Odp: Zimowy zlot forum Beskidu Małego 19 - 20 luty 2011
Brombella Będziesz w sobotę na PKP-ie ?
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Strony Poprzednia 1 2 3 4
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
Brombella Będziesz w sobotę na PKP-ie ?
@Akall, wleczemy ze sobą pierdziworek, ognistą wodę i stopery, bo Ufok chrapie
a żarcie?!?!?! przecie muszę coś żreć!!! czy mam żyć chwilą i widokami? ![]()
a, i chyba jeszcze nie słyszałaś jak chrapie koleś z przestawioną przegrodą nosową ![]()
Ostatnio edytowany przez Akall (2011-02-16 21:47:38)
Brombella napisał/a:@Akall, wleczemy ze sobą pierdziworek, ognistą wodę i stopery, bo Ufok chrapie
a żarcie?!?!?! przecie muszę coś żreć!!! czy mam żyć chwilą i widokami?
Alkohol ma dość dużo kalorii... ;-)
Dobra, a ja robię konkurencję do trasy Darka: wyjazd o 9:00 z dworca autobusowego, autobusem w kierunku Czernichowa do Międzybrodzia Bialskiego, trasa bez zmian.
Karimata z tego co wiem nie będzie potrzebna więc mile widziana większa ilość piwa. Proponuję też by każdy zabrał kiełbasę bo może udało by sie zrobić jakieś ognisko. P.S Bromba pogadamy se na zlocie pieronico!!!
![]()
a my (czyli ja i spółka) zasuwać będziem lightową trasą od Rogacza w górę ... a kiedy? jak się wyrobimy ![]()
Co tu tak cicho??? Za kilka godzin się widzimy
Fakt nie wszyscy to zapamiętają ![]()
Cicho bo już chyba wszyscy w drodze
No prawie ....
Grupa Ufoka dzisiaj w drodze na zlot pod Hrobaczą Łąką ![]()
Wspaniała grupa, ciekawe osobowości, nie trzeba jeść, bo brzuch pęka ze śmiechu.
Co kawałek przystanek by
ugasić pragnienie ![]()
Żal było się rozstawać na szczycie Hrobaczej Łąki.
Jeszcze mają kawał drogi ![]()
Ostatnio edytowany przez MK (2011-02-19 20:50:43)
Miło zobaczyć znajome twarzyczki
, a darkheush bez rekwizytu ?
I widzę, że śniegiem bardziej poprószyło niż w dolince, więc znowu bajkowe klimaty ![]()
Ufok coś taki poważnie zUy ...
![]()
Cicho bo już chyba wszyscy w drodze
No prawie ....
Prawie...:(
Ordynarny spam.
Strony Poprzednia 1 2 3 4
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
[ Wygenerowano w 0.025 sekund, wykonano 11 zapytań ]