Temat: Delikatny wpi#$%ol od Królowej

Jakiś tydzień temu zgadałem się z Ujkiem. Miała być ponoć Trójkątna, ale stanęło na Babiej. Na dodatek Babjuszka kusiła mnie odświeżeniem znajomości z Marolem. No i tak zostało.

Jadąc na audiencję u Królowej Beskidów nie spodziewałem się jakiś szczególnych łask. Jednak zważywszy, że mnie u Miłościwie Nam Panującej Pani nie było ponad dwa lata, myślałem, że potraktuje mnie jakoś litościwie. Ale wiecie - kobieta wredną jest wink Zaatakowaliśmy z Zawoi Markowej...

...bardzo drony deszcz...

...drobny deszcz...

...Akademik w deszczu (napierdalało po łańcuchach jak podczas powodzi w '97)...

...na szczycie (o dziwo) nie wiało (ale zaczęło lać) tongue

... i schodząc do Markowej zaświeciło słońce - nosz kur#a!!!

Jednak wypad uważam za udany - z prostej przyczyny - czuję w nogach smile

Kilka zdjęć po kliku w obrazek:

https://lh3.googleusercontent.com/-ARkescLF7NE/UCfazVOCnEI/AAAAAAAACZs/OKPLZgyXDmU/s800/DSCN6768.JPG

Ostatnio edytowany przez darkheush (2012-08-12 20:30:12)

"Picie wódki, to jest wprowadzanie elementu baśniowego do rzeczywistości."
Jan Himilsbach

2

Odp: Delikatny wpi#$%ol od Królowej

Babia w deszczu i mgle i Babia w słońcu jednakowo potrafią zadziwić, jak to kobiety ...  cool tongue big_smile

Ta fotka jest magiczna smile

https://lh5.googleusercontent.com/-MnTUc7_NsbI/UCfad5FucDI/AAAAAAAACXg/s5cf66_5HeA/s640/DSCN6748.JPG

"Tak jak zawsze, kiedy zdarza mi się widzieć coś niebywałego, żałowałem, że nie ma ze mną miłych sercu ludzi, żeby mogli oni też swoje zatroskane oczy widokiem czystym uradować i przemyć, zasługują przecież na to nie mniej niż ja, albo bardziej"  /E. Stachura/

3

Odp: Delikatny wpi#$%ol od Królowej

&^*x#$%@&!!!  roll

"Because it's there" (G. Mallory)
Moje galerie: https://get.google.com/albumarchive/105 … source=pwa

4

Odp: Delikatny wpi#$%ol od Królowej

piotr napisał/a:

&^*x#$%@&!!!  roll


Piotr - co ta za alfabet? Jakoś doczytać się nie mogę.  tongue  Oj ten darkheush na tej Bajbuszce nawyrabiał.  lol

http://szlakiibezdroza.blogspot.com/  - wszystko na czasie .

5

Odp: Delikatny wpi#$%ol od Królowej

kris_61 napisał/a:

Piotr - co ta za alfabet? Jakoś doczytać się nie mogę.

Klawiatura mi nawaliła, jak to czytałem hehe  tongue A dowcip Dziadka jak zawsze cięty wink

"Because it's there" (G. Mallory)
Moje galerie: https://get.google.com/albumarchive/105 … source=pwa

6

Odp: Delikatny wpi#$%ol od Królowej

^^^
A tak przy okazji zapytam Was - jako fachowców tej okolicy lol Czy istnieje jakieś inne przejście na Markowe Szczawiny z Markowej oprócz tego zielonego szlaku? Już kilka krotnie musiałem wchodzić nim i schodzić na Markową tą samą drogą neutral

http://szlakiibezdroza.blogspot.com/  - wszystko na czasie .

7

Odp: Delikatny wpi#$%ol od Królowej

Można z Markowej przejść niebieskim do Czatoży (ok 1h), następnie żółtym na Żywieckie Rozstaje (ok 1.20h) i czerwonym przez Halę Czarną do Markowych (ok 1h). Taki był wstępny plan powrotu, ale w tę pogodę to było bez sensu.

