Odp: Oczyszczanie ruin i akcja malowania krzyża na Jawornicy
Nie śmiać się z czapeczek;)
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Strony Poprzednia 1 … 12 13 14 15 16 17 18 Następna
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
Nie śmiać się z czapeczek;)
szymskim napisał/a:zielone czapeczki Marcina i Bacy miażdżą wszystko:)
Nasuwa mi sie jedno pytanie. Ile piwa trzeba było wypić by mieć takie czapeczki?
Piwa trzeba wypić niewiele.
Nie będę mówił ile, ale czapeczki pod krzyżem dla ochronmy się przydały. ![]()
Takie wspaniałe kucharki i kobiety mógłbym wozić codziennie
ale nie po BM.
a MK jak to MK gentleman w każdym calu
A te wspaniałe kobiety i kucharki, ehm ...
, z satysfakcją mogłyby jeździć łunochodem z takimi gentlemanami jak MK po BM – ie
, ale , jak je znam , to pewnie chciałyby po nim wspólnie powędrować
, co mam nadzieję, uda się nam kiedyś zrealizować ![]()
szymskim napisał/a:zielone czapeczki Marcina i Bacy miażdżą wszystko:)
Nasuwa mi sie jedno pytanie. Ile piwa trzeba było wypić by mieć takie czapeczki?
no ba
I znów krótka notatka o akcji z 9 października na andrychow.pl ![]()
Tylko na Boga dlaczego ktoś (admin strony) wybrał moje najgorsze zdjęcie??? ![]()
no to musisz napisać Darku do Jarka Skupnia, który tą stronę pilotuje
Takie tam moje próby ![]()
http://jalbum.net/browse/user/album/778561/
no no Angi
Nena odezwij się bo poprawiam tekst co mi Daro podesłał Jest tam kilka poprawek
No...... Fotki przecudnej urody ![]()
Takie tam moje próby
Angi ![]()
Muszę przejść u Ciebie przeszkolenie. Zdjęcia piękne, nie rozmyte tematycznie, piękno BM! ![]()
W temacie Jawornica - ująłeś Jawornicę, Trójkątną i Gibasy. Super!
Ja nie umię jeszcze wstawiać zdjęć (brak czasu na naukę) a co dopiero publiczny katalog!.
P.s.
Marku wysyłka do Ciebie wychodzi z Kęt w poniedziałek. Będziesz ją miał we wtorek
(nie odbierasz telefonu więc tą drogą).
angi prześliczny jesienny album ![]()
Bardzo udany album ![]()
albumik klasyka, a ten krzyż wymalowany przez nas robi wrażenie co nie
A może w Gościu Niedzielnym?;)
no i wygadałeś, dzisiaj dostałem ksero z gazetki kościelnej św. Macieja z Andrychowa "Źródło spod Pańskiej Góry" gdzie na str 4 piszą o naszej akcji. I co ty na to
Ostatnio edytowany przez baca (2010-10-18 20:26:49)
Na dowód tego, co mówi baca, proszę ![]()
Nie bić za jakość ![]()
Super że o waszych dokonaniach pisze w prasie
bo o moich to już jest w nadmiarze ![]()
Prawdziwi obrońcy ![]()
Darkheush - czy to zdjęcie wykonano przed I Wojną Światową? ![]()
Zdaje się, ze to tylko wybrańcy są na tej fotce ![]()
Na prośbę MK rzecznik zamieszcza następującą informację. ![]()
"W Andrychowie, w kościele w rynku 15 lutego 2010r. odbyła się msza święta poświęcona zmarłym pod Babią Górą . PTTK-owcy z Wadowic i PTTK Chałupy z Andrychowa udali się
po mszy na szczyt Jawornicy pod krzyż, by przy udziale wnuczki z rodziny Frysiów nadać imię szlaku żółtego biegnącego z przełęczy Bukowskiej przez Jawornicę do Rzyk Praciaków.
Szlak został nazwany imieniem rodziny Frysiów.
Na zdjęciu wnuczka po zamocowaniu tablicy pamiątkowej.
Na zdjęciu grupowym, wnuczka czwarta z prawej strony, a w środku pod krzyżem prezes PTTK Wadowice p. Dionizy Szczygielski."
Ostatnio edytowany przez jolanta (2010-10-21 12:35:35)
Zimą, a dokładnie w lutym tego roku rozpoczęła się moja przygoda z Jawornicą i krzyżem tam umieszczonym. Po raz pierwszy wyszedłem 14 lutego by przewiercić otwory pod tablicę upamiętniającą i nadającą nazwę szlaku im. Rodziny Frysiów. Tego właśnie dnia poznałem naszego wspaniałego Marcina Musiała (właśnie pod krzyżem), gdzie wymieniliśmy poglądy i tu podkreślam uzyskałem jedno z większych wsparć tego co robię! Następnego dnia w mrozie i śnieżycy, przy gościach i zniczach zawiesiliśmy tablicę. Prezes PTTK opowiedział całą historię zdarzenia po którym na pamiątkę został wzniesiony krzyż.
Wtedy jeszcze nie wiedziałem, że Jawornica z krzyżem i schronem PTT przyniesie mi tyle satysfakcji gdzie poznałem tylu wartościowych ludzi i że będą to jedne z najpiękniejszych dni spędzonych w BM. ![]()
ufok83 napisał/a:A może w Gościu Niedzielnym?;)
no i wygadałeś, dzisiaj dostałem ksero z gazetki kościelnej św. Macieja z Andrychowa "Źródło spod Pańskiej Góry" gdzie na str 4 piszą o naszej akcji. I co ty na to
Co jak co ale w życiu nie myślałem ze bede w gazecie kościelnej. ![]()
Wysłałem tekst do czasopisma górskiego Na Szlaku
Taką dostałem odpowiedź
Dziękuję za tekst, nadaje się jak najbardziej. Powinien pójść w
grudniu, bo nr 11 już zamknięty. Będę tylko musiał skrócić o wykazy na końcu.
nieźle no nie
aleście nabroili ![]()
teraz wszyscy będą się pchac na Jawornicę coby aby żeby byc na 1 stronie w jakiejś gazecie ![]()
Wysłałem tekst do czasopisma górskiego Na Szlaku
Baca może byś ten sam artykuł spróbował zamieścić w innej górskiej gazecie np.:
npm Magazyn turystyki Górskiej czasami są tam relacje z BM ![]()
Strony Poprzednia 1 … 12 13 14 15 16 17 18 Następna
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
[ Wygenerowano w 0.034 sekund, wykonano 13 zapytań ]