Temat: Wirtualne panoramy

Ja może krótko, o mojej nowej pasji - panoramach sferyczny, już niebawem pojawią się one w  naszym serwisie. A to małą zapowiedź, która i tak już parę osób widziało wink

http://www.beskidmaly.pl/wirtualny/jaworpan_out.html

2

Odp: Wirtualne panoramy

no super panie prezesie smile
co prawda nie wiem dlaczemu panorama mi się nie do końca otwiera... ale nawet jak zamazana była to moje dziecko od razu poznało że to Trójkątna jest smile

"Góry upajają. Człowiek uzależniony od nich jest nie do wyleczenia. Można pokonać alkoholizm, narkomanię, słabość do leków. Fascynacji górami nie można" Edmund Hillary

3

Odp: Wirtualne panoramy

Nad jakością się popracuje wink

4

Odp: Wirtualne panoramy

no mi się pięknie wyświetla i obraca w kółeczko big_smile. Pięknie Ci to wyszło lowell79 ! Czy można zamówić panoramkę z Leskowca ??? big_smile

"Tak jak zawsze, kiedy zdarza mi się widzieć coś niebywałego, żałowałem, że nie ma ze mną miłych sercu ludzi, żeby mogli oni też swoje zatroskane oczy widokiem czystym uradować i przemyć, zasługują przecież na to nie mniej niż ja, albo bardziej"  /E. Stachura/

5

Odp: Wirtualne panoramy

Jeśli będę na Leskowcu to na pewno takową zrobię wink

6

Odp: Wirtualne panoramy

no fajna sprawa. Szkoda, że słoneczko zniszczylo panoramkę na południe ale pewnie jeszcze nie jeden raz będziesz na Potrójnej to zrobisz kolejną panoramkę. Nic tylko czekać

----------------------------------------
Największą ozdobą naszego Beskidu [...] są jego urocze doliny. Wprawdzie dawno już straciły one charakter pierwotności i dzikości, [...] ale mimo wszystko nie są pozbawione swoistego wdzięku, chociaż wszędzie już widoczne są ślady rąk ludzkich.
- Jan Galicz

7

Odp: Wirtualne panoramy

Baco to była pierwsza moja próba, więc na pewno jeśli pogoda pozwoli to już na zlocie będzie szansa na poprawę wink

8

Odp: Wirtualne panoramy

Bardzo ładnie. A z Everestu można też zamówić? tongue

"Because it's there" (G. Mallory)
Moje galerie: https://get.google.com/albumarchive/105 … source=pwa

9

Odp: Wirtualne panoramy

Dzisiaj załadowało mi się bez problemu smile Fajnie było oglądnąć Trójkątną big_smile

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

10

Odp: Wirtualne panoramy

lowell79 napisał/a:

Jeśli będę na Leskowcu to na pewno takową zrobię wink

to Ty jeszcze nie byłeś lowell79 ? big_smile wink ???

"Tak jak zawsze, kiedy zdarza mi się widzieć coś niebywałego, żałowałem, że nie ma ze mną miłych sercu ludzi, żeby mogli oni też swoje zatroskane oczy widokiem czystym uradować i przemyć, zasługują przecież na to nie mniej niż ja, albo bardziej"  /E. Stachura/

11

Odp: Wirtualne panoramy

Rewelacyjna sprawa ta no yyyy no yyy aaa panorama sferyczna ino ja juz nią kręce  bo zaczyna mi być niedobrze. tongue

Ostatnio edytowany przez ufok83 (2010-11-16 23:06:10)

12

Odp: Wirtualne panoramy

Tak na dobry początek chciałem Was zaprosić na wirtualny spacer niebieskim szlakiem z Przełęczy Przegibek na Magurkę Wilkowicką

http://www.beskidmaly.pl/wirtualny/magurka1.php

Lub łodwrotnie wink

http://www.beskidmaly.pl/wirtualny/magurka18back.php

13

Odp: Wirtualne panoramy

WOW !! Ale jazda, już mi się w głowie kręci big_smile Super Panie Aminie, po prostu rewelacja !!

14

Odp: Wirtualne panoramy

super sprawa admin Kawał ale to kawał pracy

----------------------------------------
Największą ozdobą naszego Beskidu [...] są jego urocze doliny. Wprawdzie dawno już straciły one charakter pierwotności i dzikości, [...] ale mimo wszystko nie są pozbawione swoistego wdzięku, chociaż wszędzie już widoczne są ślady rąk ludzkich.
- Jan Galicz

15

Odp: Wirtualne panoramy

Nowa odsłona wirtualnej wycieczki na Magurkę, miłej zabawy

http://www.beskidmaly.pl/przegibe-magurka-wirtualny.php

16

Odp: Wirtualne panoramy

Właściwie to po obejrzeniu tych panoram już nie musi się tam iść tongue

Ostatnio edytowany przez piotr (2010-12-06 12:03:22)

"Because it's there" (G. Mallory)
Moje galerie: https://get.google.com/albumarchive/105 … source=pwa

17

Odp: Wirtualne panoramy

piotr napisał/a:

Właściwie to po obejrzeniu tych panoram już nie musi się tam iść tongue

właściwie to po obejrzeniu tych panoram to dopiero chce się tam iść tongue

18

Odp: Wirtualne panoramy

Wirtualne Panoramy Beskidu Małego będą nieaktywne do odwołania (a konkretnie do momentu zakupienia oprogramowania, okres próbny się skończył)

19

Odp: Wirtualne panoramy

no program fajny ale kosztuje pewnie wink

----------------------------------------
Największą ozdobą naszego Beskidu [...] są jego urocze doliny. Wprawdzie dawno już straciły one charakter pierwotności i dzikości, [...] ale mimo wszystko nie są pozbawione swoistego wdzięku, chociaż wszędzie już widoczne są ślady rąk ludzkich.
- Jan Galicz

20

Odp: Wirtualne panoramy

to zależy jak na to się popatrzy. Około 70 euro.