"Picie wódki, to jest wprowadzanie elementu baśniowego do rzeczywistości."
Jan Himilsbach

8

Odp: Delikatny wpi#$%ol od Królowej

Dzięki darkheush  smile  Trzeba to przemyśleć. Może coś z tego wyjdzie wink

http://szlakiibezdroza.blogspot.com/  - wszystko na czasie .

9

Odp: Delikatny wpi#$%ol od Królowej

No to Babia dała czadu  smile 
Ja w niedzielę jeszcze boczki nad morzem smażyłem  tongue  big_smile  big_smile  big_smile

-----------------------------------------------------
http://picasaweb.google.pl/marekk500
http://picasaweb.google.pl/marekk500cd

10

Odp: Delikatny wpi#$%ol od Królowej

marekk500 napisał/a:

No to Babia dała czadu  smile

Czadu??? Znając Jej Królewską Wysokość od lat spodziewałem się lepszego łomotu big_smile

"Picie wódki, to jest wprowadzanie elementu baśniowego do rzeczywistości."
Jan Himilsbach

11

Odp: Delikatny wpi#$%ol od Królowej

kris_61 napisał/a:

Trzeba to przemyśleć.

Myśl, Krzysiu, myśl. Z Hali Czarnej jest jeden z najładniejszych widoków na Królową wink

"Picie wódki, to jest wprowadzanie elementu baśniowego do rzeczywistości."
Jan Himilsbach

12

Odp: Delikatny wpi#$%ol od Królowej

ty przynajmniej miałeś jakiś widok bo jak ja szedłem to widoczność na kilka metrów była Za bardzo zgrzeszyliśmy Darku i litości dla nas nie było Ach

----------------------------------------
Największą ozdobą naszego Beskidu [...] są jego urocze doliny. Wprawdzie dawno już straciły one charakter pierwotności i dzikości, [...] ale mimo wszystko nie są pozbawione swoistego wdzięku, chociaż wszędzie już widoczne są ślady rąk ludzkich.
- Jan Galicz

13

Odp: Delikatny wpi#$%ol od Królowej

baca napisał/a:

ty przynajmniej miałeś jakiś widok(...) Za bardzo zgrzeszyliśmy Darku i litości dla nas nie było Ach

No to wyszło, kto bardziej sobie u Miłościwej Pani nagrabił. Choć to też poddałbym polemice tongue

Ostatnio edytowany przez darkheush (2012-08-16 23:10:54)

"Picie wódki, to jest wprowadzanie elementu baśniowego do rzeczywistości."
Jan Himilsbach

14

Odp: Delikatny wpi#$%ol od Królowej

A myśmy mieli w niedzielę widoki przednie na królową smile  machaliśmy Wam tongue nie widzieliście nas? big_smile
https://lh5.googleusercontent.com/-eXvr8E0YU9o/UC1NthEJMTI/AAAAAAAADTk/rXtX787jlHE/s640/%25C5%2582ysina%2520zamczysko%2520192.jpg

Ostatnio edytowany przez jardo (2012-08-17 08:15:57)

15

Odp: Delikatny wpi#$%ol od Królowej

Nie było Was widać. Niestety. A tabletek od Keraja nie wziąłem tongue

Ostatnio edytowany przez darkheush (2012-08-18 11:08:43)

"Picie wódki, to jest wprowadzanie elementu baśniowego do rzeczywistości."
Jan Himilsbach

16

Odp: Delikatny wpi#$%ol od Królowej

darkheush napisał/a:

No to wyszło, kto bardziej sobie u Miłościwej Pani nagrabił. Choć to też poddałbym polemice tongue

Ogólnie rzec ujmując , to jakieś ziarenko prawdy w tym Darku jest

----------------------------------------
Największą ozdobą naszego Beskidu [...] są jego urocze doliny. Wprawdzie dawno już straciły one charakter pierwotności i dzikości, [...] ale mimo wszystko nie są pozbawione swoistego wdzięku, chociaż wszędzie już widoczne są ślady rąk ludzkich.
- Jan Galicz