Szczegółową mapkę znajdziesz tutaj
576 2014-09-03 13:36:31
Odp: Diabli Kamień (Diabelska Skała) (12 odpowiedzi, napisanych Ciekawe miejsca)
577 2014-09-01 06:31:10
Odp: Rezerwaty Przyrody Beskidu Małego (56 odpowiedzi, napisanych Szczyty Beskidu Małego)
Tak samo błąd na mapie compassu z kapralem
Coś już chyba o tym kapralu czytałem ![]()
578 2014-08-25 21:02:17
Odp: Szlakowskazy i tablice (256 odpowiedzi, napisanych Szlakowskazy, tabliczki, znakowania - kapownik)
pomarańczowe kółka z czarnymi kropkami oznaczają rzeczywisty przebieg szlaku. To kolejny błąd w tym obszarze nakreślony na mapach.
579 2014-08-24 09:10:55
Temat: Ewangelizacja w Beskidach czyli śmiecimy razem (7 odpowiedzi, napisanych Wydarzenia w Beskidzie Małym)
"Na najpiękniejszych beskidzkich szczytach odbywają się wyjątkowe nabożeństwa. Mają nie tylko cel ewangelizacyjny, ale i promują piękno beskidzkiej przyrody i piesze wędrówki. Nie wszystkim podoba się jednak, że zwieńczeniem mszy jest rozpuszczenie nad górami setek balonów. - To zwykłe śmiecenie - zauważył jeden z obserwatorów."

Zapraszam do lektury:
http://www.beskidzka24.pl/artykul,setki … 23982.html
Mam nadzieję, że Kościół wymyśli rozsądniejsze zwieńczenie tej plenerowej akcji. Pozostawienie po sobie śmieci, goszcząc na łonie przyrody uważam za działania karygodne a organizowanie tego na taką skalę to po prostu głupota.
Natomiast komentarze rzecznika kurii i nadleśniczego pozostawię bez komentarza, wykazują daleko posuniętą ignorancję.
580 2014-08-17 16:19:10
Odp: słupki graniczne (38 odpowiedzi, napisanych Etnografia Beskidu Małego)
Też się ucieszyłem kiedy zobaczyłem Twój...słupek ![]()
581 2014-08-17 15:52:52
Odp: słupki graniczne (38 odpowiedzi, napisanych Etnografia Beskidu Małego)

Słupek ze Skoczowa. Co może znaczyć WD?
582 2014-08-13 19:36:18
Odp: Mała Fatra, Vielki i Mały Rozsutec... Z psem. (12 odpowiedzi, napisanych Karpaty (czeskie, słowackie, ukraińskie ect.))
Czy na Słowacji można legalnie spacerować z pieskiem po parkach narodowych, czy uprawiasz partyzantkę? ![]()
583 2014-08-13 19:31:57
Odp: Zgadnij, co to jest / gdzie to jest ? (7,750 odpowiedzi, napisanych Quizy i Konkursy)
Nowy świat??
584 2014-08-12 20:12:19
Odp: Zgadnij, co to jest / gdzie to jest ? (7,750 odpowiedzi, napisanych Quizy i Konkursy)
99,5 - sprocket73
74 - kisiel
42,5 - baca
37,5 - jolanta
27- Gustek
21 - nena
20,5 - Dariusz Tlałka
20 - darkheush,
18,5 - MK
16,5 - MF
13 - Bisqp, Cyberniok
12,5 - harnaś wołoski
11 - łysy z łysiny
10,5 - tomkos
10,5 - 740715
6,5 - Miluś
6 - rufi
5,5 - lowell79,
5 - Macieks
4,5 - Klimek
4 - , kruwad, teksanski
3,5- jardo, Tomrod
3 - mały pikuś, bcFan
2,5 - marekk500,
2- wizjoner
1 - Inga, Paweł, piotr, Staszek
0,5 - kris_61, stary, wawri
Tak Łysa Góra!
585 2014-08-12 18:26:15
Odp: Zgadnij, co to jest / gdzie to jest ? (7,750 odpowiedzi, napisanych Quizy i Konkursy)
Próbuj dalej ![]()
586 2014-08-12 17:11:21
Odp: Zgadnij, co to jest / gdzie to jest ? (7,750 odpowiedzi, napisanych Quizy i Konkursy)
To nie te szczyty ![]()
587 2014-08-12 16:42:46
Odp: Zgadnij, co to jest / gdzie to jest ? (7,750 odpowiedzi, napisanych Quizy i Konkursy)

