1

Temat: "Trójkątna trzy po trzy czyli śladami [b]Dziadziunia darkheush`a"

Wybraliśmy się dziś z Djinnem w Beskid Mały w pasmo Trójkątnej... pfu tj. Potrójnej... big_smile Aby sprawdzić czy tam jest już jesień. Co zobaczyliśmy....
Jesień nadchodzi wielkimi krokami smile
Na razie coś dla duszy bo jeszcze nie ogarniam tej kuwety....
Jesiennie było, sentymentalnie było, kolorowo było, Chatkowo było...


http://img842.imageshack.us/img842/2874/dsc0156n.jpg

Ostatnio edytowany przez angi (2010-10-03 21:36:46)

"W niedomkniętym oknie noc
Podpatruje twoje sny,
W niedomkniętym oknie noc,
Siedzę, patrzę jak ty śpisz... "

2

Odp: "Trójkątna trzy po trzy czyli śladami [b]Dziadziunia darkheush`a"

piękna fota smile czekam na kolejne wink

"Tak jak zawsze, kiedy zdarza mi się widzieć coś niebywałego, żałowałem, że nie ma ze mną miłych sercu ludzi, żeby mogli oni też swoje zatroskane oczy widokiem czystym uradować i przemyć, zasługują przecież na to nie mniej niż ja, albo bardziej"  /E. Stachura/

3

Odp: "Trójkątna trzy po trzy czyli śladami [b]Dziadziunia darkheush`a"

Oj było ... i jesiennie, i chatkowo i kolorowo !!

Pozazdrościliśmy Darkheushowi jego ostatniej wyprawy, ale coś czuję, że jak w końcu ogarniemy te zdjęcia i je opublikujemy, to ktoś będzie nam zazdrościć .. pogody big_smile SMS podziałał i pogoda była pikna, a co !!

Na początek jedna drobna fotka, na szybko zrzucona z aparatu ......

http://lh6.ggpht.com/_vdI8QLKW7Ew/TKjmgcv0y6I/AAAAAAAAnO8/P7TTUs5DCZk/s912/IMG_3218.jpg


Aha, niniejszym wszem i wobec oznajmiamy, że jesień wkroczyła już w bramy naszego Beskidu Małego, jeszcze z tydzień i wszystko będzie kolorowe, póki co to na razie dają się złapać "rodzynki" jak na fotce powyżej smile

4

Odp: "Trójkątna trzy po trzy czyli śladami [b]Dziadziunia darkheush`a"

Djinn napisał/a:

Oj było ... i jesiennie, i chatkowo i kolorowo !!

Pozazdrościliśmy Darkheushowi jego ostatniej wyprawy, ale coś czuję, że jak w końcu ogarniemy te zdjęcia i je opublikujemy, to ktoś będzie nam zazdrościć ..

Buhhahahahaaaaa... prawie z krzesła spadłem big_smile
Oj tak będzie... smile W końcu szaman jezdem tongue

"W niedomkniętym oknie noc
Podpatruje twoje sny,
W niedomkniętym oknie noc,
Siedzę, patrzę jak ty śpisz... "

5

Odp: "Trójkątna trzy po trzy czyli śladami [b]Dziadziunia darkheush`a"

Djinn napisał/a:

ale coś czuję, że jak w końcu ogarniemy te zdjęcia i je opublikujemy, to ktoś będzie nam zazdrościć ..

Subtelna różnica chłopaki polega na tym, że Wy macie w Mały tysiąc pińcet sto dziewięćset kilometrów, a ja tu mieszkam tongue A nie poszedłem wczoraj w górki tylko dlatego, że ktoś się ze mną strasznie umawiał na niedzielę w pewnej sprawie i ........ nie dotrzymał słowa hmm

"Picie wódki, to jest wprowadzanie elementu baśniowego do rzeczywistości."
Jan Himilsbach

6

Odp: "Trójkątna trzy po trzy czyli śladami [b]Dziadziunia darkheush`a"

Ale sie piknie w góreckach robi smile

http://szlakiibezdroza.blogspot.com/  - wszystko na czasie .

7

Odp: "Trójkątna trzy po trzy czyli śladami [b]Dziadziunia darkheush`a"

Piękna jesień w Malym!

8

Odp: "Trójkątna trzy po trzy czyli śladami [b]Dziadziunia darkheush`a"

widzę, że góry robią się coraz bardziej kolorowe, prześliczna ta jesień big_smile

"Góry są środkiem, celem jest człowiek. Nie chodzi o to, aby wejść na szczyt, robi się to, aby stać się kimś lepszym.  "