macieks,mały pikuś
4,5 - marekk500, Skorpion,
4 - bcFan,kruwad,
3,5 - jardo,
2,5 - wizjoner,
1,5 - kris_61
1 - Eugeniusz Kępiński,Inga, Paweł, piotr, Staszek,
0,5 - stary, wawri
Proszę podać nazwę widocznego na zdjęciu szczytu, przez którego wierzchołek nie przechodzi żaden szlak turystyczny.
A strzele sobie snozka?
Ostatnio edytowany przez kisiel (2015-12-17 01:15:32)
Rogacz
Strony Poprzednia 1 … 152 153 154 155 156 … 311 Następna
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
[ Wygenerowano w 0.110 sekund, wykonano 12 zapytań ]