Co to za szczyt na drugim planie?
588 2014-08-11 14:15:14
Odp: Zgadnij, co to jest / gdzie to jest ? (7,750 odpowiedzi, napisanych Quizy i Konkursy)
Wilkowice?
589 2014-07-18 06:14:09
Odp: Działania wojenne w Beskidzie Małym (1 odpowiedzi, napisanych Zadaj pytanie)
Zapytaj andrychowskich detektorystów-szperaczy, znają każdy cm2 miejsc, z których można było wygrzebać zardzewiałe militaria ![]()
590 2014-06-10 20:11:03
Odp: Nasze zwierzaki w terenie (19 odpowiedzi, napisanych Wasze galerie)
Pantoflarz?
591 2014-06-09 20:00:00
Odp: Zgadnij, co to jest / gdzie to jest ? (7,750 odpowiedzi, napisanych Quizy i Konkursy)
Sprawdzę to specjalnie dla Ciebie
i umieszczę focie
592 2014-06-09 18:42:45
Odp: Zgadnij, co to jest / gdzie to jest ? (7,750 odpowiedzi, napisanych Quizy i Konkursy)
Cyberniok napisał/a:Miejsce, z którego zrobiłem zdjęcie leży gdzieś pomiędzy pierwszą odpowiedzią Kisiela a strzałem Sprocketa
aaa... tylko z e ja strzelałem Kiczora, a nie Kiczera... przecież z Kiczery Babiej nie widać
Kiczera czy Kiczora to takie samo słowo, różni się tylko zapisem fonetycznym. Pomyślałem, że piszesz o Kiczerze (827) obok Żaru (758). Moim zdaniem winni są Wołosi, którzy mieli niezbyt rozbudowane słownictwo ![]()
Następnym razem będę bardziej skrupulatny ![]()
A z Kiczery widać chyba tylko sam szczyt Babiej.
593 2014-06-09 17:50:00
Odp: Zgadnij, co to jest / gdzie to jest ? (7,750 odpowiedzi, napisanych Quizy i Konkursy)

Ujęcie z parkingu "Zajazdu" na Przełęczy Kocierskiej
96 - sprocket73
67,5 - kisiel
42,5 - baca
35,5 - jolanta
26- Gustek
20,5 - Dariusz Tlałka
20 - darkheush
19 - nena
17,5 - MK
14,5 - MF
13 - Bisqp
12,5 - harnaś wołoski
12 - Cyberniok
10 - łysy z łysiny
9,5 - 740715, tomkos
6,5 - Miluś
6 - rufi
5,5 - lowell79,
5 - Macieks
4,5 - Klimek
4 - , kruwad, teksanski
3,5- jardo
3 - mały pikuś, bcFan
2,5 - marekk500, Tomrod
2- wizjoner
1 - Inga, Paweł, piotr
0,5 - kris_61, stary, wawri
594 2014-06-09 17:31:25
Odp: Zgadnij, co to jest / gdzie to jest ? (7,750 odpowiedzi, napisanych Quizy i Konkursy)
Miejsce, z którego zrobiłem zdjęcie leży gdzieś pomiędzy pierwszą odpowiedzią Kisiela a strzałem Sprocketa ![]()
595 2014-06-09 17:21:14
Odp: Zgadnij, co to jest / gdzie to jest ? (7,750 odpowiedzi, napisanych Quizy i Konkursy)
Błądzicie Panowie:)
596 2014-06-07 13:09:33
Odp: Zgadnij, co to jest / gdzie to jest ? (7,750 odpowiedzi, napisanych Quizy i Konkursy)
Nie jest to podejście pod Portójną. Strzelajcie dalej.
597 2014-06-06 22:02:29
Odp: Zgadnij, co to jest / gdzie to jest ? (7,750 odpowiedzi, napisanych Quizy i Konkursy)
Na pewno
Proszę określić lokalizację.
598 2014-06-06 21:44:07
Odp: Zgadnij, co to jest / gdzie to jest ? (7,750 odpowiedzi, napisanych Quizy i Konkursy)

Gdzie zrobiłem to zdjęcie?
599 2014-06-06 19:03:11
Odp: Worek Raczański, Pasmo Równicy i dwie klapy :) (19 odpowiedzi, napisanych Beskidy (polskie, czeskie i słowackie))
1. Otwierasz stronę http://pl.tinypic.com.
2. Wybierasz plik graficzny ze swojego dysku twardego.
3. Wybierasz "PRZESLIJ TERAZ"
4. Klikasz na "Kod IMG forów i paneli dyskusyjnych"najpierw lewym (aby uaktywnić okno) a następnie prawym przyciskiem myszki i wybierasz "kopiuj" po czym wklejasz kod do swojego posta.

5. Oto efekt:)
