Odp: Zgadnij, co to jest / gdzie to jest ?
Brawo Wawri
Jest to Chrobacza Łąką z Sokołówki
Odgadłeś więc podzielę was, ale niech sprockert zada kolejną zagadkę bo był pierwszy na tropie
34,5 pkt - sprocket73
20,5 pkt - baca
17,5 pkt - Dariusz Tlałka
10,5 pkt - jolanta
8,5 pkt - darkheush
7,5 pkt - harnaś wołoski
6 pkt - kisiel
5,5 pkt - MK, nena
2,5 pkt - MF, jardo
2 pkt - Gustek
1 pkt - teksanski, Inga, kruwad, bajka
0,5 pkt - kris_61, stary, lowell79, marekk500, Wawri
Ostatnio edytowany przez baca (2012-07-05 18:27:57)
Największą ozdobą naszego Beskidu [...] są jego urocze doliny. Wprawdzie dawno już straciły one charakter pierwotności i dzikości, [...] ale mimo wszystko nie są pozbawione swoistego wdzięku, chociaż wszędzie już widoczne są ślady rąk ludzkich.
- Jan Galicz

